BartoszWitusik

Deutz 1160 TTV problem z hydrauliką

Polecane posty

Witam mam problem z hydrauliką w moim Deutzu otóż gdy np. podniosę talerzówke (ciąganą) do samej góry to zaczyna wyć mi pompa a gdy choć trochę ja opuszczę to już przestaje i tak się dzieje gdy używam wyjść hydrauliki. Na podnośniku nic się nie dzieje, dorzucam film na którym pokazuje na przykładzie przedniego obciążnika. Dodam że wyje tylko na rozgrzanym oleju. W czym może być przyczyna?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oleju juest górny stan był miesiąc temu wymieniany a w nim jest wspólny olej z skrzynią

Edytowano przez BartoszWitusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czujnik wysokości trzeba prze regulować bo sterownik widzi niższe położenie niż jest w rzeczywistości. Albo na pokrętle wysokości podnoszenia trochę ograniczyć wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Na każdym wyjściu tak się dzieje , sprawdź może się włącza stały obieg oleju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Może właśnie masz włączony stały obieg oleju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to wyłączyć? Słyszałem że w rozdzielaczu są jakieś siateczki czy coś w tym stylu i mogą być zatkane, czy to może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W ustawieniach przepływu na rozdzielaczach, pod podłokietnikiem masz pokrętła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Stały obieg najlepiej by było sprawdzić podłączając jakąś maszynę z silnikiem hydraulicznym   rozsiewacz wapna nawozu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to go rozgrzeje i podepnę rozrzutnik. Czyli jak podłoga będzie się przesuwać w rozrzutniku to jest stały obieg włączony?

Edytowano przez BartoszWitusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozdzielacz ci się nie zamyka do końca


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz pompę zmienno przepływową ?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to może być problem w zawrze regulującym lub w samej pompie jak masz tam kogoś od hydrauliki to trzeba by było sprawdzić przepływy


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam że dopiero teraz piszę ale dopiero teraz dobrze zagrzałem ciągnik i podpiąłem rozrzutik i nic się nie dzieje. Ale przy wyjściach hydraulicznych jest jedna para zaślepiona do której był podpięty ładowacz czołowy, i pewnego razu w wydmuchało mi z niego miedziankę gdy długo buczała pompa. i trzeba byłoby zamknąć obieg(połączyć zaślepione wyjscia) co wy na to?

Dorzucam zdjęcie tych zaślepionych wyjsc

IMG_20200410_171556.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Masz tam na stałe włączony obieg. Musisz go wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj