Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

MarPoll12    0

To bardzo drogo. Ja dostałem ofertę 200 mniej ale sie zastanawiam bo drogo wyjdzie opas przy tych cenach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1308

Polskie te cieluny mają być bo wszyscy mają mięsne  a potem wychodzi szydło z worka 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

Panowie jakie prognozy na ten tydzień? W tym tygodniu planuje poważyć kilka ogonów i odjazd za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2367

jutro handel dużej dla mnie parti. szkoda ze z apki nie da sie mema wstawić


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1907
6 minut temu, Franek__Dolas napisał:

W przyszłym tygodniu obniżki byka.

Z okazji ? 

45 minut temu, EmilPlayP napisał:

Panowie jakie prognozy na ten tydzień? W tym tygodniu planuje poważyć kilka ogonów i odjazd za 3 tyg

Tak gdzieś z niecały miesiąc skupu został na ten rok, ciekawe co wykombinują na koniec roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1907

No tak mi się właśnie wydaje, że to będzie Twój sen . Jakoś Cię tu wcześniej nie widywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    300

Nowa ubojnia Zakrzewskich w Szczuczynie już ruszyła? Ma ktoś kontakt do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ubojnie trochę tymi krowami muszą się zająć. A i żeby doładować magazyny to z dwie obniżki po 10 gr w tygodniu zrobią i fala ruszy. czysta psychologia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Nie było mnie wizytówkę zostawili, jeszcze jakaś mieszalnia pasz. U mnie mało odwiedzających jak już się pojawiają to znaczy że naprawdę brak towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1131

ta to na pewno ten sam, od jakiegoś czasu ma też mieszalnie. Ciekawe ile płaci bo mam akurat kilka sztuk do handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak za 3 sztuki to uj tam jak takie w miarę. 

ja chyba po jakiś importowany towar wyskocze. bo i na olx to się chyba w futryne yebli. dziś cielak w kolorze bliżej nie określony brąz, świadectwa inseminacji brak 3 tygodnie niby ale jakoś nie wyglądał 1500😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41

Na OLX to fakt jak jakiś ładniejszy cielak w normalnych pieniądzach to 10 min i już zarezerwowany, trzeba non stop siedzieć żeby coś trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1907
1 godzinę temu, HF86 napisał:

jak za 3 sztuki to uj tam jak takie w miarę. 

ja chyba po jakiś importowany towar wyskocze. bo i na olx to się chyba w futryne yebli. dziś cielak w kolorze bliżej nie określony brąz, świadectwa inseminacji brak 3 tygodnie niby ale jakoś nie wyglądał 1500😱

Jeden wyjazd na zakupy do Francji i do końca życia cielaków nie szukasz 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
1 minutę temu, Cybulek17 napisał:

Jeden wyjazd na zakupy do Francji i do końca życia cielaków nie szukasz 😅

Poszedłbyś w mamki? Teraz śpisz spokojnie a później pilnowanie interesu, chyba nie wierzysz że same chempiony wypadają z jałówek i krów spod ogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekk45    7
wojak1986 napisał:

KRZEMPOL Wyszogród błąkali się po okolicy. Ktoś tam sprzedawał?

U mnie w okolicy sporo biorą i nie narzekają na nich. Ode mnie też kilka sztuk brali i na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1907
5 minut temu, wojak1986 napisał:

Poszedłbyś w mamki? Teraz śpisz spokojnie a później pilnowanie interesu, chyba nie wierzysz że same chempiony wypadają z jałówek i krów spod ogona

Można powiedzieć, że piszę pół żartem pół serio . Z tym spaniem spokojnie to też jest różnie, wiadomo wszystko ma wady i zalety.  Aleee tak się zastanawiam skąd za 10 lat kupimy cielaka ? Kto mi odpowiedzie na to pytanie 

Jak jest dużo wolnego po sezonie to głupie pomysły przychodzą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj