Polecane posty

matis24    0
3 godziny temu, pawelmf napisał:

Wojewódzki inspektorat weterynarii w Siedlcach

Dzięki za info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
Dnia 1.04.2021 o 08:28, pedro2 napisał:

Polindus przy 15 tys proponują 1,7zl netto. Stawiam krowy, pod koniec roku wycielenia 10 swoich jałówek to będzie już stadko 😎

To śmiecie zaklamane. Jeździli u nas i namawiali na przejście bo i ten i tamten przeszedł. Później jak co do czego to nikogo od nas nie zwerbowali do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7245

O i kolejny do kolekcji. Gregor spójrz na datę 🖐️ smacznego jajka 🐣


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Niby oficjalnie mają cenę taka sama ale cena jest inna tak uważam bo tak wiem centrala ma cenę lepsza niż pogranicza 

Edytowano przez Dzikusss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Bo tak jest. Pan dzikus dobrze pisze. Oddziały muszą "zapracować" na centrale ojebaniem parametrów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

No to zwracam honor, chociaż śledząc temat wydaje mi się że w centrali wychodzi to jednak ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

To jest loteria, u mnie czasami były wysokie parametry, a czasami wiadomo ;)  Ktoś pisał niedawno, że 15 lat wstecz była podobna cena... U mnie było ok 1zł brutto, więc tak kolorowo nie wspominam tych czasów, bo w naszych okolicach (Płd Wlkp) cena d*py nie urywała, dopóki nie pojawiły się większe podmioty.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie 

Potrzebuje waszej opini, doświadczenia z wozami poziomymi Euromilk Puma ponieważ chcę taki kupić 

Post nie na temat/ +1pkt ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Orientuje się ktoś jaki jest margines błędu w licznikach mleka w mleczarkach? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamstach1    2

Margines bledu 2litry ale prawie w kazdej mleczarni jest tak ze rolnikowi brakuje mleka licznik moze byc ok i po legalizacji a i tak ci litry za...jeb kierowcy lub przewoznik zatym stoi przerabialem to jest sposub na takich umnie teraz sie zgadza co do litra pamietaj w kazdej mleczarni pracuje i kierowcy same rodziny slupy chandel mlekiem moge ci opisac jak to robia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tego co się orientowałem to margines błędu jest procentowy, z tego co się zdążyłem zorientować to jest to jest to 1% ale nie jestem pewien czy to prawda, ale u mnie by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteqD    27
1 godzinę temu, dominik1703 napisał:

Z tego co się orientowałem to margines błędu jest procentowy, z tego co się zdążyłem zorientować to jest to jest to 1% ale nie jestem pewien czy to prawda, ale u mnie by się zgadzało.

Tak, margines jest 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

OSM Włoszczowa, 15-30 tys, t.4,06, b.3,33,  1,57 brutto VAT, w tym 3 grosze na udziały.

Edytowano przez lusjan
Zdublowany tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Parametry cienkie, to i cena cienka. Cennik bez zmian od października chyba, tylko białko i  tłuszcz poleciały, ale zgodnie z prawdą. Z federacji minimalnie niższe wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Czyli 15 groszy przed Włoszczową- tyle, co zawsze mlekpol nas wyprzedzał. Różnice- my mamy udziały, Wy lojalnościówkę, my nie mamy non gmo, Wy macie 10x większy skup. No i u nas parametry się zgadzają. Ja tam zarówno mlekpolowi, jak i mlekovicie życzę jak najwyższej ceny, wtedy może i Włoszczowa coś podniesie, ale prawda jest taka, że u nas po prostu nie ma konkurencji- OSM Skoczów przy bardzo dobrych parametrach 1,30 brutto, OSM Pszczyna ta sama cena dla większych dostawców, żeby nie odeszli, a małym o wiele mniej. U nas Piątnica to taka legenda :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj