sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
igor10246    380

deutz 5090.4d będzie w tych piniądzach na pewno, case farmal c 95 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2262
18 godzin temu, radzioRS napisał:

Maxxum 115 opony 650 /65  przód 540, bujany przód ,tuz , 4 hyd mech ,oświetlenie led full ,doposażenie środka za 6 tyś ( fotel podgrzewany wentylowany, klima ustawiana do danej temp ...) skrzynia 16x16 270000 do negocjacji multicooler 297000 co myślicie o tym

Środek wyposażony, światła full Led a zabrakło kasy na skrzynie activ8drive. Nawet zamiast oski tej wolałbym lepsza skrzynie.

18 godzin temu, kibix napisał:

Zapytaj dilera czy kurs euro ma wpływ na cene ciągników case/stayr bo mi wciskał kit że rozliczają się w złotówkach. 

Jeszcze w marcu maxxum cvx 50 eco, oska amortyzowana z hamulcami fotel podgrzewany z pszesuwanym zagłowkiem, kierownica skorzana opony 600 i coś tam jeszcze (możesz poszukać kilka stron temu pisałem całą oferte)  był za 280 netto. Wtedy euro było 4,3 teraz jest 4,55.

280/4,3=65

65*4,55=296

Tylko to był ciągnik placowy.

Dziwne bo podobno od nowego roku miało iść w górę. Do mnie w lutym przyjechał z grudnia maxxum mullti 125 z skrzynią 24x24 miękka oś i kabina 3x elektro zawory, zarządzanie uwrociami, ładowacz stoll 30.2 fz za 310. 

Jakoś tanio twój.

Btw skrzynie 40 eco idzie odblokować na 50. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Ze skrzynią 50 eco dochodzą hamulce na przedniej osi.

Oferta z lutego stayr mult 4120

podgrzewany fotel, monitor wydjanosci+isobus 2.0, mieka oska i kabina, pompa 100 ccls, przedni tuz+ wom, 32x32, 4 wałki, 2 elektrozawory

250 netto

za tura bez osprzetu 35 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2262

Za jakiego tura??

Monitor zawsze można dorzucić koszt ok 6 tys. 

Podgrzewany fotel jedynie dla kobiet bo plemniki się gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Tur stoll ale dokładany u dilera, wycenę mam w pdf a tura miałem dopisane na końcu i już ta kartkę wyrzuciłem dokładnego modelu nie znam, za fabrycznego tura quick do MF 5712 też chcieli 37 netto, 

Ciągnik był już po negocjacjach a cena tura była wyjsciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Oferta na prow także konfiguracja dopiero się zacznie a skrzynie 16x16 to nie polecacie i dla czego ? ciągniki raczej przychodzą jak producent wyśle w danym kursie ale na ofercie wozu paszowego producent wysyła je po 4,3  jego dobra wola to mi dwóch dilerów potwierdziło .

A od Claasa dzwonił wprowadzają w arion 500 euro 5 i będą droższe o 18 tyś zdzierstwo to jest ich problem żeby się dostosować takie bzdury wciskają a co lepsze w tym roku już ich nie będą produkować . Kit na kicie szpachlem przykryty im to nie zależy na obrocie sprzedać jeden ale drogo .

Ja spróbuje w poniedziałek się dowiedzieć jak z tym euro może inni niech też przedzwonią zobaczymy kompetencje naszych deal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Inni dilerzy podają cenę w zł i piszą przy jakim kursie została przeliczona. A diler case się upierał że oni się rozliczają cały czas w złotówkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

euro po kursie  danego dnia zamawiane Byłem po ofertę john  deere 110 m opony 600/65r38 540/65r24  tuz amortyzacja skrzynia power quad 24 40 km/h 4 zawory mechaniczne cena 300 000 do negocjacji.🤑 Ten ciągnik to już zamiennik mc rc malutki taki a jaka ogromna kasa kogoś tam pop.. Prawdziwe M zaczyna się od 130 ceny już nie chcę znać 🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

Panowie, może mi ktoś powiedzieć w jakich realnych pieniądzach kształtował by się jd 8270R? mam wycenę na 750 tys netto z wyposażeniem e23, 5 par wyjść hydrauliki, udźwig 9 ton, joystick do zaworów, navi do 15 cm, amortyzacja kabiny, skrzynia 50 kmh, koła 710 tył i 600 przód, pompa 321 l/min, pakiet led i inne pierdołka. Ile można jeszcze z ceny zejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbert456    1

... Pomóżcie mi zadecydować panowie.., może ktoś doradzi, głównie użytkownicy ciągników,..stoje przed wyborem ciągnika, jako główny w gospodarstwie 25ha plus krowy mleczne,.mam oferty case maxxum 125, 16x16..przedni tuz bez amo, pompa mocniejsza z automatyka 254tys.. Case vestrum cvx 110... Amortyzacja osi, przedni tuz.2 zawory hydrauliczne, 1 elektro.. 263 tys.., MF 5711S, lepsza hydraulika yojstick w podłokietniku dyna 6 4czawory hydrauliki, bez osi, bez tuz, obciazniki, full Led opony 540,440...250.tys netto.., JD 6110M powrguad 16x16.. Bez amo oski, bez tuz 3 pary hydrauliki, pompa 114 pfc.. 250 netto.. I claas arion 440.. Opony 540, 440..16x16 z. Automatyka, Smart stop, bieg uwrociowy.. 3 pary hydrauliki, amo kabiny.? 255 netto... Co polecacie, co byście odradzali.? Claas o JD 3 lata gwarancji 

Edytowano przez norbert456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Claas 450 w promocji od 236000 ale do zjechania na pewno bo bierzesz mniejszy model ile te pierdoły mogą być warte 10000. maxxuma 125 masz od 209000 tuz to ok 9000 no i pompa ? 3200 + automatyka ? negocjuj od dilera do dilera twoje $

Ale pompa jest w cenie bazowej 80 l to opcja ujemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    73
Dnia 10.04.2020 o 08:19, tomuss17 napisał:

ja miałem tak 100mtg olej i filtr silnikowy oraz filtr hydrauliki a i filtry paliwowe ale to norma później 300mtg i tak  dalej co 300mtg ile tych przeglądów uda ci sie w roku zrobić to zależy od użytkowania maszyny a potem po roku decydujesz czy chcesz dalej pozostać przy przeglądach od dilera albo wykonujesz sam wymiany

Czyli ile pierwszy przegląd na 100h może kosztować jak mam filtry i oleje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Mnie w NH t6.175 pierwszy przegląd bez filtrów i olejów kosztował bodajże ok. 800-1000 zł brutto, a filtry oleju i jakaś dolewka wyszło ok.  1300-1500 zł brutto. Ceny z jesieni 2019. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Witam przymierzam sie do zakupu nowego ciagnika przedział mocy 170/ 200koni, wyceniał moze ktos t7 230 czy t7 215s albo JD 6175m bo r to inna bajka lub puma 190 ja mam of na t7 ale chce porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

T7.215S Tuz przedni amortyzowana oś i kabina 3 zawory między osiowe + dżojstik łącznik hydrauliczny pod zawór międzyosiowy opony 710 R42 i 600 R30 trelleborg tm1060 półrama obciążnik 1.5T na przód + 250kg na tylne koła oś teleskopowa (czy jak to się zwie) oświetlenie full led maksymalne dla ski monitor intelliview 4 2 pamięci obrotów automatyka zmiany biegów wzmocnienie baku paliwa fotel comfort Radio BT klima auto ISOBUS komplet zaczepów + k80 jedna lampa ostrzegawcza Placowy 375 netto


cena z września. 6195M jeszcze w starej budzie w podstawie 420 netto wychodził + jd jest mniejszy od t7 LWB

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Mniejszy czyli lżejszy bo ta t7 chyba 8140 wazy a jd 7300, mi chodzi bardziej o T7 jakos od poczatku;) a 215s jest sporo wieksza od t7 z tych mniejszych seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada jakąś wstępną wycenę na JD 5100M/5090R i 6195M? CASE Luxxum 100 lub 110.

Pozdrawiam 

Edytowano przez ktnwisniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    73
Dnia 2.05.2020 o 16:02, sumek666 napisał:

800 zł za odkręcenie korkow przez serwisanta!?

Ja za niedługo dostanę fakturę to napiszę ale według mnie dojazd max 200 bo wiadomo muszą zarobić i praca jednego pana to też max 200 bo to jednak 2 godziny jeszcze musiałem pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj