ursusek1614

Deutz fahr Agrofarm 420

Polecane posty

ursusek1614    13

Witam posiadam agrofarma 420 2013r z rewersem elektrohydraulicznym 1000h temu zmieniany inwestor typowe objawy  szarpanie z rewersa a pozniej przestał wogole jezdzic kalibracja co 400h musiała być robiona zeby plynnie rewers dzialal.Problem niedawno zaczął się powtarzać czyli szarpanie rewersu kalibracja zrobiona.Na zimnym rewers chodzi elegancko a jak sie rozgrzeje to się zlizga jak dam rewers do tylu to jest ok i na rozgrzanym i pytanie czy znowu inwestor do wymiany bo jak mam to zmieniać co 1tys godzin to można uznać to za wadę fabryczna i traktor lepiej pogonić niz wydawać po 15k co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

ja to nie wiem co w tych agrofarmach spierniczyli z tym rewersem mam agroplusa poprzednik agrofarma ma prawie 9tys godzin i bez problemowo to chodzi ani nic nie szarpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek1614    13
15 godzin temu, zacx18 napisał:

ja to nie wiem co w tych agrofarmach spierniczyli z tym rewersem mam agroplusa poprzednik agrofarma ma prawie 9tys godzin i bez problemowo to chodzi ani nic nie szarpie

No mój ma tylko 2300godzin malo co nim robie i robi tylko w lekkich pracach bo do ciężkiej roboty mam większe konie ale mówiąc szczerze już mam dość tego df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam jest wada fabryczna i trzeba wymienić rewers a nie naprawiać stary :) casami też bywa że rewers/sprzęgła uszkadzają się nie tylko przez wadę fabryczna ...


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
piotrbm_211320 napisał:

tam jest wada fabryczna i trzeba wymienić rewers a nie naprawiać stary  casami też bywa że rewers/sprzęgła uszkadzają się nie tylko przez wadę fabryczna ...

a tak z ciekawości np w moim starym agroplusie 100 to podobna konstrukcja co w tych agrofarmach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobna ale tylko podobna

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeladnik84    1

Jeszcze bym załącz od elektrozaworu proporcjonalnego oraz o czujnika sprzegłą, oraz jego mocowania. Sprawdzić to no i oczywisći pomiar ciśnienia jazdy przód tył przed demontażem na zimno i na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj