tomek1974

spis rolny 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek1974    19

Witam macie pojęcie jak się zalogować do aplikacji  bo szukam tego na stronie spisrolny.gov.pl i nie mogę znaleźć. 

daron64    1713

Chyba od 1 września dopiero będzie można się zalogowac

Wiadomość z agroFakt.pl

Aktis    278

nie chcialbym miec tu racji, ale wyglada to jako krok w kierunku podatku katastralnego.

Mich9    603

Nie musisz nie chcieć tylko masz 😀 a jak wszyscy do tego namawiają... 

witejus    2426

będzie okazja pochwalić się majątkiem, plonami np 10 ton pszenicy z ha

• Haha 3

pafnucy    1628

a czy inne grupy zawodowe to spisują? po co im to???🤔

witejus    2426

ano żeby wiedzieć ile jeszcze można z chłopa wydoić

• Like 2

wojtal24    579

jak pod kazdym zdjeciem ze zniw kazdy pisze rekord to co sie dziwic kro z kim nie rozmawia mowi ale sypala teraz niech kazdy spisze te rekordowe plony i na nastepny sezon zyto po 350zl a pszenica po 500zl

ZETOR TEAM

Aktis    278

a dochód rolnikowi później wyliczą taki, że każdego będzie stać na "ośmiorniczki"

luki9610    96

I jak tam przeszedł już ktoś cały spis? ja wyłączyłem po tym to tym jak  kazali mi wpisywać to co dostałem list z IMIENIA I NAZWISKA A ONI KUZAJA MI TO WPISYWAĆ   koledzy tez gadali że 3/4 rzeczy pokrywa się z armir 

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

many12    747

Lepiej POczekac na rachmistrza od 1 października i dać mu zarobić - wystarczy przygotować  i podsumować swoje ha i uprawy.

Kallina86    697
Dnia 21.09.2020 o 19:29, pafnucy napisał:

a wiecie jaką ma stawkę?

20zł jeżeli spis będzie przeprowadzany telefonicznie (do odwołania obowiązuje tylko taka forma spisu) 37 zł jeżeli spis będzie terenowy. Stawki brutto od jednego spisanego gospodarstwa.

14 godzin temu, seba836 napisał:

Wiecie do którego można się spisać przez internet

Teoretycznie do 30.11. Praktycznie myślę, że jeżeli nie zrobisz tego do 31.10 to będą Ciebie "męczyć" telefonami, ewentualnie wizytą. 

• Like 1

zenas    11

😀Pisałem wszystko jak na spowiedzi, czyli sami sobie odpowiedzcie, ważne, że system wszystko łyknął. Wolność osobistą straciliśmy w 1992r, nie mylić z wolnością polityczną, dla nas rolników bezużyteczną. 

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Rolnictwo już zeszło na psy a jak jeszcze wprowadzą to 5 to całkiem padnie żenada też mnie nie pokoi ten spis po wała im to potrzebne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Adrian3210
      Panowie mam pytanie ile można dostać odszkodowania z wykop pod kabel od słupa który stoi na mojej łące do nowego sasiada? Około 300-400mb. Czy jestem w stanie coś wyrwać po podpisaniu umowy i zgodzeniu się, zamiast negocjacji przed podpisaniem umowy? Działka na której było kopane jest działka budowlana, ale obecnie jest to łąka.
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez TadzikC360
      Witam, czy mogę zaorać granicę między dwoma polami które są oba moją własnością? Pozdrawiam was serdecznie.
    • Przez jan1234567890
      Dzień dobry jestem zainteresowany zakupem 1634 i prosiłbym użytkowników o opinie . Interesuje mnie zwłaszcza skrzynia biegów bo większość ma 3 biegowe ale przeglądając ogłoszenia są exportowe ciągniki z 4 biegową skrzynią . nie wiem jak z dostępnością częsci do skrzyń i podzespołów bo wiem że do 1734 części brakuje. przedział budżetów na ciągnik 55 do 65 tys zł .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj