sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Bercik92    2201
SnK_Łukasz napisał:

Witam

Mam pytanie odnośnie John deere 6120M

Wyposażenie: miękka oś, amortyzowana kabina, oświetlenie 360 full Led, skrzynia autoquad plus eko shift, wzmocniony podnośnik, lodówka, przednie obciążniki 600kg, opony tył 520/R38 przód 420/R28, wyposażenie Select +, tylne zaczepy 3w1, 3 wyjścia hydrauliczne, pompa 114/l min.

Dealer wycenił tą konfigurację na 327 netto, czy to dobra cena?

Czy dobra to nie wiem ale jeszcze w poprzedniej "budzie" taka Mka kosztowała do 50 tys zł mniej 🤷‍♂️ ale ostatnio podrożały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

A co nie podrożało... Koniec grudnia arion 420 dosyć nieźle wyposażony, bez ośki za 215 netto bodajże mogłem brać. Teraz ponad 50k trzeba dołożyć z tego co widzę


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

wychodzi na to że nie ma już znaczenia że CNH niby tańsze tak jak kiedyś. obecne wyceny 120 KM w masywnym ciągniku nie jakimś maluchu to minimum 300 tyś za dobrą wersję chyba że golas... załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
11 godzin temu, pedro2 napisał:

A co nie podrożało... Koniec grudnia arion 420 dosyć nieźle wyposażony, bez ośki za 215 netto bodajże mogłem brać. Teraz ponad 50k trzeba dołożyć z tego co widzę

Masz wiedzę ile taki 420 waży realnie a nie w prospektach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Zanim przyjdzie do realizacji to minie rok, do tego czasu podrożeją znowu 50k i już nie będzie dylematu 😉 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222
1 godzinę temu, Spontan88 napisał:

Masz wiedzę ile taki 420 waży realnie a nie w prospektach ?

Nie. Z papierów 4800kg Wiem tylko, że nie było opcji nawet wziąć obciążniki w koła.

MF 5710m nieco ponad 4t, słabo...

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
46 minut temu, Dominiik napisał:

Moja 510 z przednim tuzem, ładowaczem waży 7700 kg wszystko zależy co w niego włożysz

To już jest większy gabaryt niż 410czy 420 mosty są masywniejsze jak tur to i wzmocnienia dochodzą wzdłuż silnika do do MF to by trzeba porównać serie 67xx a nie 57xx bo ona to raczej ATOS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Luxxum 120 3,6L adblue

skrzynia ZF 32x32 ECO, automatyka skrzyni, pamięć obrotów

Michelin 440/540 r38, mosty HD,

sterowanie tuz wom i 1para hydrauliki z błotnika, pompa 100L, oddzielna hydraulika, regulacja przepływów.

4 pary hydrauliki, z czego dwie ehr, dżoj ehr,

zaczep automat, piton i belka,

4 prędkości wom,

pneumatyka 1i2,

amortyzacja kabiny, fotel pneumat, klima, szyber, fotel pasażera, 

multicontroller, ehr blokady mostów

Kolor czarny, oświetlenie zwykłe. 

Pod mgr cena 270 netto

Dzisiaj taki sam z placu 3,4L silnik był by za ok 245 netto.

Model 100 powinien być ponad 10tys tańszy

Farmall 115C dobrze wyposażony na michelinach 440/540 multicontroller 220 netto na zamówienie 

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

czy ten luxxum na zamówienie ma miękką oś, jakieś obciążniki lub przedni tuz?

Edytowano przez Darek8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Nie, tylko obciążniki 500kg. Możliwa zamiana na tuza z polagry 1,5t za ok 3 tys


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabik    0
15 godzin temu, pedro2 napisał:

Luxxum 120 3,6L adblue

skrzynia ZF 32x32 ECO, automatyka skrzyni, pamięć obrotów

Michelin 440/540 r38, mosty HD,

sterowanie tuz wom i 1para hydrauliki z błotnika, pompa 100L, oddzielna hydraulika, regulacja przepływów.

4 pary hydrauliki, z czego dwie ehr, dżoj ehr,

zaczep automat, piton i belka,

4 prędkości wom,

pneumatyka 1i2,

amortyzacja kabiny, fotel pneumat, klima, szyber, fotel pasażera, 

multicontroller, ehr blokady mostów

Kolor czarny, oświetlenie zwykłe. 

Pod mgr cena 270 netto

Dzisiaj taki sam z placu 3,4L silnik był by za ok 245 netto.

Model 100 powinien być ponad 10tys tańszy

Farmall 115C dobrze wyposażony na michelinach 440/540 multicontroller 220 netto na zamówienie 

 

jak wygląda nowy luxxum? jakie są dane techniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Nie wiem, wszystko ponoć zostaje po staremu tylko silnik się zmienia. Może też być nowa maska tak jak w moim farmallu. Na razie nie wiadomo zbyt wiele. 

Farmall C będzie na adblue na silniku 3,6


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo3    0

Mi luxxum'a w podobnej specyfikacji tylko, pompa 80l,jedn para hydrauliki elektrozawór i grzany fotel powiedzieli 275 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

O proszę, a mówią, że danex marże liczy srogo... 

Gdzie?

Ja nie wiem za bardzo co jest w standardzie, a co opcja...  w standardzie jest już chyba bogato, jest jeszcze z czego zrezygnować 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

szczerze mówiąc myślałem że taniej, za tyle jest maxxum czy T6 podstawowy też bez ośki i tuza no ale moc i gabaryt dużo większy. że niby luxxum i T5 EC jest jakieś lepsze czy jak ? skoro kosztuje tyle co maxxum i T6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Maxxum 115 za 265 można mieć dzisiaj, tylko  to jest taka bieda, że nawet chyba opony 380/440, dwie pary hydrauliki, kabina jakaś biedniejsza, bez klimy... 

A luxxuma do T5 EC nie ma co porównywać, chyba że tylko gabarytami. Nie wyposażysz tak T5. Będę jeszcze za niebieskim, Claas i MF. Ale dla mnie ważniejsze maszyny wziąć, ciągnik to tak wyszło na przylepke, równie dobrze może być ten farmall C... A jak będzie biedna przyszłość się zapowiadać to całkiem bez ciągnika pójdzie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 29.08.2021 o 21:30, paawlik227 napisał:

Czyli taki przykładowy "rozrzutnik"by przeszedł urzędowe boje... To chyba wyczerpałem limit pytań no chyba że: Valtra T145 czy CASE Puma 150 a może coś innego rozsądnego....???

MCcormick? X7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Bercik na razie wniosek kompletuje, a co z tego będzie to zobaczymy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo3    0

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

wszystkie z wymienionych będą drogie , myślę że w tym przedziale cenowym warto wziąć pod uwagę valtrę g105 , John Deere 6090m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

jak wiosną oglądałem to akurat valtra i john deere chyba najmniej zaoferują za te 300 tysi netto bo to dwa modele powszechnie uważane za drogie marki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
8 godzin temu, zacx18 napisał:

wszystkie z wymienionych będą drogie , myślę że w tym przedziale cenowym warto wziąć pod uwagę valtrę g105 , John Deere 6090m

Podałeś właśnie najdroższe ciągniki no może oprócz fendta i masseya 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

valtrę g105 myślę że można kupić za 270 z amortyzacją kabiny, osi także myślę że to lepsza opcja niż luxxum

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj