Polecane posty

PRIMO    8046

Jak nie masz parcia na kupni ON to wstrzymaj się jeszcze. 

Ropa naftowa już 106 💲 za baryłkę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

Trochę się uspokoi pewnie, ale na powrót cen nie ma raczej co liczyć... Chociaż uj wie, dzisiaj wszystko stoi na głowie

  • Like 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Transport bardzo ograniczony przez ceny ON .

Usługi też albo ograniczone albo stawki w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Orlen 7.99 on a benzyna 6.99

Złotówke taniej🙆🏻‍♂️

Lotos nie zajeżdżałem zerknać.

Lotos podobno ta sama cena bo majstry z dębowej kłody i jechali przez jabłoń i mówili

24 minuty temu, PRIMO napisał:

Transport bardzo ograniczony przez ceny ON .

Usługi też albo ograniczone albo stawki w górę. 

W sobote 500zl za 200 km zaplacilem,a tylko dlatego ze i tak musial jechac w moje strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26

7,37 B7 WLKP hurt

Edytowano przez 8691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856
4 godziny temu, pedro2 napisał:

U mnie dizelek teraz tylko od święta, toyotką na benz latam 🙈

U mnie dizel pali 5,5l a benzyna 8l więc dizel bardziej się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
2 godziny temu, tracker napisał:

W sumie prawdę napisał. ,, działamy zdecydowanie''. Jak baryłka do góry to cena jeszcze tego samego dnia 50-70 groszy do góry ale jak paliwo w hurcie już od piątku jest po 7.5 brutto na stronie Orlenu to zajęło im trochę czasu żeby obniżyć cenę paliw. 

Przy okazji ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o handlu paliwami będą się cieszyć że to obajtek obniżył specjalnie dla nich ceny paliw. Nie ważne że ropa na światowych rynkach tanieje i lotos z Orlenem zarabiają prawie 10 razy tyle co w lutym. Propaganda pełna gemba. Już się czytać i oglądać ich nie chce 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220
37 minut temu, poosa21 napisał:

U mnie dizel pali 5,5l a benzyna 8l więc dizel bardziej się opłaca. 

Zależy jaki. 230 koni w gnojówce vs 80 w benzynie. Idzie przy oszczędnej jeździe dizlem zejść do wyniku zbliżonego do benzyny, ale noga ciężka 😉 no i szkoda ropki na głupoty wypalać, skoro jest możliwość wyboru to biorę benzynke


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213

Jak się kupuje autko 230 koni to oszczędzanie złotówki to podcieranie tyłka szkłem  chyba że tylko do lidla i kościoła służy niech sąsiady widzą

1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Zależy jaki. 230 koni w gnojówce vs 80 w benzynie. Idzie przy oszczędnej jeździe dizlem zejść do wyniku zbliżonego do benzyny, ale noga ciężka 😉 no i szkoda ropki na głupoty wypalać, skoro jest możliwość wyboru to biorę benzynke

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

A cooo niech widzom i zazdraszczajom 😎🤣

W planach wymiana na 300+ 4.0 V8 🤪 ale na razie trochę szkoda pieniążków na głupoty wydawać

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
kupić to jedno, weź to utrzymaj. Chyba że faktycznie nie kupuje się dla siebie tylko dla sąsiadów.
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

Jak kupowałem bmke to też gadali jakie to utrzymanie... Jakoś tragedii nie ma. Stać na konia to musi być stać i na bat. 

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
36 minut temu, pedro2 napisał:

Jak kupowałem bmke to też gadali jakie to utrzymanie... Jakoś tragedii nie ma. Stać na konia to musi być stać i na bat. 

Smieszy mnie to powiedzenie. To samo mi mowili jak zakladalem gaz. Ale po co przeplacac jak mozna jezdzic za polowe ceny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
Przed chwilą, Agrest napisał:

Baryła 105$ 😁😁😁👍

Niech spada dalej

Kurła dobrze ze nie tankowałem traktora po 8,30 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
8 minut temu, Agrest napisał:

Baryła 105$ 😁😁😁👍

Niech spada dalej

To Obajtek obniża ceny 😁 a nie giełda

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj