Polecane posty

Lukecki    1
Dnia 23.08.2021 o 12:08, CYCU123 napisał:

poszło 

Czy mógłbym prosić instrukcję do serii MF 3100? Moj mail lukasz260203@wp.pl 

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilMF    6
rafik256 napisał:

  CYCU123  jeżeli możesz  to podeślij mi  na maila tą instrukcję, chętnie zobaczę jak jest przetłumaczona 

mail: rafik256@o2.pl

kolego podeślesz tą instrukcję do masseya? mail kg959025@gmail.com Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli się da to też poproszę instrukcje z góry dziękuję!

jankowski266@wp.pl

kamiljankowski147@gmail.com

Edytowano przez Kamiljankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro3xxx    0
Dnia 19.11.2020 o 16:41, CYCU123 napisał:

ja mam tą instrukcje z linka w pdf po polsku, mogę sie podzielić 😀 

Cześć, prośba o instrukcje napraw do mf 3xxxx 

waldek.jarosz@gmail.com 

Jak by wyszło to będę bardzo wdzięczny.

Dzięki, Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxximus027    0
Dnia 19.11.2020 o 16:41, CYCU123 napisał:

ja mam tą instrukcje z linka w pdf po polsku, mogę sie podzielić 😀 

Prosiłbym o instrukcje lukasznowakwroc@gmail.com

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medzio    8

Witam, też z chęcią przyjmę instrukcje w języku polski, Mój mail: ustro123@wp.pl 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo    0

Cześć, czy może mi ktoś podesłać instrukcje ?

paulus7@gmial.com

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morhu    0
Dnia 19.11.2020 o 22:22, CYCU123 napisał:

wyłałem reszcie linka na meila do mojego dysku google, prosze o potwierdzenie czy wam podochodziło

 

Poratował byś jeszcze linkiem do instytucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal94ba    0

Witam. Jeśli to aktualne, to również bardzo proszę o przesłanie instrukcji na maila anitazazieblo11@interia.pl. z góry bardzo dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnow    0

CYCU 123 czy masz może instrukcje do mf 3080?


a może ktoś ma katalog części do 3080? najlepiej po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cepsa    0

Też bym poprosił o instrukcję napraw MF3xxx. project4@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu2    48

Witam czy mógłby ktoś pomóc szukam instrukcji napraw oraz katalogu części po polsku do MF  3115 

janekkozak1@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez SEREKMF3060
      Witam posiadam MF 3060 problem tkwi w tym ,że świeci mi się ciągle kontrolka ładowania ,oraz obrotomierz nie działa,kontrolki inne gasną,zostaje tylko kontrolka ładowania,ładowanie jest w porządku dobrze ładuje ,wychodzą trzy kable z wiązki - od rozrusznika oraz dwa dodatkowe niebieski i brązowy 🤔 gdzie szukać przyczyny czy cos źle podłączone,działał wcześniej dobrze ale od jakiegoś miesiąca najpierw zniknął obrotomierz i kontrolka nie gasla,pozdrawiam i liczę o pomoc 




    • Przez Wolodymyr
      Cześć. Mam następujący problem w Massey Ferguson 2620: Nieszczelny jest cylinder roboczy sprzęgła, ten który naciska wysprzęglik. Oddałem go już 2 razy do firmy zajmującej się naprawą cylindrów hydraulicznych do naprawy, robią własne uszczelki. Ale nie chce działać, po chwili znowu płynie. Może znacie firmę w Polsce, która zapewne będzie w stanie to naprawić. Zdjąłem go z traktora i zawiozłem tam, a potem sam odebrałem. Dziękuję.

    • Przez Matiopex
      Mam takie pytanie przez 4 miesiące w MF 3060 musiałem wymienić 3 orbitrole czy ktoś wie jaka może być przyczyna psucia się takowej części ?
      tez sobie tak myślałem żeby np założyć orbitrol od MF 3070 bo na internatach psze ze jest mocniejszy? 
      Jesli poszło by tak zrobić i jak by pasował to czy nic by się nie stało jeśli bym założył mocniejszy orbitrol ? 
       
       
      DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZI ;) 
    • Przez ferguson3075
      Od ostatniego czasu mam problem z wspomaganiem kierownicy , chodzi cięzko na wolnych obrotach , zauważyłem tez ze na półbiegu na zajacu ciągnik tak jakby cos blokuje gdy jest na luzie , po przełączeniu na zółwia na luzie problem ustępuje , gdy jest rozgrzany i jest na zajacu sam zmienia na zółwia , pompe wymieniono w 2016 roku na nową, wymieniony filtr hydrauliki i wyczysciłem filtr niskiego ciśnienia od wspomagania,od czasu do czasu zaświeca sie kontrolka ciśnienia oleju na wolnych obrotach
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj