sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, ogarek napisał:

No nie gadaj statystyki to definiują i jest to dość czytelne i tyle.... TY ZNASZ WIELU a ja nie znam żadnego wykształconego który by głosował na długopisa... 😋

Nie dziwię się skoro wokół Ciebie same takie niedouki jak TY

2 godziny temu, hubertuss napisał:

Ja tez nie znam. Moje obserwacje a często przebywam w małym i dużym mieście i mam kontakt z ludźmi wykształconymi bardziej i mniej w pełni potwierdza statystyki.

to dyplom Ci pokazują jak z nimi rozmawiasz że wiesz że majawyższe wykształcenie oj zabawny jesteś ile Ty możesz znać ludzi kto by z takim burakiem gadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
2 godziny temu, ogarek napisał:

No nie gadaj statystyki to definiują i jest to dość czytelne i tyle.... TY ZNASZ WIELU a ja nie znam żadnego wykształconego który by głosował na długopisa... 😋

Serio? No ok ;) 

Ja się jednak będę upierała przy swoim. Ale jak się okaże, że te osoby dyplomy kupiły albo poglądy polityczne zmienią, to niezwłocznie poinformuję ;) 

Ale jakby tak przemyśleć sprawę w drugą stronę, to znam też całkiem sporo osób z wykształceniem nie wyższym niż średnie, nierzadko konkretnych prostaków, głosujących na PO. Także pewnie statystyki nie kłamią, ale jak wszędzie wyjątki się zdarzają ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz ja tam nie wiem w jakich  Ty tamsferach się obracasz.... Widać u Ciebie motropolia😜 a u mnie zadupie.. 🤣🤣🤣😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Najmniejszą wieś w Twojej gminie trzeba by na pół podzielić, żeby wyszło takie zadupie na jakim ja mieszkam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
3 godziny temu, hubertuss napisał:

Zapytaj go o Mentzena i Mikke. Zaraz wyjdzie, ze cała Konfederacja to żydzi.

 

Nie będę się POwtarzał, że w Magdalence dogadali się komuchy z jarmułkami co do podziału szamaniny przy korycie którakolwiek obcja by nie wygrała. Konfederacja jak sama nazwa wskazuje to zbiorowisko jarmułek drugiego sortu  negującycha  swojego PObratymca nijakiego bolszewika prezesa Klenksztajna a to z tytułu inkszej wizji Polski dojenia. 

51538249_178857759758667_8350355247440330752_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
3 godziny temu, camo napisał:
 

Być może tak, ale w końcu taki jest podział bo jeden jest starszy drugi młodszy, jeden wykształcony drugi mniej, choć nie znaczy to że ten mniej wykształcony nie jest mądrzejszy od tego wykształconego. Tylko dziwne jest to że ludzie nie pracujący którzy narobili sobie bąbelków głosują na Dude bo on wspiera głównie właśnie ich dając im za nic pieniądze. Emeryci głosują na Dude bo dostają "13" ale nie widzą tego że PIS bierze wiele więcej. To dziwne że dorośli ludzie nie wiedzą że aby dać komuś pieniądze trzeba je skądś wziąć. Ja nie jestem za Trzaskowskim ani za Dudą i według mnie ludzie sami robią problem wybierając od kilku dziesięciu lat dwie partie nie dając szansy innym. 

Tzw. III RP będąca postkomunistyczną oligarchią, była we władaniu anty rozwojowych grup interesu - kompradorów. To samo jest na Ukrainie - tylko, że tam patologia była jeszcze głębsza, a wpływy Rosji większe. 

"Partie" takie jak PO czy .N są organizacjami tego samego rodzaju, PZPR - służyć zagranicznej sile.. gnębić tubylców..czerpać z tego profity.. europa,kasa,hajf,dziwki w koronczastej bieliźnie..a w zamian?pozwalać na eksploatację tego obszaru, elyta to kopia nomenklatury PRL, zresztą w dużej mierze z niej się wywodzi.A ci gnebieni?nigdy nie skorzystali z transformacji aż do teraz.Ludzie się od was odwrócili i nigdy nie wrócą, bo im przestaliście imponować. Wtedy Michnik i jego kompania trzymali w rękach wszystkie narzędzia dystrybucji i szacunku,i używali ich bezlitośnie w interesie własnym i twardo stojących za nimi uprzywilejowanych kast, dojących i łupiących ojczyznę na miliardy. To co było już "se ne vrati", i nawet gdyby jakimś cudem doszło do recydywy tuskizmu, to Polska i tak pozostanie "pisowska". Ale mam nadzieję, że Polacy sobie takiej recydywy oszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, Sean napisał:

Wcale nie zaprzeczę że tak statystycznie to wygląda, tylko to że ktoś jest wykształcony, nie jest żadnym wyznacznikiem mądrości, jeżeli wykształcony człowiek popiera coś wbrew naturze, no to mądry nie jest.

A kto ci powiedział, że popiera wbrew naturze? Poza tym. Wykształceni z reguły zarabiają więcej więc na nich pisowskie 500 czy inne socjale wrażenia nie robi. Inna sprawa, że ludzie wykształceni z reguły mają większe pojęcie o zasadach działania gospodarki i im za bardzo nie wciśniesz, ze kasa na 500 plus jest znikąd i darmowa. Kolejna rzecz to umiejętność korzystania z rożnych źródeł informacji wyciągania wniosków itd. To tak na szybko garść przykładów.

47 minut temu, staszek131415 napisał:

Nie dziwię się skoro wokół Ciebie same takie niedouki jak TY

to dyplom Ci pokazują jak z nimi rozmawiasz że wiesz że majawyższe wykształcenie oj zabawny jesteś ile Ty możesz znać ludzi kto by z takim burakiem gadał

Tak tak umiesz napisać, że niedouki a przykładów brak. No cóż prezentujesz tu poziom godny uczonego. Szkoda tylko, ze w swoim mniemaniu jedynie.

Kolejna część twojego wpisu potwierdza tylko jaki to uczony jesteś. Zrozum bystrzacho, że jak znasz ludzi od małego to wiesz jakie maja wykształcenie. Jak pracujesz z kimś kilkanaście lat to tez się orientujesz.

10:57 "Pis zadłuża kraj"nawet on się na pisie poznał.

 

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oglądam expres Ttv ,'i pier**lą to samo co forumowy antypis że trzaskowski wygrywa wśród ludzi z średnim i wyższym wykształceniem , Tak to przestawili  że są "mądrzejsi:) i dlatego popierają totalsa 

Czy to nie jest dzielenie ludzi 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To są badania. tego nie oszukasz nie ma się co obrażać za prawdę. W polsacie też takie statystyki pokazywali. Natomiast w żadnej stacji nie widziałem jakichś interpretacji, że ktoś jest mądrzejszy. Z reguły było to suche przedstawienie danych. Co do grup wiekowych, wykształcenia czy miejsca zamieszkania lub zawodu.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

A kto ci powiedział, że popiera wbrew naturze? Poza tym. Wykształceni z reguły zarabiają więcej więc na nich pisowskie 500 czy inne socjale wrażenia nie robi. Inna sprawa, że ludzie wykształceni z reguły mają większe pojęcie o zasadach działania gospodarki i im za bardzo nie wciśniesz, ze kasa na 500 plus jest znikąd i darmowa. Kolejna rzecz to umiejętność korzystania z rożnych źródeł informacji wyciągania wniosków itd. To tak na szybko garść przykładów.

Popieranie pedałów lesbijek nie jest w brew naturze? ależ my dobrze wiemy że  to nie jest darmowa kasa, ale też wiemy że naród powinien być solidarny między sobą w przeciwieństwie do was którzy w kapitalizmie chcielibyście być panami, a biedacy niech giną. To też tak na szybko garść przykładów.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, hubertuss napisał:

To są badania. tego nie oszukasz nie ma się co obrażać za prawdę. W polsacie też takie statystyki pokazywali. Natomiast w żadnej stacji nie widziałem jakichś interpretacji, że ktoś jest mądrzejszy. Z reguły było to suche przedstawienie danych.

A na co mam się obrażać ,jak ja mam średnie i zagłosuj na Pana Andrzeja , tylko się pytam jakie to ma znaczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
21 minut temu, Ursus932 napisał:

 

Czy to nie jest dzielenie ludzi 😏

A kto to ku**a zaczął?🤨

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Ursus932 Nie ma to znaczenia w tym kontekście, ze to są po prostu u badania. Dla ludzi, którzy się tym zajmują dają wiedzę o profilu wyborcy każdego kandydata.

7 minut temu, Sean napisał:

Popieranie pedałów lesbijek nie jest w brew naturze? ależ my dobrze wiemy że  to nie jest darmowa kasa, ale też wiemy że naród powinien być solidarny między sobą w przeciwieństwie do was którzy w kapitalizmie chcielibyście być panami, a biedacy niech giną. To też tak na szybko garść przykładów.

Ale jak popieranie? Co im Trzaskowski obiecał? A może samo popieranie to jest to, że się w ogóle pozwala im żyć? Może ty wiesz, że na pisowski socjalizm to nie jest darmowa kasa. Ale wczoraj widziałem w tv jak pan grabiący siano mówił, że pis dobry bo darmowe pieniądze daje. Kto każe biedakowi gnić? Może tak samo stać się bogaty. Nie mamy społeczeństwa klasowego. Każdy może zmienić swój status majątkowy zarówno w górę jak i w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Sean napisał:

Popieranie pedałów lesbijek nie jest w brew naturze? ależ my dobrze wiemy że  to nie jest darmowa kasa, ale też wiemy że naród powinien być solidarny między sobą w przeciwieństwie do was którzy w kapitalizmie chcielibyście być panami, a biedacy niech giną. To też tak na szybko garść przykładów.

Tolerancja nie jest w brew naturze... Ci ludzie byli są i  będą i nie nam ich sądzić i izolować .... Co chcesz udawać że ich nie ma? ... Co Ci ta lesbijka zrobi? zgwaLci Cię ? W Biblii wyczytałeś te pierdoly co piszesz ? na homofobii chcesz solidarność narodu opierać? 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Sean jak by ci dali spluwe i obiecali, że nie posadzą. To strzelał byś do pedałów i lesbijek w ramach ich nie popierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

5 minut temu, ogarek napisał:

Tolerancja nie jest w brew naturze... Ci ludzie byli są i  będą i nie nam ich sądzić i izolować .... Co chcesz udawać że ich nie ma? ... Co Ci ta lizbijka zrobi zgwaLci Cię ? W biblij wyczytałeś te pierdoly co piszesz ? na homofobii chcesz solidarność narodu opierać? 

A niech sobie będą, tylko wiesz co mnie wkur*ia  próbowanie uznać to za normalność, a to normalność nie była nie jest i nie będzie, a kto zagwarantuje że za trochę ktoś nie zechce legalizacji związku z krową? co też normalność? wiesz do czego taka tolerancja prowadzi, do wynaturzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, PRIMO napisał:

A kto to ku**a zaczął?🤨

A no kto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Sean napisał:

wiesz do czego taka tolerancja prowadzi, do wynaturzenia.

Coś mi się patrzy że Tobie to już nie grozi bo jesteś już po.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, hubertuss napisał:

@Sean jak by ci dali spluwe i obiecali, że nie posadzą. To strzelał byś do pedałów i lesbijek w ramach ich nie popierania?

Czy ja gdzieś napisałem by takich eliminować? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Sean napisał:

 

A niech sobie będą, tylko wiesz co mnie wkur*ia  próbowanie uznać to za normalność, a to normalność nie była nie jest i nie będzie, a kto zagwarantuje że za trochę ktoś nie zechce legalizacji związku z krową? co też normalność? wiesz do czego taka tolerancja prowadzi, do wynaturzenia.

Niektórzy to widzę myślą tutaj że PiS będzie lgbt do jakich gett zamykał 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
5 minut temu, Ursus932 napisał:

Niektórzy to widzę myślą tutaj że PiS będzie lgbt do jakich gett zamykał 😏

skoro Kaczyński/Duda(nie pamiętam już kto),był w stanie powiedzieć że lgbt to nie są ludzie, to do tego by zamykać ich w getcie daleko nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Straszenie czymś co jest obecne od wieków niczego nie da... Wolność polega także na tym że mniejszość musi mieć swoje prawa i tyle...nie kazdy rodzi się podobny do innych.. są też niepełnosprawni itp..... I co oni też nie Sa normalni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ursus932 napisał:

Niektórzy to widzę myślą tutaj że PiS będzie lgbt do jakich gett zamykał 😏

No za cholerę nie mogą zrozumieć co się do nich mówi, a udają takich niby wykształconych, nie wiem mają jakiś problem z koncentracją czy mózgi po przegrzewane od tej nowoczesności czy jak.  :P   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
2 godziny temu, Denwer napisał:

W brew naturze to jest jak ktoś se płeć zmienia 

Oczywiście że tak tylko zupełnie nie rozumiem jak ty chcesz to powiązać z moim stwierdzeniem  że dawanie pieniędzy za nic jest wbrew naturze. Albo masz obsesje LGBT albo koniecznie coś chciałeś napisać i tak jakoś samo debilnie wyszło.

40 minut temu, Ursus932 napisał:

Oglądam expres Ttv ,'i pier**lą to samo co forumowy antypis że trzaskowski wygrywa wśród ludzi z średnim i wyższym wykształceniem , Tak to przestawili  że są "mądrzejsi:) i dlatego popierają totalsa 

Czy to nie jest dzielenie ludzi 😏

Nie martw się Wszyscy wiedzą że głupich jest większość więc reelekcja raczej pewna.

25 minut temu, Sean napisał:

Popieranie pedałów lesbijek nie jest w brew naturze? ależ my dobrze wiemy że  to nie jest darmowa kasa, ale też wiemy że naród powinien być solidarny między sobą w przeciwieństwie do was którzy w kapitalizmie chcielibyście być panami, a biedacy niech giną. To też tak na szybko garść przykładów.

Solidarność społeczna to typowo lewackie pojęcie. Nie wiem jak prawicowy elektorat PIS się tym nie brzydzi  Buuuchaachaaa!!!

Biedacy nie musza ginąć tylko wziąć się do roboty zamiast żerować na pracy innych. 

8 minut temu, Ursus932 napisał:

A no kto ? 

Ten co z drabiny krzyczał że oni stoją tam gdzie ZOMO, 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj