Gość

Piątka Kaczyńskiego, co przynosi złego ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Proszę forumowiczów o komentarz do nowej ustawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za późno. już się wszyscy wygadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No może jeszcze ktoś się znajdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

ostrzyć widły, w nocy wypuszczać psy i pilnować własnego domu. 

U mnie chodzi krowa przed oborą. Dzięki czemu psy szczekają. A ja zamykam okno i śpię spokojnie. 

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

dźwiękowy odstraszacz 

jeszcze jakby dało się zmienić głos na Jaruzelskiego (ogłaszam stan wojenny) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Dlaczego zagłuszacz dronów jest tak za***iście drogi 😬. W niedzielę nad gospodarstwem latał jakiś dron całą chwilę. Nad zagrodami z bydłem głównie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8536
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

jeszcze jakby dało się zmienić głos na Jaruzelskiego (ogłaszam stan wojenny) 

to usłyszałbyś oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Kallina86 napisał:

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Sylwia Spurek @SylwiaSpurek Panie Ministrze @jkardanowski, czas rolnictwa, które szkodzi środowisku, narusza prawa człowieka, jest źródłem cierpienia zwierząt dobiega końca. Szkoda Pana wysiłku, nie powstrzyma Pan tej zmiany! PolsatNews.pl @PolsatNewsPL 1 dzień Są ideologie, które mówią, że mleko jest efektem gwałtu na krowach. Kwestionują one rolę rolnictwa, rolę człowieka jako pana stworzenia @jkardanowski na Dożynkach Prezydenckich... 10:13 21 wrz 20 Twitter for Android”

I co taka pipa rozumie, myśli że samymi badylami wykarmi świat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
3 godziny temu, Kallina86 napisał:

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „Sylwia Spurek @SylwiaSpurek Panie Ministrze @jkardanowski, czas rolnictwa, które szkodzi środowisku, narusza prawa człowieka, jest źródłem cierpienia zwierząt dobiega końca. Szkoda Pana wysiłku, nie powstrzyma Pan tej zmiany! PolsatNews.pl @PolsatNewsPL 1 dzień Są ideologie, które mówią, że mleko jest efektem gwałtu na krowach. Kwestionują one rolę rolnictwa, rolę człowieka jako pana stworzenia @jkardanowski na Dożynkach Prezydenckich... 10:13 21 wrz 20 Twitter for Android”

Dasz palec, to będzie cała ręka.

Niech sobie eko osetu i pokrzywy  nazrywa i to żre na obiad kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84

a pani Spurek wieczorem na kolacje zje sobie kanapke z szynka i myśli że ta szynka wyrosła z ziemi i bedzie dumna z siebie bo zwierzęta nie cierpia przez jej działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25734
8 godzin temu, komizmo napisał:

Dlaczego zagłuszacz dronów jest tak za***iście drogi 😬. W niedzielę nad gospodarstwem latał jakiś dron całą chwilę. Nad zagrodami z bydłem głównie. 

Zgłaszać od razu na policję. Teraz w ten sposób wyszukują ciągniki i maszyny rolnicze. Nawet w biały dzień kradną.

Kto ma  wiatrówkę to zestrzelić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Michciubar napisał:

a pani Spurek wieczorem na kolacje zje sobie kanapke z szynka i myśli że ta szynka wyrosła z ziemi i bedzie dumna z siebie bo zwierzęta nie cierpia przez jej działanie

Co Ty, ona myśli że szynka jest z marketu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16897
Agrest napisał:

8 godzin temu, komizmo napisał:

Dlaczego zagłuszacz dronów jest tak za***iście drogi 😬. W niedzielę nad gospodarstwem latał jakiś dron całą chwilę. Nad zagrodami z bydłem głównie. 

Zgłaszać od razu na policję. Teraz w ten sposób wyszukują ciągniki i maszyny rolnicze. Nawet w biały dzień kradną.

Kto ma  wiatrówkę to zestrzelić.

 

U nas w tamtym roku w dzień dron latał, a w nocy plądrowali (tak, znam taki wyraz😉) podwórka. kilkanaście wiosek tak ograbili. trwało to może z 2-3 miesiące. potem bezczelnie w dzień kradli. dziadek w jakiejś wiosce ich niechcący przydybał to powiedzieli mu, że jak chce żyć i nie mieć problemów na starość to niech grzecznie idzie do domu. co miał zrobić? poszedł.


Ursus932 napisał:

Co Ty, ona myśli że szynka jest z marketu

wiesz ile marketów musiało zginąć żeby można było zjeść szynkę... 😀


jak te dwie baby co jedna w nowym gitarze przyszła, a druga jej mówi, że to nieetyczne tak w futrze paradowac, że zwierzęta giną itd... drugą jej na to, że to poliestrowe (sztuczne), a tamta: wiesz ile poliestrów musiało oddać życie żebyś mogła chodzić w tym futrze? 😀 mniej więcej taki pogląd na hodowlę zwierząt mają animalsi.


futrze, nie gitarze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16897

U nas wyszło, że to litwini. Ale coś mi się zdaje, że litwin był tylko na mięso armatnie. wystawili jednego, trochę ucichlo i poszli w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj