paawlik227

MPS -System. Potrzebny nie potrzebny? Wady i zalety?

Polecane posty

paawlik227    14

Witam oglądałem dziś prasę Claas rollant 254 rc która nie miała tego systemu MPS. Dużo ten system poprawia jakość zbicia beli? Czy nie jest to takie istotne czy MPS jest czy nie...? Bo prasa w bardzo ładnym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

użytkuje prasę Claas 255 RC z MPS i powiem Ci, że ten system bardzo poprawia jakość zabicia bel, bela jest formowana wcześniej niż w prasie bez tego systemu. Jest też lepiej zagęszczona ponieważ jeden z tych walców które opadają jest ,,obspawny kątownikami" i przez lepiej zagęszcza bele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mam dwie prasy 255RC z MPS-em i chwale go sobie ponieważ jest duża różnica w porównaniu do bliźniaczego modelu bez tego systemu.

  • Thanks 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

To chyba trzeba szukać dalej do Maja i pierwszych sianokosów jeszcze trochę czasu jest... A ten MPS ma jakieś wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Tak ma, jak juz wczesniej pisałem ten walec obspawny jest kątowjikami aby uzyskać lepsze zagęszczenie beli do środka, a przez to narażony jest na duże przeciążenie. U mnie go wyrwało z jednej strony, udało się go naprawić w zakładzie i działa już 4 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj