sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Servio    13

Rozstaw osi przy 6090m nie przesadza do zakupu za ta cenę masz 6 garów masseya na vt sam  jadę na rc6100 owszem ciągnik nie do zaje...  Ale cena na dziś za brata nie do przyjęcia 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2205

100 konny 6mc kosztował od 200 tyś netto 2 lata temu :P a wcale nie był gorszy od tej nowej mki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

Sprzeda, sprzeda tylko nie trzeba szukać najtańszego egzemplarza danego modelu na olx. Za dobrego krajowego trzeba zapłacić. Jak jeździłem za 6330, były do kupienia z 2012r za 100 za***ane od helmuta, były i takie z 2010 krajowe zadbane za 180-200k.

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
hardkor113 napisał:

Kupić używkę porobić co potrzeba i taniej wyjdzie jak kupić nowy

rzeczywiście, nowy po zwrocie 130 netto, 15 letni trup minimum 150 netto

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

Mój claas 330 netto - 200 zwrotu zostaję 130 netto, za zadbanego 6630 od 2005 w górę trzeba dać min 150 tysięcy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I weź tu człowieku nie skorzystaj ze zwrotu i zakupu nówki ciągniki... gdzie po paru latach i tak na tym ciągniku zyskasz przy sprzedaży

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Co kto uważa według mnie nowe są za bardzo awaryjne aby sie w nie pchać.Wole konkretną używkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, hardkor113 napisał:

Co kto uważa według mnie nowe są za bardzo awaryjne aby sie w nie pchać.Wole konkretną używkę

Chyba nie trzeba znać matematyki że jak jest okazja skorzystać z prowu to nie ma co sie oglądać za używkami gdzie nawet ta najlepsza nie wiadomo jaką mine w sobie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2205
52 minuty temu, hardkor113 napisał:

Co kto uważa według mnie nowe są za bardzo awaryjne aby sie w nie pchać.Wole konkretną używkę

Te nowe ciągniki ( i inne maszyny czy urządzenia) to nie to samo co kilkadziesiat lat temu ale nowe to nowe zwłaszcza jak na zwrot :D

8 minut temu, hardkor113 napisał:

Nowe także mają.Koledzie w classie po niecałych 200h pekła zwolnica koszt 18 tyś

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie ;)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus    27

Planuje kupić nowy ciągnik zastanawiam sie nad trzema markami john deere 6155m, valtra t 155 lub massey ferguson 7715s. Ciagnik ma być jak najbardziej prosty w obsłudze i musi być zwrotny. Może coś doradzicie mile widziane opinie użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Też się przymierzam do jakiejś używki  Jd najlepiej serii 74 albo 75 do 200 tys, niż brać nowego za 500 tyś bez żadnego dofinansowania

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

 @Markus O Valtrze T155 nic się jeszcze praktycznie nie dowiesz bo nowa seria,z tego co widziałem i rozmawiałem to coś tam pooprawiali względem T144 napewno skrzynia płynnej pracuje,wyświetlacz na słupku też już daje więcej możliwości konfiguracji pracy skrzyni,sprzęgła itp. ale czy wzrost ceny o100tyś względem T144 idzie proporcjonalnie ze wzrostem jakości w to wątpię,moja T144 sprawuje się bardzo dobrze bez większych awarii które by uniemożliwiały pracę,jakieś drobne usterki wychodziły na szczęścicie wszystko na gwarancji,Co do MF to u mnie zagłębie Massey-a,śmigają nikt nic nie mówi o poważnych awariach zwłaszcza w tych kilkuletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    89
39 minut temu, hardkor113 napisał:

Nowe także mają.Koledzie w classie po niecałych 200h pekła zwolnica koszt 18 tyś

gwarancja nie uznała, sam płacił? wiesz może jaka przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Gwarancja się skończyła dlatego nie uznana. Kierowca który po niego przyjechał mówił ze kilka ariona już wiózł z ta usterka. Możliwe że wada fabryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, hardkor113 napisał:

Gwarancja się skończyła dlatego nie uznana. Kierowca który po niego przyjechał mówił ze kilka ariona już wiózł z ta usterka. Możliwe że wada fabryczna

200 h i gwarancja się skonczyla co ty czlowieku wygadujesz to co on kupil ten ciagnik na wystawe przed domem że w w okresie gwarancyjnym zrobił 200 h ? Według mnie niepotrzebne sianie fermentu ktoś ma kupić to i tak kupi jakoś ludzie maja I CLAASA i ZETORA I FENDTY I MASSEYE i CASE i kazdy ma wady ale swoje zadanie spełnia po co takie herezje szerzyć , poza tym bardzo słaby dealer jeśli po 200 h nie podjął się w takim razie tematu naprawy ciągnika biorąc pod uwagę jeśli temat został by nagłośniony nie sądzisz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ile ty chcesz zrobić godzin jak ma 30 ha do orki i siewu i tyle ten ciągnik robi. Ty myślisz że każdy kupuje ciągnik żeby nim robic po 1000h rocznie


Ale co ja będę się wypowiadał widać że lepiej wiesz jak sytuacja wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

Były tutaj różne akcje po gwarancji, forterry z rozerwanym tylnym mostem od plecaka i wymieniali bo uznali jako wada fabryczna. Więc faktycznie ciężko uwierzyć, tym bardziej przy takim przebiegu, ale różnie bywa.

Dlatego moim zdaniem jak już kupować nowy to nie patrzeć na niego tylko gonić do roboty póki gwarancja. U mnie od rozsiewacza po pług od pierwszego dnia robi wszystko


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82
50 minut temu, Palmiszon napisał:

200 h i gwarancja się skonczyla co ty czlowieku wygadujesz to co on kupil ten ciagnik na wystawe przed domem że w w okresie gwarancyjnym zrobił 200 h ? Według mnie niepotrzebne sianie fermentu ktoś ma kupić to i tak kupi jakoś ludzie maja I CLAASA i ZETORA I FENDTY I MASSEYE i CASE i kazdy ma wady ale swoje zadanie spełnia po co takie herezje szerzyć , poza tym bardzo słaby dealer jeśli po 200 h nie podjął się w takim razie tematu naprawy ciągnika biorąc pod uwagę jeśli temat został by nagłośniony nie sądzisz ? 

Kolego nie skacz do niego bo są ludzie co robią po 50 godzin rocznie.Mam kolege i mowiłem mu pracuj nie oszczędzaj ciągnika bo jak ma coś sie zepsuć to niech to bedzie na gwarancji i nie dotarło,  ciągnik 200 km i po 5 latach 300h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2205

Jednego roku jak sprzedawałem żyto na skupie to tez panowie przyjeżdżali ciągnikami którymi robili max 200h rocznie 🤷‍♂️ ja w swoimi dwoma robię od 700 do 1000h rocznie na prawie 50ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj