Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

spoko u mnie nie teren podmiejski to i nawet nad kominami nie latają 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie zapuszczą bo za blisko koronawirus 😂

 

18 zakażona osoba w woj. lubelskim

– Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą osoby w przedziale wieku 20-30 lat, z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan osoby jest dobry – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Najnowszy bilans 177 zagrożonych i 4 zgony. 

My Słowianie wiem że wirus na nas nie działa. Wiemy jak myć ręce i czym jest kwarantanna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

bardziej mam na myśli różnice w organizmach podatnośc i takie tam ale to info zpod lady bo nikt nie robi rankingów bo nie chce byc rasistą😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wyjdzie na to że mniej to dotknie europejczyków niż chińczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7598

Angole nic nie robią żadnej ochrony ma się zarazić 60 % pootwierane szkoły , bary do czego zmierza Anglia chcą skończyć jak Włochy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Nawet jak będą statystyki to nie będą miarodajne. Więcej będzie zgonów w społeczeństwie starzejącym się oraz w państwie słabo rozwiniętym. Więcej też będzie zarażeń w krajach o większych skupiskach ludzi. W dużych miastach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może idą na żywioł ? Jak słucham , to mówią że u nas też większość zachoruje , a tylko rozkładamy to w czasie , dając szansę na lepszą opiekę medyczną . Tak zrozumiałem .

4 minuty temu, galan99 napisał:

Angole nic nie robią żadnej ochrony ma się zarazić 60 % pootwierane szkoły , bary do czego zmierza Anglia chcą skończyć jak Włochy .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7598

Wrócą rodacy do kraju co zapisali się a będzie ich ponad 30 tyś to za tydzień będzie 2 tys zarażonych .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, cinek1808 napisał:

Nawet jak będą statystyki to nie będą miarodajne. Więcej będzie zgonów w społeczeństwie starzejącym się oraz w państwie słabo rozwiniętym. Więcej też będzie zarażeń w krajach o większych skupiskach ludzi. W dużych miastach. 

nie trzeba dużych skupisk w samej niedrzwica duża już 10 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, hubertuss napisał:

 No cóż pogarda to w końcu cecha wielu wyborców pisu.

też byś pałał pogardą do kogoś kto wpada na twoje podwórko i mówi na 10 letniego JD: ,,ten traktor jest stary i nie wydolny, spuścimy mu powietrzę i sprzedamy komuś za 10% faktycznej ceny dzięki temu pozbędziemy się kłopotu,, dalej: ,,te krowy są nie opłacalne i może nawet chore, dzwoniły do bakutilu aby je zabrali a my jemu dopłacimy,,
itp. itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tu jest z tym problem największy.

1 minutę temu, galan99 napisał:

Wrócą rodacy do kraju co zapisali się a będzie ich ponad 30 tyś to za tydzień będzie 2 tys zarażonych .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Racyl to co oni tam modę na sukces kręcą. ? 

Jak wrócą zagranicy to się dopiero zacznie skokowy wzrost zachorowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, cinek1808 napisał:

Racyl to co oni tam modę na sukces kręcą. ? 

Jak wrócą zagranicy to się dopiero zacznie skokowy wzrost zachorowań

sytuacja jest rozwojowa, nie wiadomo na jakiej liczbie się zamknie, najbliższe 2 tyg pokażą

 

wrócą, wrócili ale wątpie czy ich da sie sprawdzić na tej kwarantannie i zatrzymac w domu

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

ja tez od lat w pakosie kupuje sor- z tamtego roku troche zostalo antywylegacza i fungicydow,ozime opryskane na jesien i czyste.

w malopolsce -spokoj 2 chorych na takie wojewodztwo,w sasiedniej wsi za 2 dni wiecej umarlo. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Poczekaj jeszcze trochę ...

na yutybe

"Musisz to wiedzieć (734) Śmiertelność duża większa.Zakłamano statystyki"

"Brytyjska droga pod prąd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

jakie inne filmy na tym kanale co ten? tak samo katastroficzne czy ... z resztą zobaczę
to jakieś kręgi zbliżone do PO tylko brudniejszej propagandy nawet ja tvp choć przyyznam inteligentniejszej
nawet nie muszę... podpalacze australi, dobra zmiana podniosła tysiąckrotnie promieniowanie (taa oni jednej elektrowni atomowej nie mogą zacząć budować ta dobra zmiana
i podobne na granicy faktu i domysłów tytuły
antypisowskie materiały z tytułów można, anty po nie
wystarczy

 @damianzbr takie moje zdanie
to antypisowska propaganda adresowana do pisowskiego elektoratu i  trochę "biedroniowskiego"
żeby elektoratów nie obrażać o poziomach nie będę już ...ten.. zacząłem:ph34r:

ale rzeczywiście trudno się na nich poznać, dobrzy są przyznam choć jestem uczulony na propagandę

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Nowy81 napisał:

Poczekaj jeszcze trochę ...

na yutybe

"Musisz to wiedzieć (734) Śmiertelność duża większa.Zakłamano statystyki"

"Brytyjska droga pod prąd"

Jak mam słuchać rewelacji jakiś pajaców z YT którym chodzi tylko o ilość wyświetleń to już wolę posłuchać rewelacji jacusia bo tu przynajmniej mogę sprawdzić ilość zgonów z powodu wirusa w Małopolskim na str. rządowych, a ilość zgonów na śmierć w wiosce jacusia za pewne statystycznie nie odbiega od ilości zgonów w mojej wiosce czy parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

Ludzie umierają na koronawirusa. A ja chciałbym wiedzieć ilu z nich by zmarło jeśli tego wirusa by nie mieli? Pewnie sporo z nich, bo umierają ludzie strarzy starsi lub ze schorzeniami. Reszta to ludzie którzy ciężko przechodzą infekcje wirusa, czyli umierają z powodu grypy bo objawy jak od grypy. A w Polsce ile jest zgodnow z podowu powikłań lub źle leczonej grypy? Setki!!! Więc jak dla mnie ten wirus to pić na wodę, jakiś wspomagacz do grypy czy choroby. I też średnio w to wieże ale oczywiście wszystkie środki ostrożności się zachowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj