Polecane posty

Łolek    12932

 

8 godzin temu, sabuliga napisał:

Po co to rozwijać i kupować i dokładac se roboty. Wystarczy zyc spokojnie i jakoś to będzie. Moj tata jak dostał 12 ha tak i przez te 40 lat nic nie dokupił i jakoś żyjem dzieci wykształcił tylko że jedynie jeździ się starym 40 letnim sprzę tem ale do 1 starcza.

To Ty wygórowanych ambicji widzę  nie masz  jak aby do pierwszego Cię  zadowala .Jedni się zjeżdżaja  drudzy olewaja najlepiej chyba po środku 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, Łolek napisał:

 

To Ty wygórowanych ambicji widzę  nie masz  jak aby do pierwszego Cię  zadowala .Jedni się zjeżdżaja  drudzy olewaja najlepiej chyba po środku 

no i co masz  z tego niby robisz więcej a pieniadze te same. gospodarzysz 40 lat a twoje dzieci nie chce przejac i co sprzedajesz majatek oddajesz dzieciom a one sobie na wycieczki beda jezdzic a ty dorobiles sie garba. Dlatego mowie minimalnym nakladem do przdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, lamboEVO100 napisał:

Moim zdaniem lepiej trzymać 20 krów niż 100 byków.

no , znajomy z wioski z 20paru  tez chatę zaczął stawiać i pewnie też obora wolnostanowiskowa w planach 

Dnia 6.12.2020 o 19:55, slawek74 napisał:

a żebyś wiedział że brak słonica 😀 w słoneczne dni nastroje lepsze i robota lżej idzie

dokładnie ,nawet hvj wie ile świetlówek w warsztacie i lampek na traktorze i to nie pomaga , słońca niczym nie zastąpi 

26 minut temu, sabuliga napisał:

gospodarzysz 40 lat a twoje dzieci nie chce przejac i co sprzedajesz majatek oddajesz dzieciom a one sobie na wycieczki beda jezdzic a ty dorobiles sie garba.

piszesz jakbyś dobrze znał tego gościa z AF co rzucił 150ha 60pare dojnych , klepie auta w DE ,balował na majorce i fotkami z drinkiem pod parasolem się chwalił 

Edytowano przez kontenovy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Łolek napisał:

 

To Ty wygórowanych ambicji widzę  nie masz  jak aby do pierwszego Cię  zadowala .Jedni się zjeżdżaja  drudzy olewaja najlepiej chyba po środku 

A po co wygórowane 🤔 jak wystarczą takie normalne, przeciez Ci co tak zapierdalają do przodu to od życia mają wielkie gówno 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12932
9 godzin temu, Ursus932 napisał:

A po co wygórowane 🤔 jak wystarczą takie normalne, przeciez Ci co tak zapierdalają do przodu to od życia mają wielkie gówno 🙆‍♂️

Nie no najlepiej usiąść pojeczec ze sie nie oplaci i przeżyć życie spokojnie i bez stresu ,ale czy to dobre ocenia może właśnie twoje dzieci 

Ci co zapierniczaja mają duże G a ci co nie to mają G małe

W każdej pracy trzeba dać z siebie 100 to i pieniądze zarobisz i szacunek  u ludzi mieć  będziesz 

Edytowano przez Łolek
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201

 Bez przesady,100 procent,to i spirtu nie ma,ale jak kto uważa. Ja to mówię że w życiu to człowiek musi być trochę legatem [leniem],bo legat to kombinuje tak ,coby było lżej i robotą się tak nie zap.......O.o. U jednych szacunek ,u drugich drwina,u trzecich zazdrośc,u czwartych politowanie,u piątych ......... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12932
19 minut temu, kizak napisał:

 Bez przesady,100 procent,to i spirtu nie ma,ale jak kto uważa. Ja to mówię że w życiu to człowiek musi być trochę legatem [leniem],bo legat to kombinuje tak ,coby było lżej i robotą się tak nie zap.......O.o. U jednych szacunek ,u drugich drwina,u trzecich zazdrośc,u czwartych politowanie,u piątych ......... .

No może z tą setką to przesadziłem ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, Łolek napisał:

Nie no najlepiej usiąść pojeczec ze sie nie oplaci i przeżyć życie spokojnie i bez stresu ,ale czy to dobre ocenia może właśnie twoje dzieci 

Ci co zapierniczaja mają duże G a ci co nie to mają G małe

W każdej pracy trzeba dać z siebie 100 to i pieniądze zarobisz i szacunek  u ludzi mieć  będziesz 

A co to jest to G? Głupota 🤔

Dzieci to i tak może oleją, więc robienie czegoś dla przyszłych pokoleń jest bezsensu 🤷‍♂️ jakiś czas temu dwóch rolników mi to mówiło, jeden brał zboże u mnie, chłop ze łzami w oczach się żalił, opowiadał z żoną zapierdzielałą, nowe maszyny, kostka, chlewnia, ładny dom teraz żadne dziecko nie chce, mówi do miasta uciekły 

U drugiego kupiłem maszyne i podobnie, mówi że całe gospodarstwo na sprzedaż albo będzie stało puste, bo córa jedna w mieście a druga na wsi ale tylko działkę sobie zarzyczyła i dom postawiła, a o gospodarce słyszeć nie chce 

Ja żyję po to żeby żyć, a nie żyje żeby robić 💪

Rozwijam się powoli ale do przodu 👍

@kizak a u piątych ch*j wie co 🙆‍♂️

Może sraczke 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875

Nie wiemy. Wał śmiało. 2 netto bez udziałów wyjdzie? 😭


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    231

A przed chwilą mówił pewnie przedstawiciel paszowy co szuka dla Piątnicy rolników z mlekiem . Że w tym roku bez premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Obstawiałem coś bardziej spektakularnego. Premia bez pobierania większych udziałów? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Eee tam na co komu taka nie stabilna cena jak w piatnicy 😂 tylko można sobie kłopotów narobić 😂 nie ma jak to stabilny mlekpol 👍👍

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

No qwa robi tajemnicę z wielkim zacieszem a tu premia jak co roku więc standard. Myślałem że naprawdę rozbili bank. Jaracie się ta Piątnica jak małolaty gołą doopa. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Piszczycie jak wahacze w Matizie 😆 Ostatnio mam nowych kierowców na trasie z takim wschodnim akcentem trochę. Nic w tym dziwnego tylko jestem z Płd Wlkp 😊


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawdziwi twardziele oddają do Radomska 💪😎 za pół darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
2 minuty temu, Grabos1981 napisał:

Grzesiu spokojnie bo Ci ciśnienie skoczy. 40gr to mało??

Nie boi się o moje ciśnienie cały czas w normie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj