LysyWaz

Kosiarka Deutz fahr

Polecane posty

LysyWaz    0

Witam. Kupiłem niedawno kosiarkę bębnową Deutz fahr KM 3.21 i mam odnosnie niej pytanie. Jaki wałek WOM jest do niej pogrzebny. Trochę poszukałem i znalazłem że ze sprzęgłem jednokierunkowym (Walterscheid W2400 jest polecany). Ale czy może być że słabszym sprzęgłem ? W sensie mniejszym niż 1100 Nm i jeśli można to z jakim minimalnie ? Dodam że kosiarka będzie kosić na ok. 8 ha łąk i doczepiana do Zetora 7245. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

https://www.kramp.com/shop-pl/pl/1038060/2811997/187268/W2400860+Wał+przegubowy+1100+Nm%2C+SD25%2C+L-860+mm%2C+seria+W2400

TE oznaczenie 2400 to trochę błędne jest bo to rozmiar krzyzaka masz wyżej link z tym sprżegłem (bo wyskakują też z przeciążeniowym)

Bo masz mieć taką końcówkę 

walek-wom-walterscheid-czerwienne-502861462.jpg

Bo tak masz bębnową kosiarkę na paski ale bez sprzęgła jednokierunkowego ? Paski robią za przeciążeniowe.

Miałem tak w samaszu 2,1 m bębnowy , wałek chyba sipmy z rurą "cytryna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszKrawczykowski
      Poszukuje katalogu do kosiarki czeskiej bo nie wiem czy wymieniać sprzęgło z piastą czy same sprzęgło.
      Pilnie potrzebuję ten katalog.
      Pozdrawiam
    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez perkins3382
      Witam jaki długi wałek do kosiarki kupić 
    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj