Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

gregor1284    14308
59 minut temu, slawek74 napisał:

jak narazie to wszystkie przechodzą Ci koło nosa 😛 gdybym miał twoje ha to stały by dwa i napewno jeden nowy 😉😁 no ale pewnie niedługo krowy się będą cielić to poszukiwania się odciągną a u mnie to dzisiaj w nocy sama się ocieliła i kolejna jałówka na oborę 😀

 

to pewnie kacapy wam cowida sprzedali

 

 

Jak Ty jeszcze kawaler to uważaj bo może tak zostać 😁

 

 

gregor jak Cię tak łamie to korona pewna na 100% na początek też tak miałem

 

Kacapy to prędzej jaki polon czy coś🤔 już trochę lepiej, ale na wieczór chyba czymś się posmaruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12284

smarowanie nic nie da musisz to poprostu przeleżeć przeczekać ktoś Ci to świństwo podrzucił ci co pracowali żaden nie kichał? teraz będziesz odczówał duże zmęczenie i się pocił także zdrówka i nie łaź nigdzie bo rozniesiesz i kobieta też niech się izoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jak by wam sąsiada konie codzień po polu chodziły to zdanie mieli byscie inne , od razu dodam ze wp***dol nie wchodzi w gre takżę andzejek zamiastr się zalić to niech ogrodzi no juz ogrodził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14308
9 minut temu, slawek74 napisał:

smarowanie nic nie da musisz to poprostu przeleżeć przeczekać ktoś Ci to świństwo podrzucił ci co pracowali żaden nie kichał? teraz będziesz odczówał duże zmęczenie i się pocił także zdrówka i nie łaź nigdzie bo rozniesiesz i kobieta też niech się izoluje

Po strajku rolników też mnie wzięło ale to prawie dwa tygodnie wtedy. Z domu nie wyłaziłem a teraz to zwykła grupa. Chłopaki nie kaslali, z nikim się nie ściskałen, tylko co przeciąg mógł mnie zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, gregor1284 napisał:

Kontenov ogarnę Ci towarzyszkę życia jak chcesz. Nawet lepiej bo bliźniaczki są dwie. Dziewczyny po technikum, około 40 dojnych i żadnych perspektyw że ktoś to będzie robił. Obora świeża, dwa wyciągi, proxa i 3512 

nie dzięki, mnie wychowano i nauczono by z rolnictwem się nie wiązać , rodzice małorolni i niezaradni rolniczo byli i też taki jestem więc tym bardziej nikomu nie ma sensu komuś z rolniczej rodziny psuć życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas tylko 7ha i to sporo rozproszone bo w 9 działkach, wyżej d*py nie podskoczy na tym skoro od bogatszych rolników dzieci uciekają do miasta za chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do 2010 miałem 15ha i byłem bogatszy niż jak teraz mam 38.Moja córa też powiedziała że nigdzie z tąd nie pojdzie i zostaje. I z 7ha można żyć lepiej niż myślisz, mam tu takiego to widzę i wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2281
4 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Do 2010 miałem 15ha i byłem bogatszy niż jak teraz mam 38

Niemożliwe, chyba że kupiłeś po 80tys za ha i raty trzeba płacić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, dostałem w spadku 16ha a resztę dostała żona od ojca. O tym aby w mojej okolicy kupić coś za 80k można pomarzyć. Przeliczajac siłę nabywcza pieniędzy i ceny jakie teraz uzyskuje za swoje produkty oraz koszty jakie ponoszę mogę śmiało powiedzieć że niewiele się wzbogcilem. Oczywiście obrót jest większy  jak to wychodzi to zorientowani wiedzą. Ostatnie dwa sezon były rewelacyjne jednak ten jest katastrofa więc odłożone środki trzeba zainwestować w nadchodzący sezon w zasadzie bez nadziei że będzie zwrot poniesionych kosztów. Gospodarstwo o profilu warzywnym + mała hodowla koni. 

Edytowano przez Gość
Pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
57 minut temu, kontenovy napisał:

nie dzięki, mnie wychowano i nauczono by z rolnictwem się nie wiązać , rodzice małorolni i niezaradni rolniczo byli i też taki jestem więc tym bardziej nikomu nie ma sensu komuś z rolniczej rodziny psuć życia

no to gdzie ty sie widzisz ? bo tylko ciagle narzekasz jak baba w menopauzie.z ta roznica ze u baby przeczekasz i znow idzie sie dogadac a ty ciagle biadolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
slawek74 napisał:

15 ha to u nas bambry mieli gdzie Ty małorolny

tez z Lubeskiego😆?


Ja tam będę uciekał z miasta na wieś. Nie dla mnie te "wygody"


przecież można sobie na etacie pracować a hobbystycznie uprawiać te parę ha i nie martwić się czy się opłaca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra, zbierać się zbierać do oglądania a nie tu się swatać 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to będzie nowy odcinek? sie zagubiłem w święta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6905

Kurła ja na inseminatora czekam 😛

Przed chwilą, pafnucy napisał:

to będzie nowy odcinek? sie zagubiłem w święta,

Od wódki rozum krótki 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6905
2 minuty temu, pafnucy napisał:

do czego Tobie inseminator? 🤔

Możesz złożyć zamówienie na cielaka 😂😂 jaka rasa kolor 😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

aaa, znaczy do krowy. :D

a zrób tam jakiego herforda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12284
akooo napisał:

slawek74 napisał:

15 ha to u nas bambry mieli gdzie Ty małorolny

tez z Lubeskiego😆?


Ja tam będę uciekał z miasta na wieś. Nie dla mnie te "wygody"


przecież można sobie na etacie pracować a hobbystycznie uprawiać te parę ha i nie martwić się czy się opłaca czy nie.

LLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oooo Hereforda Radziu  !!!! koniecznie  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12284
radekz200 napisał:

Kurła ja na inseminatora czekam 😛

Przed chwilą, pafnucy napisał:

to będzie nowy odcinek? sie zagubiłem w święta,

Od wódki rozum krótki 😂😂

zrób kurs to nie będziesz czekał 😁 przez to czekanie zrobiłem kurs bo ja do domu a on przyjeżdża ja czekam w oborze a on się zagadał i przyjeżdża po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, szmergiel napisał:

no to gdzie ty sie widzisz ? bo tylko ciagle narzekasz jak baba w menopauzie.z ta roznica ze u baby przeczekasz i znow idzie sie dogadac a ty ciagle biadolisz

jeden jest marudzący, drugi sie wszystkich czepia, trzeci jest niespełna rozumu, a czwarty ma irytukące poczucie humoru, Co zrobisz ???? 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️  Przeczytac, zaakceptować, iść dalej 🤷‍♀️

@slawek74 jo jo, czasem to i cos dobrze powiesz 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj