Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Gość   
Gość

Dajcie spokoj. My z siostra i szwagrem gralismy w genialną planszówkŕ Dixit, zakochalam się 😁😁😁polecam, a nie jakieś tam plejstejszony 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale pasjans pająk sa jednoosobowe. 

Monopol też super, chcemy kupić wersję z Gry o tron 😍😍😍

Dla mnie fajne w planszowkach jest to, ze cos sie robi razem. Trochę można pogadać, trochę pogłówkować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gra we dwójkę fajna, ale w planszowce im wiecej osob tym ciekawiej.

Radek, głodnemu chlebna myśli 🤔 coś tam nie poszło ??? 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12220

Kiedy ja grałem w monopol to niektórych jeszcze nie planowano 😀 była w bibliotece potem sami zrobiliśmy na wzór z tamtej to były czasy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16921
Paulina1985 napisał:

gra we dwójkę fajna, ale w planszowce im wiecej osob tym ciekawiej.

myślę, że nie tylko w planszówce im więcej osób tym ciekawiej. weźmy nawet takie słoneczko 😉 jakież to musi być ciekawe doświadczenie. 😀


Paulina, fokus włącz i rolników oglądaj. może dadzą ten nowy odcinek.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😳😳😳 a ja myślałam, że Ty taki porzadny chłop. A tu sloneczka w głowie 🤯 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16921

nie w głowie. swego czasu u nas w okolicy zaskoczyło kilka dziewczyn w tym samym czasie. plotka głosi, że to faktycznie efekty tej "planszówki" 😀

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12220

Banan nie mów że to twoja sprawka 😎😉 nie pytam jakim cudem ale pewnie miałeś rower 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

jakby co, to ranczo laszki jest na youtubie, jakby komuś brakowało podlasiaków ;)


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16921

toć idzie na fokusie właśnie. jeszcze jeden odcinek.


slawek74 napisał:

Banan nie mów że to twoja sprawka 😎😉 nie pytam jakim cudem ale pewnie miałeś rower 😁

do słoneczka rower nie potrzebny. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3060

jest tez taki program pokazujacy malopolskie rolnictwo-piekne i odwazne na player mozna zobaczyc, linka nie wstawie bo znowu zablokuja..

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
3 godziny temu, Paulina1985 napisał:

wiadomo...podlasie 😝

Co masz na myśli? Wyreżyserowany serial przedstawiający parę osób nie powinien dla Ciebie być podstawą do budowania opinii.I zmień nazwę tematu na ogólnokrajowy np "rolnicy Polscy" bo Warmińsko-mazurskie można również opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po pierwsze...moje stwierdzenie o podlasiakach bylo pozytywne, jeśli Cię uraziłam to...może wyluzuj :)

Po drugie...bardzo nie lubię jak ktoś mi mówi co "mam" zrobić, są słowa, w które moża to ładniej ubrać 🤔

Po trzecie... w temacie "...i inne głupotki" można pisac co się chce, bez obrażania, wyśmiewania i agresji 🤔

Można też napisać o tym co się na obiad dziś zrobiło :) jak dla mnie w temacie nie ma ograniczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 @Paniusiu , za chwilę powtórka odcinka z wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Paulina1985 napisał:

głupki😂

głupki😂

Może zacznij od siebie. 🤔 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest łapanie za słówka 😁 

Czy chłopcy poczuli się urażeni??? 😱  jeśli tak to przepraszam 🤦‍♀️ moja wina moja wina. Za to mogę zadośćuczynić i na przykład...zamknąć się na godzinkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rolników z podlasia już koniec nastał? Nie będzie nowych odcinków bo nie łapię co piszecie na poprzednich str.

A teraz lecą jakies lombardy nie ma ich na focusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O kurde . Nie ma wczorajszego odcinka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3060

nie przejmuj sie alamo to kapus i donosiciel-taki lolek af-  gdy zaczyna fikac to przypominam mu czesci do kosiarki ztr-165, wy mooze nie wiecie o co chodzi, ale on od razu znika z tematu😊.

z drugiej strony stereotypy tez nie sa dobre- sam czasami tego doswiadczam, to moze nie pogarda -albo na pewno nie pogarda,tylko lekcewazenia dla mieszkancow polski b, taka delikatna nutka wyzszosci.........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16921
zetorki12 napisał:

 @Paniusiu , za chwilę powtórka odcinka z wczoraj .

Niby gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zetorki12 klamczuszku...a ja juz zwarta i gotowa przed tv...😭😭😭 

Co do czucia pogardy a propos podlasiaków, nie chcialam zeby ktoś się czuł urażony. Wybaczcie. Ja kocham Gienia 🥰😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj