Polecane posty

Y635    37

sprzedawane w poniedziałek

pszenica 1020 brutto

jęczmień 900 brutto

pszenżyto 900 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4088
21 minut temu, miwigos napisał:

DO ŻNIW NIE DOCZEKASZ SIĘ TAKIEJ CENY

Doczeka !

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerss34    219

wiozłem  przed wczoraj jęczmień jary do DE  na fermę świń ,widziałem kwity za jęczmień netto 1100,00zł

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janekkowal    13

Gdzie najlepsza cena pszenicy w lubelskim? Mam około 100 ton towaru jeszcze. 

Edytowano przez Janekkowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSkup    0
2 godziny temu, Wicherek napisał:

Dzwoń do Agrii

Wicherek zrób miejsce w skrzynce bo chciałam napisać wiadomość prywatna a tu że pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Jarecki 900 netto , kasa na wadze błyskawicznym przelewem , chyba trzeba gonić,  zwolnić miejsce na nowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
3 godziny temu, mj23 napisał:

Jarecki 900 netto , kasa na wadze błyskawicznym przelewem , chyba trzeba gonić,  zwolnić miejsce na nowe 

Dzisiaj od wujaszka zabrał pszenicę Kozak LSW po 920netto , kasa też będzie szybko . Widzę że u nas mają lepszą cenę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

W tym roku nie powala ceną a prawie zawsze szło do nich

3 godziny temu, mj23 napisał:

Jarecki 900 netto , kasa na wadze błyskawicznym przelewem , chyba trzeba gonić,  zwolnić miejsce na nowe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4088
6 godzin temu, mj23 napisał:

Jarecki 900 netto , kasa na wadze błyskawicznym przelewem , chyba trzeba gonić,  zwolnić miejsce na nowe 

Wyluzuj , masz dużo czasu  , U Kapki w Tarnogrodzie i Jarosławiu można wynegocjować  1000 netto za tonę pszenicy , a będzie więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

No polskie młyny jeszcze dwa tygodnie temu się zarzekały że już drożej było i będzie tanieć A tu dzisiaj podwyżka 980 netto! Także Pan88 nie śmiej się bo te 1200 coraz bliżej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kontrakty na żniwa ktoś ma aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4088
2 godziny temu, Zdzinio napisał:

No polskie młyny jeszcze dwa tygodnie temu się zarzekały że już drożej było i będzie tanieć A tu dzisiaj podwyżka 980 netto! Także Pan88 nie śmiej się bo te 1200 coraz bliżej!!

Te 980 dają chłopu jak przyjeżdża  traktorkiem , firmy już biorą 1100 netto za pszenicę kupioną po 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1772
3 godziny temu, Zdzinio napisał:

No polskie młyny jeszcze dwa tygodnie temu się zarzekały że już drożej było i będzie tanieć A tu dzisiaj podwyżka 980 netto! Także Pan88 nie śmiej się bo te 1200 coraz bliżej!!

No tak 

Tylko nie  napisałeś za ile ton

32 minuty temu, Wicherek napisał:

Te 980 dają chłopu jak przyjeżdża  traktorkiem , firmy już biorą 1100 netto za pszenicę kupioną po 650

Kto Ci po żniwach zabronił kupować po 650? Chyba że kredytu Ci nie dali🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463

Jakoś nie chce mi się wierzyć że skupy w żniwa nakupili zboża , i co ? pozamykali skupy na prawie rok , żeby teraz otworzyć i sprzedać po 1000 zł? . U nas skupy w żniwa skubią rolników , ale cały czas przerzucają to zboże , a nie zamykają skupu na rok , chyba że u ciebie tak jest .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1772
1 minutę temu, mysza103 napisał:

Jakoś nie chce mi się wierzyć że skupy w żniwa nakupili zboża , i co ? pozamykali skupy na prawie rok , żeby teraz otworzyć i sprzedać po 1000 zł? . U nas skupy w żniwa skubią rolników , ale cały czas przerzucają to zboże , a nie zamykają skupu na rok , chyba że u ciebie tak jest .

Ja to wiem i Ty to wiesz

Ale @Wicherek mam swój świat i swoje kredki 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj