Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

jak umyc silnik

Polecane posty

pronarek    2

proszę pomóżcie jak to zrobić żeby można było pomalować silnik skrzynie most itd ?(mój silnik jest cały ulany ;( i jeszcze jedno jak jest jakiś sposób bez myjki cisnieniowej to prosze napiszcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1

ciężko ci będzie bez ciśnienia umyć tak zabrudzony ciągnik ja przed remontem kapitalnym pojachałem do kumpla taty i myłem myjką ciśnieniową co podgrzewa wodę :( heh takie ciśnienie że nawet farba ładnie schodziła:]....a bez tego to może jakieś spacjalny płyn znajdziesz do tego typu zabrudzeń....ja załatwiłem sobie taki płyn z pobliskiej masarni.....każdy brud schodi nawet oleje.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

moj sasiad myl plynem K2(nie wiem czy to nazwa produktu czy firmy) ladnie schodzilo bez potrzeby uzywania myjci cisnieniowej. Bylem przy tym jak myl.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

można też cały silnik umyć ropą (widziałem jak znajomy robił) :( tylko potem trzeba go czymś odtłuścić np. rozpuszczalnikiem i silnik lśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur    0

kolego sode kup w masarni rozrób w opryskiwaczu recznym i spryskaj potem dobze spókni nastepnego dnia to samo potem tym k2 zeby zmyc reszte sody tylko ciagnik musisz dobrze rozkrecic kable gumowe moga byc ale soda sie nie moze zetknoc z elementami które nie bedziesz malował bo zmatowieja i plastikami plexą (swiatła wskazniki itp) no i nailepiei to se załatw jaka myjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a czy do tej sody musze izolowac jakies kable (ogłnie to bede mył c-360 wiec plastików tam nie ma a przełonczniki wszystkie są pod kierownicą wiec tam nie musze myc. a ta sode idzie kupic gdzies indziej niz w masarni bo w poblizu mnie zabardzo nie ma tego typu zakładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74
moj sasiad myl plynem K2(nie wiem czy to nazwa produktu czy firmy) ladnie schodzilo bez potrzeby uzywania myjci cisnieniowej. Bylem przy tym jak myl.

 

K2 to firma,a ten produkt się nazywa AKRA,kosztuje ok.9zł jest tego 0.7l(są dostępne również większe opakowania,ale ja zawsze takie kupuje),też tym myję i ładnie schodzi,wystarczy popsikać,odczekac parę minut potem zawsze szlałchem z wodą spłuczę no i czyste,robię tym k2 bo też nie mam myjki ciśnieniowej a narazie nie opłaca mi się w nią ''inwestować'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

dzieki za wszystkie odpowiedzi mysle ze kupie to k2 spsiakam silnik i włoze do węza bezpiecznik i bedzie niezle psikac i mam nadzieje ze sie uda umyc i pomalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

można preparatem spsikać i zejdzie lub jak masz urządzenie do bielenia chlewu to możesz ssawkę włożyć do ciepłej wody w płynem i proszkiem ustawić jak najcieńszy strumyk i też da rade :(


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

niestety nie mam takiej maszyny ale wymyśliłem ze spsikam preparatem i pózniej założe lance do opryskiwacza i zmyje środek mam nadzieje ze razem ze smarem.

 

Wojt a ty psikasz i co pózniej wodą robisz?I jeszcze jedno w jakim sklepie kupujesz ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74
Wojt a ty psikasz i co pózniej wodą robisz?I jeszcze jedno w jakim sklepie kupujesz ten preparat

 

no potem po odczekaniu to wodą spłukuje,no a kupuje to w firmowym sklepie K2,ale ostatnio w jakimś motoryzacyjnym też to widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

acha fajnie mnie (Kalisz) nie ma takiego sklepu i chyba allegro albo na statoil albo shell zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a ja wam powiem ze kupcie sobie talkie cos co si enazywa detersil. sie smaruje silnik pędzelkiem i spłukuje po 15 min


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
kolego sode kup w masarni rozrób w opryskiwaczu recznym ...........

 

 

nie wiem czy to to samo co soda kaustyczna ale chyba tym tato myl czterdziestkę przed malowaniem. 2 tygodnie czyszczenia, pozniej soda i zmycie wodą i farba. bardzo ladnie wyszlo i się trzymalo, jedyna wazna sprawa ze tej sody nie mozna bylo zostawiac w metalowym wiadrze bo dno wcinało :(

 

a te k2 - bede musial poszukać bo tez chce parę rzeczy pomalowac (tylny most+skrzynia)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

nie w metalowym :) w aluminiowym :) ja tez taką historie słysząłem ktoś sode kaustyczna mieszał i zanim zdażył podnieść z wiadra zostało górny pierscień u ucho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

soda a nastepnie rozpuszczalnik tylko do sody solidne wiadro bo byle plsatik sie moze rozpuscic:PP


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj