Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Axd529    117

Część była zaszczepiona Astrą to kilka dni po szczepionce wysoka gorączka wymioty


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235
debrzyna napisał:

Powinni zwolnic personel nieszczepiony 

niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25763

Ale to dobrowolne szczepienia. Do tego nie dają gwarancji że nie ulegniesz zarażeniu. Więc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

. Moim zdaniem szczepienia populacji czymś wynalezionym na szybkośći nie przebadanym do końca jest nie odpowiedzialne. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235

ale przecież mają prawo wyboru, nikt nie ma prawa ich nakłonić, a Ci co zaszczepieni czemu dalej siedzą zamknięci


po pół roku 5szczepionek🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235

ale przecież nie daje szczepionka pewności że będzie zdrowy to dlaczego ma się szczepić, dalej może zarażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przymusowo to w Oświęcimiu szczepili. A może niedługo ktoś wpadnie na pomysł że jak się nie zaszczepisz to gospodarstwo powinni zabrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235

to tak samo jakby twoje krowy nie podobały się miastowym, i pod przymusem byś musiał zlikwidować krowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ooooo, to jeszcze długo poczekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8069
14 minut temu, Axd529 napisał:

Część była zaszczepiona Astrą to kilka dni po szczepionce wysoka gorączka wymioty

Kilka dni temu omal nie zeszła facetka po AstraZenece bo zrobił się jej zakrzep po drugiej dawce. 

Jeszcze godzina i po niej by było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prace nad szczepionkami trwają latami i setki badań potrzebne. A tu jeden przez drugiego wymysla na poczekaniu i każą się tym szczepić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8069
2 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Prace nad szczepionkami trwają latami i setki badań potrzebne. A tu jeden przez drugiego wymysla na poczekaniu i każą się tym szczepić. 

I kto nie ma wypranej mózgownicy przez media to będzie unikał szczepień jak najgorszej zarazy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

I ciągle pada drobny deszcz.Akurat pogoda jest na szykowanie mieszanki ma handel i mam nadzieję że to ostatni rok ja mam,😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25763

Też mam taką nadzieję i od kilku lat przekonuję innych że siew tego nie ma sensu, zwłaszcza jeżeli masz towar na sprzedaż. 

Teraz najniższe ceny, czekaj bo giełda rośnie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
3 minuty temu, PRIMO napisał:

I kto nie ma wypranej mózgownicy

Moja jest po przepierce Jak po 04.05 nie  będę pisał to znaczy że szlak mnie trafił po szczepionce i wtedy przyznam racje oponentom szczepień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W jakiej cenie teraz mieszanka? Z ciekawości pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3235

dlatego ja Ranczo i złomowisko i tyle z tv


debrzyna napisał:

3 minuty temu, PRIMO napisał:

I kto nie ma wypranej mózgownicy

Moja jest po przepierce Jak po 04.05 nie  będę pisał to znaczy że szlak mnie trafił po szczepionce i wtedy przyznam racje oponentom szczepień 

a skąd wiesz czy nie będzie skutków po 5-10latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj