Patrykxd

Deutz Fahr DX 90 pompa skrzyni biegów

Polecane posty

Patrykxd    37
Witam mam pytanie czy wymieniał ktoś z was pompę w skrzyni biegów w DX90, ponieważ mam taki problem, że gdy olej się mocno rozgrzeje kontrolka świeci się cały czas. Skrzynia zalana olejem Stou 10W30. Czy da się dostać do niej od spodu czy trzeba rozpoławiać ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91
Napisano (edytowany)

Ja u siebie skrzynie robiłem, ale nie ruszałem pompy. Jak dobrze pamiętam to lepszy dostęp będzie po zdjęciu plecaka od podnośnika. Sprawdzę w wolnej chwili w katalogu

Edytowano przez peewee1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrykxd    37
peewee1984 napisał:

Ja u siebie skrzynie robiłem, ale nie ruszałem pompy. Jak dobrze pamiętam to lepszy dostęp będzie po zdjęciu plecaka od podnośnika. Sprawdzę w wolnej chwili w katalogu

Byłbym wdzięczny za jakiś schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jak znajdę katalog to podeślę jakieś zdjęcie. Pamiętam że ciężko jest oddzielić skrzynie od mostu, pomimo odkręcenia wszystkich śrub jeszcze się na czymś trzymała.... Jak ogólnie Ci się ten traktor spisuje? Bo mam wrażenie że ten mój jest jakiś zamulony, brakuje mu sporo do 90 koni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrykxd    37
peewee1984 napisał:

Jak znajdę katalog to podeślę jakieś zdjęcie. Pamiętam że ciężko jest oddzielić skrzynie od mostu, pomimo odkręcenia wszystkich śrub jeszcze się na czymś trzymała.... Jak ogólnie Ci się ten traktor spisuje? Bo mam wrażenie że ten mój jest jakiś zamulony, brakuje mu sporo do 90 koni...

Mój jest żwawy na gaz ale na wysokich obrotach przy obciążeniu np. w pługu szybko go zdusza. Robiłem mu wtryski ale myślę jeszcze pompę dać do sprawdzenia i może regeneracji. Ogólnie bardzo wygodny traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Kiepsko jest ten katalog zrobiony, bo nie zaznacza położenia poszczególnych elementów. Pompa jest przykręcona do skrzyni biegów, ale faktycznie wchodzi w obudowę tylnego mostu. Może podaj maila to Ci wrzucę zdjęcia z opisami rysunków, bo tu się nie mieszczą

IMG_20210509_111135.jpg

IMG_20210509_111106.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj