yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Agrest    25628
2 minuty temu, PRIMO napisał:

Zależy co masz na myśli bo szukam kilku żeczy. 😁

A to utkwił mi tylko koń pociągowy i wał do agregatu. 

Oczywiście o konkia pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Co sądzicie? Da radę do c330 zapiąc? 😋 https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-rauch-zsb-mds-901-oryginal-jak-nowy-1100kg-hydraulika-CID757-IDDhJVr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Ktoś tu szukał

https://www.olx.pl/oferta/jeep-commander4-7-lpgv87-osobdvd-zamiana-tanszy-drozszy-CID5-IDDdMrd.html?fbclid=IwAR1BXzYR9yrL_F6RqPMkpnfo_um5Uqp6wHOd7tr0bGOyUDtmRMgnlujbawo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Agrest szukam szukam ale trochę zwolniłem tępo, może coś w końcu trafi się coś wartego uwagi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jak chcesz to mds mogę sprzedać


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
31 minut temu, bratrolnika napisał:

To jaki park masz teraz, a co będzie zmieniane???

60 , 3p i 30 😏60 najprawdopodobniej pójdą na handel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
38 minut temu, zetorki12 napisał:

Że do d*py . Zapomniałem że wergerce to takie pokomplikowane i spore . Lepiej coś bardziej kompaktowego poszukac .

Chyba zwolnica od kombajnu to najtańsza i najmocniejsza opcja bo i masywna że obciążenie komnajnu i napęd musi wytrzymać,  no i większa pewność że na sęku nie rozłupi tryba zamiast sęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrz na internecie z czego robią . Z prasy też by było niezłe . Tylko tu jakoś sporo wszystkiego przy skrzyni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
17 minut temu, PRIMO napisał:

Na pusto to będzie latał ale do trzydziechy to raczej 600 litrów. 

Ja jak zapiąłem MDS 61 i 500kg kredy to gwiazdy można było ogladać. Dobrze, że pole na miejscu to jakoś udało się rozsiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a na przodzie obciążniki sa?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co ? Jak nówka , to ile ma chcieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

No co ? Jak nówka , to ile ma chcieć ?

Ładna sztuka ten siewnik , ciekawe czy nowy taki 10tys swego czasu mógł kosztować? Mozna i za 2tys kupić poznaniaka trupa z świeżym jeszcze klejaxym lakierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
30 minut temu, zetorki12 napisał:

Popatrz na internecie z czego robią . Z prasy też by było niezłe . Tylko tu jakoś sporo wszystkiego przy skrzyni .

Jakiej przekładni szuka i do czego bo nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155
simson2812 napisał:

jak chcesz to mds mogę sprzedać

Pojemność i cena? skąd jesteś? czemu sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj