Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
machtomi    5

poprawki złożone 10 lutego tez czekam ( wniosek 30 stycznia)

wiadomo coś o nowych przelewach?

poprawki złożone 26 stycznia a stan konta wciąż ten sam ...

marasp    7

dzisiaj byłem na szkoleniu organizowanym przez odr i arimr i nikt nie potrafił odpowiedzieć kiedy będzie nowy nabór i kiedy będą znane dokładne wytyczne co do MR i MGR.

Wiadomość z agroFakt.pl

szpeniek26    4

poprawki złożone 10 lutego tez czekam ( wniosek 30 stycznia)

Ja wniosek złożyłem z końcem grudnia 2014 poprawka początek lutego kasy brak :mellow: 

pedro2    342

Ten cały ODR o kant d*py potłuc, po co to w ogóle istnieje :P Nic kompletnie nie wiedzą, jeżdżą do szepietowa na popijawę a nie szkolenia. W zeszłym tyg facetka wróciła z 2 dniowego "szkolenia" i czuć kaca już na korytarzu,  a wyraz twarzy  :( :unsure:  :wacko:  :blink:  <_<  -_-  :huh:. Ja rozumiem, że dokładnych przepisów krajowych jeszcze nie ma, ale cokolwiek już wiadomo z grubsza i miałem wrażenie, że bardziej ogarnięty jestem w temacie niż ona.

Czy agencja informuje o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku? Wysłane dawno, po tygodniu telefon o poprawki, tego samego dnia je wysłałem i już ponad miesiąc cisza...

Zadzwoń do BWI i powiedzą na jakim etapie jest wniosek ;)

cebula440    0

a czy jeśli w biznesplanie mialam założone bez bydła a teraz bede je miec i sklładam korekte do biznesplanu to moge od razu zawieść i wniosek o płatność tak mi pani z odr kazała

ipog13    1

Witam. Miałem dać znać kiedy dostanę odpowiedź w sprawie maszyn więc piszę. Wysłałem maila do agencji z pytaniem o te maszyny starsze niż 5 letnie i z tego co wnioskuję po odpowiedzi to jeśli młody rolnik nie korzysta również z "Modernizacji" to jak najbardziej można kupować maszyny starsze niż 5 letnie. Pamiętając o reszcie wymogów, żeby maszyna była sprawna technicznie, potrzebna w gospodarstwie itp. Troche mnie to dezorientuje, bo ciągle było trąbione o tych nowych maszynach a tu sie okazuje ze jednak niekoniecznie. Teraz nie wiem czy zmieniać biznesplan uwzględniając maszyny używane czy juz zostawic tak jak jest.

freetaxi    169

Pytanie jak do tego podejść. Co innego mówi rozporządzenie, co innego kolega dostał w wiadomości. Prośba do Ipog13 możesz puścić mi treść odpowiedzi od Agencji na mój e-mail kontakt@prow2014-2020.pl.

dzarjan8111    5

ipog13 możesz mi też przesłać teks tej odpowiedzi? Bo jestem bardzo zainteresowany tą kwestia i chciałbym się móc ustosunkować. yenon13@o2.pl

witam jestem nowy w tym temacie i nie chcę mi się zbytnio wszystkiego czytać .

mianowicie chodzi mi o wykształcenie czy jest tak samo jak w poprzednich naborach że mogę się starać już po skończeniu szkoły zawodowej czy musi być przynajmniej technikum ?

krupson    8

23.01.wniosek06.02 poprawka(10wizyta w ARIMR ODDZIAŁ WARSZAWA)26.02godzina 17 przelew na moim koncie;-) pozdrawiam.
wniosek o platność oczywiscie

freetaxi    169

Pawellamborghini będziesz mógł uzupełnić wykształcenie jeśli nie masz rolniczego. 

w tej chwili chodzę do zsz mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych według warunków starego naboru ta szkoła się liczyła do prow i mr tylko nie wiem jak teraz.

janek1234    0

witam wczoraj sprawdzenie konta iiiii lol mile zaskoczenie od ostatniej poprawki ok 3 tyg pozdrawiam

dzarjan8111    5

freetaxi jaka masz opinie na temat tego odzewu w sprawie starych maszyn? Wynika z tego ze mozna kupic ciagnik np z 1980r. byle byl sprawny?

matingus    107

Witam koledzy.
Chodzi mi o zwrot podatku paliwowego.
Faktury są na ojca.w gminie nie nie chcą przyjąć wniosku gdyż nie jest już właścicielem,ale do pewnego czasu był.
Jak jest u was,czy da radę aby starać się o zwrot.
Powiem ze chodzi nie o małe pieniądze.dzięki

krupson    8

matingus.ja mialem tak samo to nap dzierzawy na taka powierzchnie ile bylo faktur na paliwo.dokladnie to chodzi o drugą strone wniosku co wpisuje sie wspólposiadaczy ziemi.poszukaj kogos kto ma ha i nie obrabia a dzierzawca nie bierze zwrotu na paliwo.dasz dobra wodke i sie dogadasz z gosciem bo i tak nic nie ma z tego a ty sobie wpiszesz jego dane on ci podpisze i juz rozliczysz faktury z gospodarstwa rodzicow.ja tak zrobilem i bez problemu prawie 1700zl cofne z akcyzy.inaczej nie obejdziesz tego.a gmina nie patrzy czy ty masz jakąś umowe z gosciem czy nie.wazne ze jest imie nazwisko i jego podpis i dla nich sprawa zamknięta

freetaxi    169

Dzarjan8111 ja bym się trzymał jednak rozporządzenia. Z tego pisma jednoznacznie nic nie wynika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się