Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
Kierownik napisał:

Zamierzamy zmieniac mleczarnie (Lodzkie). Jakie opinie o Lowiczu? Jakie mozecie polecic?

To ile kolego wychodzi teraz za litr w Radomsku i przy jakim litrażu, że chcesz zmieniać mleczarnię?

Opublikowano
Dzikib11 napisał:

3 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Koleżanka ze studiów pracuje tam. Mowiła ze prezes jest stary i chce powsadzac swoich przed odejsciem a nie wszystkim to po tylu latach sie podoba. Niektorzy chcieli by zmiany wahty.

Prazes to juz chyba wszystkich swoich ustawił,corka dyrektor handlu zagranicznego,ziec główny dostawca usług transportowych.Wice tak samo dzieci obsadził.

to jesteś słabo zorientowany bo od roku córka prezesa jest głównym dyrektorem handlowym a zięć świadczy usługi nie tylko do Mlekpol u. Córki przewodniczącego jedna ma być dyrektorem nowej proszkowni w Mrągowie a jej mąż a syn vice prezesa jest dyrektorem w Mrągowie a zięć tegoż tez oto vice prezesa jest dyrektorem zarządzającym w Grajewie. Druga córka przewodniczącego jest dyrektorem w Zambrowie lub w Radomiu


Dzikib11 napisał:

Na Grajewie krąży info,ze dla bosa chatę obrobili zginęły papiery ,ktore nie byly przepisem na serek ziarnisty.Ponoc wielu spac nie może.

i po co powielasz nie potwierdzone plotki

Opublikowano

Cena jak na taką ilość faktycznie nie powala. W łódzkim niestety ciężko o stabilną i wysoko płacącą mleczarnię. Z mojego rozeznania to warto zainteresować się Mlekovitą Kalisz i Polmlekiem. Kolega z okolic Wielunia przeszedł niedawno do tych drugich i podobno 1.59 brutto dostaje przy ilości około 60-70 tys. miesięcznie. Tyle ode mnie.

Opublikowano
Marcel1609 napisał:

Cena jak na taką ilość faktycznie nie powala. W łódzkim niestety ciężko o stabilną i wysoko płacącą mleczarnię. Z mojego rozeznania to warto zainteresować się Mlekovitą Kalisz i Polmlekiem. Kolega z okolic Wielunia przeszedł niedawno do tych drugich i podobno 1.59 brutto dostaje przy ilości około 60-70 tys. miesięcznie. Tyle ode mnie.

A po roku będzie dostawał po około 1,4zl. Cofnij się kilka stron wcześniej i zobacz jaką cenę mają dostawcy którzy oddają do polmleku rok czasu i dłużej. Na zachętę zawsze dają dobrą cenę a potem ostro w dół

  • Like 2
  • Haha 1
Opublikowano
14 minut temu, Primula94 napisał:

@Kierownik To co polmlek proponuje, a to co pozniej bedziesz miał moze sie sporo różnić 😉

Trzeba odjąć 15 groszy i wtedy będzie prawdziwa cena jaka będzie po roku oddawania 

Opublikowano
Dnia 9.01.2020 o 21:07, rolas360 napisał:

Polmlek czy nic nie słychać żeby się szykowała jakaś podwyżka?

zgv cff f g b

sorki coś nie wyszło mi w president wyszło 1.56 przy białku 3.66 i tłuszczu 4.84 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      Jak w bieżącym 2026 roku w waszych okolicach i u waszych dostawców kształtują się ceny paliw zarówno jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną jak i hurtową. 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v