yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

farmtrac8244    441
4 minuty temu, Agrest napisał:

Przez kilka dni olx jakiś kręt  z Warszawy zasypywał olx ofertami ciągników za pół ceny, dziś już lokalizacja Zawiercie.

Tak ale z tego co widzę ogłoszenia już ktoś złosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
33 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Myślisz że  w ARIMR nie mają co robić i sprawdzają ogłoszenia żeby kogoś ud***ć,  bez przesady. Kto z okolicy zadzwoni i będzie wiedział na jakich warunkach chce oddać 

Jeżeli dzierżawca użytkuje ziemię rolniczo to wydzierżawiający nie płaci podatku od czynszu - w Tygodniku Poradniku Rolniczym takie coś kiedyś wyczytałem i to dwukrotnie (w jakimś odstępie czasowym). Tam jest VI klasa...

Edytowano przez wlamaj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Np. zadaj idiotyczne pytanie po co obniża cenę ciągnika zakładając tak liche opony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
9 minut temu, przemol87 napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-3060-massey-ferguson-3060-tuz-drugie-opony-z-felgami-ID6CTbBY.html Wart swojej ceny?na co zwracac uwagę przy ogledzinach? Jakiej opinie handlarzu?

Trochu drogo za tego 3060. Zwrócić uwagę na działanie podnośnika ehr, jak biegi wchodzą, czy sprzęgło nie szarpie, nie grzechocze po wciśnięciu sprzęgła, czy wałek wom nie grzechocze, jak biegi wchodzą, no i silnik jak w każdym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-3-t-euro-masz-nowa-pr30-CID757-IDDz5FW.html Czemu niby nie wymaga rejestracji? Można ja normalnie jeździć po drogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

@hubertb Ty jesteś z okolicy RZE ?

https://m.olx.pl/oferta/wydzierzawie-grunty-rolne-bladzim-CID3-IDAq4pP.html#position=13&page=10

Kto z okolicy to ciekawa oferta jeśli faktycznie nic nie chce za dzierżawę.

Moim zdaniem cena 2000zl cos oznacza. W treści napisał tylko ze dopłatę bierze ten co bedzie obrabial, ale nie wierzę ze odda za darmo ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

https://sprzedajemy.pl/opryskiwacz-tecnoma-xenis-nie-hardi-pilmet-faktura-vat-kolbuszowa-2-e30984-nr60380230 Piękny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
Dnia 14.02.2020 o 22:57, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

@up nie obraź się ale  to już po zdjęciu widać że ruina. Za 40tyś to rekorda ciężko znaleźć a  co dopiero BS-a.

Ja rozumiem że do remontu dlatego pytam czy ktoś widział i wie co mniej więcej mu dolega, na af ludzie kupowali juz bs-y po 32tys  wiec to żadna atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, kolo11 napisał:

Toż tu z wiadro plaka gość wylał, wypicowany jak jajka na Wielkanoc 

34 minuty temu, szymon09875 napisał:

Moim zdaniem cena 2000zl cos oznacza. W treści napisał tylko ze dopłatę bierze ten co bedzie obrabial, ale nie wierzę ze odda za darmo ziemie.

Trzeba by dzwonić bo tak to tylko możemy gdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
51 minut temu, jedrus2020 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-3-t-euro-masz-nowa-pr30-CID757-IDDz5FW.html Czemu niby nie wymaga rejestracji? Można ja normalnie jeździć po drogach?

Nie wymaga jak nie jeździsz po drogach publicznych, jak wyjedziesz i trafi się służbista to już będzie wymagana, nie mówiąc już co będzie w przypadku jakiejkolwiek przygody na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
4 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

@hubertb Tak jak każda inną. 

https://www.olx.pl/oferta/ziemia-na-mazurach-dzierzawa-CID3-IDDALrs.html 

Drogo i nie drogo,  jak w jednym kawałku to ciekawa oferta, zważywszy na to że ludzie i po 3 tyś płacą za dzierżawę.

 

IIIIIIILLLLLLLEEEEE?? u nas dzierżawią za 600 za 1000 to już bardzo dużo a jak powiesz więcej to ciebie wyśmieją, i zależy od kawałka bo casami jakiejś dupiate to nikt nie bierze, to ja się "pożywiam" i to są głównie łąki a z polem to wszystko biorą ale ci więksi się nie oglądają za 1 ha w jednym kawałku 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

u nas też podobne ceny, w okolicy są tacy co oddają dopłaty i jeszcze płacą po 2 tyś za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

17 minut temu, griga napisał:

Oglądałem tego case u gościa, wydaje się że w dba o sprzęty chociaż za ten opryskiwacz to nie jakaś atrakcyjna cena

Wiesz 6 letni opryskiwacz, w takim wyposażeniu jak byś chciał nowy to nawet krajowy 50 kosztuje a nawet nie chce myśleć ile za taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, griga napisał:

Wiesz 6 letni opryskiwacz, w takim wyposażeniu jak byś chciał nowy to nawet krajowy 50 kosztuje a nawet nie chce myśleć ile za taki.

Wiadomo że za nowy to by trzeba pewnie koło 100tyś wyłożyć, a z drugiej strony to ten opryskiwacz jest bardzo duży A co za tym idzie trzeba dużego konia żeby jakoś tym jeździć więc szybko nie pójdzie bo już dłuższy czas gość go ogłasza 

15 minut temu, igor10246 napisał:

IIIIIIILLLLLLLEEEEE?? u nas dzierżawią za 600 za 1000 to już bardzo dużo a jak powiesz więcej to ciebie wyśmieją, i zależy od kawałka bo casami jakiejś dupiate to nikt nie bierze, to ja się "pożywiam" i to są głównie łąki a z polem to wszystko biorą ale ci więksi się nie oglądają za 1 ha w jednym kawałku 

Na takich ha można już szaleć chociaż wiadomo że tanio to nie jest. U nas dzierżawy są na zasadzie że tylko podatek się zwraca nikt nie myśli dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Rozszyfruje ktoś mi co to za wąż?

13 mm średnicy, klucz 22 mm. 

 

20200216_150651.jpg

Hansa Flex

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niemieckie gó...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ale 400bar to dobry bo te po 230bar to za jakiś czas ciekną na zaciskach,choć ciągniki nie mają takiego ciśnienia to te z zapasem bar są lepsze i dłużej pozostają szczelne.Mają też minus w pistacji ze są mniej giętkie,droższe, ale jak wymienisz to raz na długi czas.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
36 minut temu, sumek666 napisał:

Rozszyfruje ktoś mi co to za wąż?

13 mm średnicy, klucz 22 mm. 

 

20200216_150651.jpg

Hansa Flex

a po co ci to wiedzieć ? jest z tym wężem do firmy co zakuwają i sami ci dobiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

Panowie ile jest warta przyczepa d-3 z lat 70 w slabym stanie opony i burty wywrot dobry jak myślicie.

Edytowano przez dudi834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Najważniejsze czy jest kwit, jeśli tak to cena razy dwa

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj