sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

mqrcin1991    7

dwa miesiące temu miałem oferte na 5711 z 2020r mieka oś podłokietnik dyna 4 za 257netto takie same kapcie i reszta wyposażenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4
1 godzinę temu, bizon1994 napisał:

Kubota M7133, 150 koni z power boost, skrzynia 54/27, 50 km/h z funkcją automatu, pompa ccls 110 litrów, opony 540,650 Michelin, przedni tuz z balastem 1200 kg, amortyzacja kabiny i przedniej osi, przednie wyjście hydrauliczne, 3 pary hydrauliki tylne mechaniczne, dodatkowe Ledy, automatyczne stabilizatory boczne, x Press start, dwa pamięci obrotów, błotniki przednie dynamiczne, klima, radio, hamulce pneumatyczne jedno i dwu obwodowe, hamulce hydrauliczne 

Cena: 292 000 netto

Jaką ona ma moc homologowaną i jaką wagę oraz DMC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stajek6520    3

Dziesiejsza wycena MF 7715S:

-amortyzacja osi, kabiny

-podłokietnik z multipadem

-zaczep rolniczy i automat

-tuz MX, skrzynia 50KM

-opony 650 tył 540 przód, 

-dwie sekcje mech. i dwie elektro

378 tyś

 

JD 6155m

-autoquad plus ecoshift

-amortyzacja osi i kabiny

-opony 650 tył 540 przód 

-trzy sekcje mechaniczne

-tuz...

393 tyś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330
3 godziny temu, kuba24051 napisał:

Z tego co kojarzę to tylko największy arion z serii 600 ma większą DMC reszta z serii wszystko to samo

Rozmawiałem z handlowcem, to powiedział, że można spokojnie podnieść moc o 30 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
sylwek23111 napisał:

3 godziny temu, kuba24051 napisał:

Z tego co kojarzę to tylko największy arion z serii 600 ma większą DMC reszta z serii wszystko to samo

Rozmawiałem z handlowcem, to powiedział, że można spokojnie podnieść moc o 30 KM.

tam można podnieść na ok 200km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43
10 godzin temu, Emilio napisał:

Jaką ona ma moc homologowaną i jaką wagę oraz DMC ?

Moc 130 koni, waga z obciążnikiem około 8000 kg, DMC 12 500 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoH    1

Dzięki za info. Jakby po gwarancji podkręcić na model więcej to ciekawa propozycja by była. A m7132 jeszcze produkują? Wiesz może jaka jest jej cena w standardzie? 

Edytowano przez RoH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2021 o 22:12, stajek6520 napisał:

Dziesiejsza wycena MF 7715S:

-amortyzacja osi, kabiny

-podłokietnik z multipadem

-zaczep rolniczy i automat

-tuz MX, skrzynia 50KM

-opony 650 tył 540 przód, 

-dwie sekcje mech. i dwie elektro

378 tyś

 

JD 6155m

-autoquad plus ecoshift

-amortyzacja osi i kabiny

-opony 650 tył 540 przód 

-trzy sekcje mechaniczne

-tuz...

393 tyś

 

5 lat temu taki JD  kosztował 285 tys netto na ful wypasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164

Chłopy mam do wyboru new Holland T6 145 w wersji 17x16 , miekka os, amortyzowana kabina, wzmocnione hamulce, 3 prędkości wałka za 285 netto i jeszcze jest kubota m7133 w wersji standard za 314 netto, co lepsze? Nh wiem że skrzynia biegów i silnik są dobre a jak jest z tą kubota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

W ostatnich dniach miałem na testach Kubotę M7133 i mogę powiedzieć, że to bardzo przyjemny traktor, waga z przednim Tuzem, obciążnikiem 1200 kg oraz amortyzowana osią  8 ton, komfort dość dobry lecz na pewno gorszy niż w New Hollandzie czy Classie. Silnik żwawy, skrzynia z trybem automatycznej zmiany przełożeń całkiem, całkiem przyjemna. I New Holland ma tylko 115 koni, a Kubota 130 oraz większą pojemność silnika. Jeśli chodzi o trwałość silnika i innych podzespołów to ciężko jest cokolwiek powiedzieć bo to mało popularny ciągnik, ale w mojej okolicy jeździ sześć podobnych modeli i zdecydowanie wszyscy je polecają. Ja mam ofertę na model M7133 dość dobrze wyposażony za 290 netto, a patrząc jak mocno w ostatnim czasie podrożał New Holland, który od zawsze był moim faworytem, bardzo prawdopodobne, że zdecyduje się na Kubotę. 

Edytowano przez bizon1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
12 godzin temu, kuba24051 napisał:

ta kubota to potwór w porównaniu do nh

Napompowany potwór 😂

T6.125S zatankowana pod korek płynami bez kierowcy i obciążnika 6.5t. 

Edytowano przez mickas092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164

Właśnie wagą się mocno nie różnią, Kubota ma podnośnik 9.2 t udźwigu, ciekawe jak jest w praktyce i czy nie okaże się z plasteliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24

Witam grupę.

Ktoś tu się zastanawiał na ciągnikiem 90-110km jako pomocniczy + ładowacz? 

Ma Ktoś doświadczenia z nh T5 100 ..Proxima 100hx ..Deutz 5110g ...MF 5710m ....? Może ktoś już zna bloczki tych modeli lub Plusy które przemawiają za danym modelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proximy nie ma co porównywać do reszty, jest dużo gorzej wykonana. Co do plusów to w NH jest to skrzynia biegów, amortyzowana ośka i kabina, ogólnie ergonomiczna kabina i dobra widoczność no i bardzo zwrotna jest. Można wstawić fabrycznie koła 600 i 480. Rozważałbym między MF a NH, zależy który wygodniejszy dla Ciebie i gdzie lepszy diler. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Czas ucieka a ceny coraz wyższe jeździć szukać i zamawiać np mandan podniósł wczoraj 9 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba teraz prawie 400 bym musiał wyłożyć...

a rok czy dwa lata temu mogłem mieć T6.180 na full wypasie w czarnym kolorze i navi za 345 netto, a na koniec stycznia zamówiłem T6.160 DC gdzie do full opcji troszkę brakuje m.in navi i hamulców z przodu za 332. Nawet w zeszłym roku za ta cenę mogłem mieć Pumę 150 MC z prawie tak dobrym wyposażeniem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

No stal podrożała głownie przez covid 

z firmy König Stahl wyjaśniają, że za wzrostem cen metalu odpowiada, ogólnie mówiąc, przerwanie płynności produkcji przez huty stali. Na początku roku 2020, w momencie, gdy w Europie pojawiły się obostrzenia związane z pandemią, spadły zamówienia na stal. Huty decydowały się wtedy ograniczać produkcję.

Dlatego takim firmom pandemia pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj