Novo181818

Renault 155.54 obroty WOM

Polecane posty

Novo181818    1

Witam gdy włączę wałek WOM na 540obr/min pokazuje mi na liczniku rzeczywiste obroty wałka. 
jak przełączę na 1000 obr/min licznik pokazuje 0.

gdzie może być problem?

 

Albo jak komuś to działa to proszę o jakiś kontakt zebym chociaż wiedział jakie obr na silniku utrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

całkiem możliwe że poszedł czujnik który powiadamia komputer o zakresie prędkości wałka i komputer nie dostaje informacji o załączonym wałku, bo jak byś miał rzeczywisty licznik obrotów to by ci na 540 też nie pokazywał, 

jak włączysz 1000 obr według obliczeń matematycznych czyli 2100*0,54=1134, czyli do 1200 obr możesz trzymać, osobiście np z kosiarką dyskową bałbym się tak jeździć

Edytowano przez igor10246

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novo181818    1

Dzięki bardzo za pomoc, gdzie ten czujnik się znajduje?

jest osobny od 540 obrotów i drugi od 1000 obr czy jest tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arsz63
      arsz63     1       Napisano 4 godziny temu Hej , w którym miejscu w renault adresie 710 znajduje się świeca żarówka/plomieniowa ?
    • Przez ksjan68
      WITAM MAM PROBLEM MOZE KTOS Z WAS ROBIL LUB DAWAŁ GDZIES DO SPRAWDZENIA LUB REGENERACJI ROZDZIELACZ PODNOSNIKA OD RENI.PODNOSNIK JEST B.MAŁY MNIEJSZY NIŻ W 60- TCE!NIE WIEM CO ROBIĆ BO MAM OBJAWY ZE PODNIESIE ZA PIERWSZYM RAZEM OPUSCI ALE JUZ ZA DRUGIM RAZEM CORAZ GORZEJ OPUSCI AZ WCALE?OD PODNOSZENIA I OPUSZCZANIA TYLKO ON JEST CHYBA ZA TO ODPOWIEDZIALNY.MOZE KTOS MIALJUZ TAKIE PROBLEMY?
       
      Nie piszemy caps lockiem!
    • Przez rolnik1414
      Posiadam renault 103.14 .Po wymianie oleju pojechałem w pole po zaoraniu jakiś 3ha pompa podniosła i nie chce opuścić doradźcie mi co mam zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez sewo
      witam chciałem wymienić simeringi na tylnych osiach w renówce 10314 sciągłem plecak bo remontuje całą odkręciłem śrubki kture wydawało mi sie że blokują oś z pochwą i nadal nie mogę wyjąć półosi jeżeli któryś z was rozbierał te żeczy był bym wdzięczny za podpowieć 
    • Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj