Gość

Koronawirus

Polecane posty

jarecki    3274

gmina Stoczek zamknieta , u pracownika koronowirus ,reszta pracowników kwarantanna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, dysydent napisał:

ta "szczepionka na cov" tam wcześniej
co to ma być? przejaw poczucia humoru czy inteligencji?

mnie to zniesmacza co najwyżej 
poziom buractwa tutaj wyższy niż na udanej plantacji

co do kościołów to ja nie oceniam pięciu osób a pięćdziesiąt co do których Racyla zamurowało i albo linka szuka albo plotki tylko...
na razie te pięć współgrało by i z leśnym zakazem jakoś tam ale popuszczanie rygorów w kościołach zachowując leśne

ja doskonale wiem co piszę i tylko dla tego nie powtarzam jeszcze raz bo jest to wcześniej do przeczytania

nie odnieśliście się ani do jednego z moich argumentów racjonalnie no może nieco przesadzam ale do większości dla twego pomijam wasze oceny mojej wiary w siebie i inne podobne inwektywy
nie potrafisz racjonalnie na racjonalizm odpowiedzieć się nie odzywaj bo sobie tylko ocenę wystawiasz

 

Poniżej fragment z Dziennika Ustaw:

„pkt 3, polegają na obowiązku zapewnienia, aby w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, na danym terenie lub w danym obiekcie znajdowało się łącznie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż:

a) 50 osób, wliczając w to uczestników i osoby sprawujące kult religijny lub osoby dokonujące pochowania lub osoby zatrudnione przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu – w okresie od dnia 12 kwietnia 2020 r. do odwołania,

b) 5 uczestników, oprócz osób sprawujących kult religijny lub osób dokonujących pochowania, lub osób zatrudnionych przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu –w okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 roku”.

 

 

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1951488,1,msze-dla-50-osob-grozny-wyjatek-wielkanocny.read

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

@dysydent Zamknięto lasy bo stały się oblegane gorzej niż kościoły, miastowi nie chodzą po lesie tylko głównymi duktami. Co do kościołów nic nie wiem na temat złagodzenia obostrzeń.

@racyl Tak mało obiektywnego artykułu dawno nie czytałem. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

prosto z orginału 😂😄

 

„pkt 3, polegają na obowiązku zapewnienia, aby w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, na danym terenie lub w danym obiekcie znajdowało się łącznie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż:

a) 50 osób, wliczając w to uczestników i osoby sprawujące kult religijny lub osoby dokonujące pochowania lub osoby zatrudnione przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu – w okresie od dnia 12 kwietnia 2020 r. do odwołania,

b) 5 uczestników, oprócz osób sprawujących kult religijny lub osób dokonujących pochowania, lub osób zatrudnionych przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu –w okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 roku”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

nie zamknięto łażenia "po chałupach" czego dopiero co byłem świadkiem no i co? mam donieść?
nie zrobię tego bo to nic nie da w ogólnej skuteczności kwarantanny tak jak krojenie karami z automatu nawet samotników łażących po lasach czy polach albo i po pustych ulicach bez celu
Jest taki termin - "działania pozorne" 
no gdy się skutecznych nie potrafi lub wręcz nie są możliwe

jeszcze raz tutaj - Racyl dzięki.
tak jak powiedział Wróblewki - pokazują kto tu rządzi nie ważne czy te rządy mają sens czy nie a zwłaszcza wtedy gdy nie ma szans na sens z przyczyn rzeczywiście "obiektywnych" i nikt rozsądny by im nieskuteczności nie zarzucił.
władza dla samej władzy. Nie zostanie to zapomniane na pewno i/a tylko głupcy mogą na to liczyć.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

U mnie 7 policjantów zarażonych 120 czyli reszta na kwarantannie. To będzie dopiero gnój. Strach z powiatu wyjechać bo za chwilę w PKR będą kamieniami rzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zamknięcie lasów to głupota gdy ludzie mogliby sobie rodzinami pospacerować zamiast siedzieć w domach, tyć i gapić się w szklane pudło

gdzie jak gdzie ale w lasach da sie zachować odległości od innych spoza rodziny

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

zamknięcie lasów to przekroczenie tej "magicznej" granicy gdzie kończy się przewaga rozsądku na pędem do dominacji, władzy
są na tyle głupi że tego nie dostrzegli to mogą nie dostrzec wielu innych na prawdę realnych zagrożeń.
początek realnego upadku etosu pisu - ot moja konkluzja wcale nie pocieszająca o w kolejce jeszcze gorsi na ich miejsce i sam nie wim jak się zachować.
Ratować najmniej groźnych spośród głupków czy... no właśnie co?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w tym przed świątecznym tygodniu to dopiero ludzie się wkurzą na rządzących jak przyjdzie im stać w kolejkach pod sklepami żeby zrobić zakupy na święta

wyjdzie na to że w kościele w wielkanoc będzie mogło przebywać więcej ludzi niż w większości sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Koronawirus: jak bezpiecznie wybrać się do lasu w czasie epidemii ...


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, racyl napisał:

zamknięcie lasów to głupota gdy ludzie mogliby sobie rodzinami pospacerować zamiast siedzieć w domach, tyć i gapić się w szklane pudło

gdzie jak gdzie ale w lasach da sie zachować odległości od innych spoza rodziny

Gdyby wyborcy opozycji nie wyprawiali w lasach urodzin  bo znam takie przypadki to i pewnie nikt by tych obostrzeń nie wprowadził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
Przed chwilą, racyl napisał:

w tym przed świątecznym tygodniu to dopiero ludzie się wkurzą na rządzących jak przyjdzie im stać w kolejkach pod sklepami żeby zrobić zakupy na święta

wyjdzie na to że w kościele w wielkanoc będzie mogło przebywać więcej ludzi niż w większości sklepów

co ty za bzdury piszesz wszystko jest odwołane dzisiaj masz niedziele palmową .... i co masz coś ??? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

 Roman 
a masz jakieś spod supermarketu?

Przed chwilą, Generał napisał:

Gdyby wyborcy opozycji nie wyprawiali w lasach urodzin  bo znam takie przypadki to i pewnie nikt by tych obostrzeń nie wprowadził 


tylko że jeśli na tych spacerach leśnych jest tylko rodzina która na codzień w jednym domu przebywa to jakie to zagrożenie epidemiologiczne?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Roman176 napisał:

co ty za bzdury piszesz wszystko jest odwołane dzisiaj masz niedziele palmową .... i co masz coś ??? 

naucz się czytać wszystko i ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

a byłeś w markecie ? 

1 minutę temu, dysydent napisał:

a masz jakieś spod supermarketu?

 

3 minuty temu, racyl napisał:

wyjdzie na to że w kościele w wielkanoc będzie mogło przebywać więcej ludzi niż w większości sklepów

a to co ? ja czytać nie mogę 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

W kościele sufit 15metrow, każdy w jednym miejscu, co w tym dziwnego. W sklepie oprócz półek parę metrów i chcesz żeby50 ludzi jeździło jeden za drugim. No faktycznie kolejka pod Biedronka to jedyne miejsce dzie bezkarnie można sobie poplotkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, dysydent napisał:

a masz jakieś spod supermarketu?

pod supermarketami ludzi będą stali jedna za drugą

w lasach to ludzie z dala od drugich mogą się swobodnie trzymać

 

Ja nie wiem gdzie oni widzą te tłumy na zdjeciach w tych lasach 😂 wczoraj ktoś robił filmiki na targowiskach to faktycznie dużo ludzi było zbyt blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

co z tego ze jest kolejka na to samo wychodzi co byś w sklepie się przeciskał i stał w kolejce do kasy tak ciężko zaskoczyć 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Roman176 napisał:

a byłeś w markecie ? 

 

a to co ? ja czytać nie mogę 

Poniżej fragment z Dziennika Ustaw:

„pkt 3, polegają na obowiązku zapewnienia, aby w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, na danym terenie lub w danym obiekcie znajdowało się łącznie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż:

a) 50 osób, wliczając w to uczestników i osoby sprawujące kult religijny lub osoby dokonujące pochowania lub osoby zatrudnione przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu – w okresie od dnia 12 kwietnia 2020 r. do odwołania,

b) 5 uczestników, oprócz osób sprawujących kult religijny lub osób dokonujących pochowania, lub osób zatrudnionych przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu –w okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 roku”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
1 minutę temu, Roman176 napisał:

a byłeś w markecie ? 

 

tak, po kwarantannie mam już z tydzień i w domu wszyscy zdrowi tak że z pewną obawą choć niewielką ale byłem
nie miałem kamery ze sobą ale mniejsze jest zagrożenie w spacerze całymi rodzinami byle nie blisko innych grup rodzinnych niż pojedynczych wysłańców po jednym z każdej rodziny czy to do sklepu czy pracy.

zamykanie ludzi siłą w domach i stosowanie irracjonalnych zaleceń o czym świadczy?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Roman176 napisał:

co z tego ze jest kolejka na to samo wychodzi co byś w sklepie się przeciskał i stał w kolejce do kasy tak ciężko zaskoczyć 

brawo Ty , nigdy nie zginiesz z tą matematyką 😄

 

EUlXtqAUYAIXl7C?format=jpg&name=small

 

 

2 minuty temu, dysydent napisał:

tak, po kwarantannie mam już z tydzień i w domu wszyscy zdrowi tak że z pewną obawą choć niewielką ale byłem
nie miałem kamery ze sobą ale mniejsze jest zagrożenie w spacerze całymi rodzinami byle nie blisko innych grup rodzinnych niż pojedynczych wysłańców po jednym z każdej rodziny czy to do sklepu czy pracy

 

to dopiero od tego minionego czwartku ludzie tak warują pod sklepami. wcześniej w środku trzymali sie z dala jeden od drugiego

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wczoraj robiłem zakupy godzina stania w kolejce przed sklepem, odstępy duże. Nie było całych rodzin przeważnie mężowie z listą zakupów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj