ma123

dolne otwieranie burt Autosan d35

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ma123    28

witam chciałbym zrobić dolne otwieranie burt w d35 i tu nie wiem jak zrobić zawiasy u góry tak aby można było je otwierać bez problemu aby nic nie zaczepiało dodam tylko że zakładki są z desek i są uchylne na dwóch sworzniach po końcach jak ktoś wie jak zrobić niech się wypowie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

image.jpeg.a7d4dab4bb88ddab8fd3a44cfd9088c0.jpegWstawiasz takie klamki i chodzi tyle że przy oryginalnych burtach trochą przeróbek trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Trochę to mało powiedziane , bo przednia i tylna burta musi zachodzić na boczną , ewentualnie słupek z tyłu .

O tak ...

IMG_20200306_215440.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

problem w tym ze burty nie zachodzą  a druga sprawa czy nie będą sie obie burty kantami zaczepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Osobiście poszedłem na łatwiznę przy podobnej przeróbce. Na przedniej i tylnej burcie - płaskownik z wycięciem na sworznia oraz zapięcie , przyspawane ok 1,5 cm nad krawędzią burty. Sworzeń bocznej burty z kołnierzem aby zapiąć zamek .

O tak:

Przerobiłem przyczepę D45 na trójstronny wywrot i trochę jest problem z otwieraniem tylnej burty jako pierwszej , ale to sporadyczna sytuacja.

IMG_20200306_215309.jpg

IMG_20200306_215410.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Wystarczy dospawać coś do przedniej i tylnej żeby dało się klamki przyspawać nie najładniej to będzie ale praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj