radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

Gość   
Gość
28 minut temu, Ursus932 napisał:

Zostaw to wykształcenie w spokoju, nie znaczy że po studiach znajdziesz super pracę 

Posłuchaj pierwsza zasada na początku nie poruszaj tematów rolnictwa, nie rozmawiaj o krowach, życie itp 

Druga zasada zainteresuj swoją osobą dziewczynę, zaimmonuj jej, najlepiej żebyś miał jakąś pasję, hobby itp 

I trzecia zasada zawsze zakładaj czyste gacie i miej gumkę przy sobie 😊

Sukces gwarantowany 

Ja tam raczej nudny jestem więc raczej ze mną to raczej się nie pogadać. Jestem malomowny spokojny i niesmialy. Także sam będę ale nie dlatego że mam inne poglądy tylko ze jestem nudziarz em i co najwyżej mogę liczyć na zainteresowanie samotnych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, sabuliga napisał:

Ja tam raczej nudny jestem więc raczej ze mną to raczej się nie pogadać. Jestem malomowny spokojny i niesmialy

Tym się nie przejmuj, najspokojniejsza po ślubie i tak nie da Ci dojść do głosu, najlepiej jak byś był jeszcze trochę przygłuchy.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
13 godzin temu, Paulina1985 napisał:

dno i wodorosty na AF... wypociny na poziomie żuli spod sklepu...brawo...

Pani magister był czas przywyknąć

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
30 minut temu, sabuliga napisał:

Ja tam raczej nudny jestem więc raczej ze mną to raczej się nie pogadać. Jestem malomowny spokojny i niesmialy. 

Wystarczy iść na protest. Tam poznasz dużo kobiet , trochę pobijesz się z kibolami lub policja pokrzyczysz trochę i wszystkie cechy nagle znikną. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
29 minut temu, cinek1808 napisał:

Wystarczy iść na protest. Tam poznasz dużo kobiet , trochę pobijesz się z kibolami lub policja pokrzyczysz trochę i wszystkie cechy nagle znikną. 

A jak Go kibole pobiją lub policja aresztuje, to stanie się bohaterem. Kobiety uwielbiają bohaterów.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7330

Chyba że który babochłop go zwabi gdzie w krzaki i gwint zerwie to już całkiem mu się odechce 😊 siedź w domu nie słuchaj 😋

53 minuty temu, cinek1808 napisał:

Wystarczy iść na protest. Tam poznasz dużo kobiet , trochę pobijesz się z kibolami lub policja pokrzyczysz trochę i wszystkie cechy nagle znikną. 

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, soltys48 napisał:

Pani magister był czas przywyknąć

oooo widzę ten sam poziom co koledzy...👏👏👏  przywyknąłeś? wszedłeś między wrony i kraczesz jak one? słabo....

Przywyknąć można do kawy z rana, a nie do chamstwa, arogancji i braku poszanowania dla innych (np.kobiet)...

 P.S. oczywiście jak koledzy doradzają innemu w sercowych sprawach bez "bucowania" to mozna się i pośmiać 🤣

4 godziny temu, Ursus932 napisał:

@sabuligato bierz taką z dzieckiem 

nom...nie dość, że kobita zdesperowana i bierze co popadnie to już masz 2 w 1  🤷‍♀️🤷‍♀️ A na starcie 70% sukcesu👍

4 godziny temu, sabuliga napisał:

Ja tam raczej nudny jestem więc raczej ze mną to raczej się nie pogadać. Jestem malomowny spokojny i niesmialy. Także sam będę ale nie dlatego że mam inne poglądy tylko ze jestem nudziarz em i co najwyżej mogę liczyć na zainteresowanie samotnych matek

noooo, grunt to wysoka samoocena i wiara w siebie 😳 z takim podejściem to musisz je brać na litość, najlepiej mocno starsze z duzym instynktem macierzyńskim, zeby się Tobą zajęły (zajęła) 😁Młode przestraszy nieporadność, rówieśniczki najpierw okażą współczucie a potem uciekną 😁

3 godziny temu, bergman31 napisał:

Kobiety uwielbiają bohaterów.    

potwierdzam...bohaterów pozytywnych 😆

3 godziny temu, cinek1808 napisał:

Wystarczy iść na protest. Tam poznasz dużo kobiet , trochę pobijesz się z kibolami lub policja pokrzyczysz trochę i wszystkie cechy nagle znikną. 

probowałeś? potwierdzasz? 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areek9869    71

Panowie to już trochę słabe się zrobiło co piszecie, okej można się pośmiać, podoradzać, alee no bez przesady. Na strajki kobiety nie idą się poznawać, tylko walczyć o swoje i lepiej im nie wchodzić w drogę 🙈 a co do tych kobiet, które chcą mieć coś wspólnego z rolnictwem, jest ich naprawdę dużo. Ja ze swoją od początku o krowach, paszach rozmawiałem i jakoś nie uciekła 😂 a jeszcze bardziej nawet ją to zainteresowało. Także mit obalony 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I co na randce było tak romantycznie jak rozmawialiscie o koszeniu kukurydzy albo inseminacji krowy 🤣, takie tematy na początku u większości kobiet  to zniechęcają , są wyjątki zgoda 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Ursus932 no jak księżniczki szukasz co będzie leżała i pachniała to nie gadaj o rolnictwie rzeczywiście.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Trzeba mieć szerokie spektrum tematów. Ja ze swoją tematów rolnictwa nie poruszałem chyba że zapytała a potrafiłem przegadać z nią cała noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale rozumiem panowie żon to nie mają tylko dziewczyny 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, Paulina1985 napisał:

@Ursus932 no jak księżniczki szukasz co będzie leżała i pachniała to nie gadaj o rolnictwie rzeczywiście.  

Proszę Pani ja nie twierdzę że nie można o tym rozmawiać, chodzi o znajomość na początku gdzie powinno się poznać drugą osobę a nie gospodarkach nawijac, ale ta jak kolega @cinek1808 napisał jeśli sama o coś zapyta to ok

I nie potrzeba być księżniczka żeby na starcie nie chciała rozmawiać o krowich cyckach, a znam to z doświadczenia 😉 

Choć są na pewno wyjątki, patrząc na to forum, którym kolacja i rozmowa o inseminacji krówy by nie przeszkadzała 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Nie ma się co śmiać , każdy kiedyś zaczynał małżeństwo od związku. Nikt po miesiącu znajomości nie bierze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
23 godziny temu, pafnucy napisał:

 toż to multikonto  winetu. :D

Hiba twoje😂 

A Paulina jeszcze nie przeprosiła za agrafkę

Dnia 15.10.2020 o 09:38, Paulina1985 napisał:

😂😂😂😂😂 jezu zbanujcie go,bo nie wytrzymię 😂😂😂

...a już lajkuje następne. Gdzieżbym śmiał pisać do byka Kochanie😝🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areek9869    71

No kurde nie tylko o koszeniu qq się rozmawiało 😂 jest lekarzem wet to takie tematy jak inseminacja dla niej to nic nowego🙈 wgl od badań nad kiszonką z traw się wszystko zaczęło 😎 jak umie się to dobrze sprzedać to każdym tematem się zainteresuje 😅 no ja to za młody na żonę jeszcze 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja uważam, że super, ze rozmawiacie o czymś innym z dziewczynami niz krowie zady, tylko chodziło o dalsze zycie, ze jak z jakąś juz bedziecie planować przyszłość bedąc rolnikami (hodowcami, gospodarzami) to tego tematu nie unikniecie 😁 i tu pytanie co ona na to 😁

8 minut temu, Winnetou napisał:

Hiba twoje😂 

A Paulina jeszcze nie przeprosiła za agrafkę

...a już lajkuje następne. Gdzieżbym śmiał pisać do byka Kochanie😝🤣🤣🤣

hę? akurat Ciebie nie zamierzam za nic przepraszać. Sam jesteś sobie winny, że wszyscy mają Cię za kłamczucha i multikonciarza, przestań pajacować to może za rok ktoś w coś uwierzy co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, areek9869 napisał:

No kurde nie tylko o koszeniu qq się rozmawiało 😂 jest lekarzem wet to takie tematy jak inseminacja dla niej to nic nowego🙈 wgl od badań nad kiszonką z traw się wszystko zaczęło 😎 jak umie się to dobrze sprzedać to każdym tematem się zainteresuje 😅 no ja to za młody na żonę jeszcze 🤷‍♂️

No nie każda dziewczyna to weterynarz 

 @Paulina1985 no to chiba nie zrozumiała pani mojej rady do @sabuliga, bo chodziło o sam początek znajomości, żeby od razu nie zniechęcić dziewczyny 

A teraz po dłuższym czasie to rozmawiamy o wszystkim, planujemy również i życie w gospodarstwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Jak to co na to albo akceptuje to kim jesteś i jaka pracę wykonujesz albo nie i odchodzi. Takie rzeczy trzeba na początku znajomości wyjaśnić. Nie ma co ukrywać co się robi. O ile ja mam łatwiejsze zadanie bo posiadam tylko warzywa i owoce to "krowiarze" to mogą mieć problem z czasem wolnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak,  faceci muszą najpierw zarzucić wędkę z haczykiem (i dobra przynętą!!!) , a dopiero jak wyłowią rybkę to obuchem w łeb i do chaty😁😆😆😆 Już zrozumiałam 😆 

Edytowano przez Paulina1985
dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Ja nie ukrywałem od początku kim jestem. Według mnie to nie ma sensu tworzyć historię fantasty na swój temat. Bo i tak wszystko wyjdzie na jaw. Dlatego nie kłamię. Albo ktoś akceptuje to jakimś się jest albo nie ma sensu kontynuować tej znajomości. Niektóre kobiety nie patrzą tylko jaka masz pracę ile masz w portfelu , ważny jest dla nich charakter i jakie wartości reprezentujesz. Czy jesteś opiekuńczy czy umiesz pomóc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to to ostatnie mi się podoba...pomóc w domu 😁

@soltys48 wiesz, że nie lubię określenia Pani Magister 🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, cinek1808 napisał:

Jak to co na to albo akceptuje to kim jesteś i jaka pracę wykonujesz albo nie i odchodzi. Takie rzeczy trzeba na początku znajomości wyjaśnić. Nie ma co ukrywać co się robi. O ile ja mam łatwiejsze zadanie bo posiadam tylko warzywa i owoce to "krowiarze" to mogą mieć problem z czasem wolnym 

Okłamywanie czy ukrywanie jest najgorsze, moje też wiedziała od początku  że mam gospodarstwo i mieszkam na wsi 😉 tylko na pierwszych spotkaniach/randkach nigdy nie wchodziłem na siłę z takimi tematami

A teraz to nawet krowy chce doić choć jest z miasta 😉

W sumie to już trzecia  i z żadną nie było problemu jeśli chodzi o gospodarstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj