sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Hvb3000    7

Kubota M7153

przedni tuz

skrzynia ECO 50

hydraulika 110 l

kabina amortyzowana mechanicznie (nie na poduszkach)

5 par rozdzielaczy hydraulicznych

monitor - mniejszy 7 calowy,

isobus

bez przygotowania fabrycznego do nawigacji

346 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

Panowie wyceniał ktoś ciągniki 180-220 KM w tym roku? Jakie ceny na jakim wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Pytaj konkretnie jakie ciągniki konkretnie np. NH t7 od 320000 pewnie do fendt 882 a cena jego 🤑 X 2 Nh jak nie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

hehe dobrze mówisz, nie dopisałem że raczej bez fendta bo to kosmos, ale chcę się tylko zorientować w cenach mniej więcej od NH po JD 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

nh t6.160 ec skrzynia 16x17 Eco przedni tuz +obciążniki 900 opony 600/480 kabina +os amor 4 pary hydraulika jakieś bzdety dodatkowo 307 netto osadkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

T5 utility 170-180 netto , DF 5110g gs 175 netto w promocji, która trwa już 2 lata ( cena zaczynała się od 160 netto :P )  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLEK7211    41

Panowie jaki ciągnik około 100-115 km z amortyzacją przedniej osi polecacie ? Chodzi mi o model z małą ilością elektroniki i w miarę rozsądną cene najlepiej poniżej 250 tys zł. Ciągnik główny i do wszystkiego na około 20 ha produkcji roślinnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
Napisano (edytowany)

Valtra N134 seria 5

Amortyzowana oś, 3 wom, kola 600, bez ładowacza, przedni tuz bez wom, wersja active , silnik 4.9 itd wstępna cena 372.000netto - Przesada

Seria G 135 to samo jak wyżej , minudy maly gabaryt, male chłodnice 4.4 silnik 

330.000netto- tez przesada

Edytowano przez Unexpected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Jak widzę te ceny to cieszę się że zamówiłem w styczniu a kupilem w marcu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerty123    7

mf5709m

silnik 4,4l, 4 cyl

dyna 4,autodrive,tempomat,pneumatyka dwuobwodowa+ pierdoły typu dodatkowy fotel, radio itd.

187k netto

czy to jest miłość czy dymanie okaże się w lato.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, qwerty123 napisał:

mf5709m

silnik 4,4l, 4 cyl

dyna 4,autodrive,tempomat,pneumatyka dwuobwodowa+ pierdoły typu dodatkowy fotel, radio itd.

187k netto

czy to jest miłość czy dymanie okaże się w lato.

 

Cena chyba jak z promocji mf 188 to masz chyba jescze taniej . Moim zdaniem cena dobra . A moze ktos ma informacji o mf 5 s jakies oferty ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmo17    2

Dzisiaj byłem u dilera i zamówiony przez dilera MF 5711M z dyna 4, w dość podobnej konfiguracji dostałem cenę 230k netto, spora rozbieżność biorąc pod uwagę, że to ta sama seria

Za to taki Steyr okazał się tańszy od Case o nawet kilkanaście tysięcy, przynajmniej jeśli chodzi o modele Kompakt i Farmall C oraz Multi i Luxxum

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PANOOWIE wyceniał ktoś niucha t6 125 s z tuzem / t6.145 z tuzem i oddzielnie tura stoll i polskiego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164
Unexpected napisał:

Valtra N134 seria 5

Amortyzowana oś, 3 wom, kola 600, bez ładowacza, przedni tuz bez wom, wersja active , silnik 4.9 itd wstępna cena 372.000netto - Przesada

Seria G 135 to samo jak wyżej , minudy maly gabaryt, male chłodnice 4.4 silnik 

330.000netto- tez przesada

agronomie valtra n 135 , amortyzowana oś, 3 wom, koła 600, przedni tuz bez wom, active, sigma power, przekładnia 40 eco, hydraulika mechaniczna 360 netto do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Rolnik dojna krowa albo kura która znosi złote jaja dla dealerów 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
3 godziny temu, cichyh32 napisał:

agronomie valtra n 135 , amortyzowana oś, 3 wom, koła 600, przedni tuz bez wom, active, sigma power, przekładnia 40 eco, hydraulika mechaniczna 360 netto do negocjacji.

Dowiedziałem się że niedawno po 325-330netto bez tura ludzie brali, także nieźle sobie szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5

Ma ktoś wycenę fendta 512 lub 311?

Dnia 14.05.2021 o 22:04, barmo17 napisał:

Dzisiaj byłem u dilera i zamówiony przez dilera MF 5711M z dyna 4, w dość podobnej konfiguracji dostałem cenę 230k netto, spora rozbieżność biorąc pod uwagę, że to ta sama seria

Za to taki Steyr okazał się tańszy od Case o nawet kilkanaście tysięcy, przynajmniej jeśli chodzi o modele Kompakt i Farmall C oraz Multi i Luxxum

 

 

Wybrałeś MF? Steyr najlepszy z wszystkich 

Dnia 13.05.2021 o 23:27, AndrzejScigaj napisał:

Cena chyba jak z promocji mf 188 to masz chyba jescze taniej . Moim zdaniem cena dobra . A moze ktos ma informacji o mf 5 s jakies oferty ? 

5S 135km Prawie full wersja 309k netto 

Dnia 11.05.2021 o 15:05, KAROLEK7211 napisał:

Panowie jaki ciągnik około 100-115 km z amortyzacją przedniej osi polecacie ? Chodzi mi o model z małą ilością elektroniki i w miarę rozsądną cene najlepiej poniżej 250 tys zł. Ciągnik główny i do wszystkiego na około 20 ha produkcji roślinnej. 

Deutz-Fahr 5110g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejb88    7
qwerty123 napisał:

mf5709m

silnik 4,4l, 4 cyl

dyna 4,autodrive,tempomat,pneumatyka dwuobwodowa+ pierdoły typu dodatkowy fotel, radio itd.

187k netto

czy to jest miłość czy dymanie okaże się w lato.

 

Oglądałem go ostatnio i cenowo fajnie to wychodzi i ogólnie ciągnik fajne wrażenie sprawia, dla mnie najwiekszy + to poj silnika w porównaniu do konkurencji z tego segmentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17
Dnia 5.05.2021 o 19:36, mateusz25 napisał:

nh t6.160 ec skrzynia 16x17 Eco przedni tuz +obciążniki 900 opony 600/480 kabina +os amor 4 pary hydraulika jakieś bzdety dodatkowo 307 netto osadkowski

W Słomnikach (małpolskie) stoi chyba jeszcze ciągnik w takiej samej kompletacji (dość bogata opcja, kierownica nawet skórą obszyta). za ok. 285 000 netto. Oferowali mi go, ale finalnie zdecydowałem się na inny ciągnik. Choć coś mi tu nie pasuje z tym T6 i wydaje mi się, że coś może być nie tak z tym traktorem. Ale może to tylko plotki..... W każym razie ciągnik z listopada 2020 o ile pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmo17    2
20 godzin temu, Aklik napisał:

Wybrałeś MF? Steyr najlepszy z wszystkich

Właśnie czekam na Steyera Multi 4120, powinien być do końca maja na podwórku 😛

Choć teraz się zastanawiam czy za podobną cenę nie można byłoby dostać Claasa Ariona o podobnej mocy (ale pewnie w biedniejszym wyposażeniu), obecnie mam Axosa 340 i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
9 godzin temu, barmo17 napisał:

Właśnie czekam na Steyera Multi 4120, powinien być do końca maja na podwórku 😛

Choć teraz się zastanawiam czy za podobną cenę nie można byłoby dostać Claasa Ariona o podobnej mocy (ale pewnie w biedniejszym wyposażeniu), obecnie mam Axosa 340 i nie narzekam

Będziesz pan zadowolony :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66
rolnik9 napisał:

Dnia 5.05.2021 o 19:36, mateusz25 napisał:

nh t6.160 ec skrzynia 16x17 Eco przedni tuz +obciążniki 900 opony 600/480 kabina +os amor 4 pary hydraulika jakieś bzdety dodatkowo 307 netto osadkowski

W Słomnikach (małpolskie) stoi chyba jeszcze ciągnik w takiej samej kompletacji (dość bogata opcja, kierownica nawet skórą obszyta). za ok. 285 000 netto. Oferowali mi go, ale finalnie zdecydowałem się na inny ciągnik. Choć coś mi tu nie pasuje z tym T6 i wydaje mi się, że coś może być nie tak z tym traktorem. Ale może to tylko plotki..... W każym razie ciągnik z listopada 2020 o ile pamiętam

Dobra cena ,taki mi dealer powiedział, i ceny nadal w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41
Napisano (edytowany)

.

Dnia 24.05.2021 o 09:25, rolnik9 napisał:

W Słomnikach (małpolskie) stoi chyba jeszcze ciągnik w takiej samej kompletacji (dość bogata opcja, kierownica nawet skórą obszyta). za ok. 285 000 netto. Oferowali mi go, ale finalnie zdecydowałem się na inny ciągnik. Choć coś mi tu nie pasuje z tym T6 i wydaje mi się, że coś może być nie tak z tym traktorem. Ale może to tylko plotki..... W każym razie ciągnik z listopada 2020 o ile pamiętam

 

Oby nie byl podobny do t6 125S ktora mnie sie trafila

Edytowano przez tomek84pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj