sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

igor10246    380

@bartek993 przeszła era wysokiego standartu, w BMW tak samo, albo masz golasa z 4.4 albo full z 1.6 nie ma pakietów wyposażenia, wyszstko pod klienta, po co 3 prędkości wałka kiedy ciągnik do roboty przy maszynach biernych, albo obciążnik z przodu do tura, pełzaki kiedy nie potrzeba, albo fotel pneumatyczny jak i tak pracownik będzie jeździł 🤣🤣🤣🤣


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Kurczę ale mówią kup ciągnik a później ciągnik od akumulatora prąd do opryskiwacza, no coś tu jest nie tak


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

@kibix Mf 5711s miękka os kabina 4 pary w tym 2 elektrozaworów podłokietnik z multi padem i joystick dyna 6 przedni tuz opony 540/38 tył 440/28 przód pełna automatyka skrzyni pompa 100l 269 netto Natomiast teraz na valtre N 104 ponoć jest promocja miękka os kabina 4 pary mechaniczne hydrauliki pompa 90l opony 540 tyl 450 przód skrzynia h5 z pełzakami 30x30. 3 prędkości wom przedni tuz grzałka w bloku 270 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
Dnia 28.02.2020 o 00:48, Jaro102 napisał:

@kibix Mf 5711s miękka os kabina 4 pary w tym 2 elektrozaworów podłokietnik z multi padem i joystick dyna 6 przedni tuz opony 540/38 tył 440/28 przód pełna automatyka skrzyni pompa 100l 269 netto Natomiast teraz na valtre N 104 ponoć jest promocja miękka os kabina 4 pary mechaniczne hydrauliki pompa 90l opony 540 tyl 450 przód skrzynia h5 z pełzakami 30x30. 3 prędkości wom przedni tuz grzałka w bloku 270 netto

Ten sam MF co opisujesz minus przedni tuz za 250 netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Byłem po kontrofertę na zgrabiarke i diler straszy podwyżkami new hollanda od kwietnia u was też tak straszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Steyr już ponoć jest po podwyżkach jak również valtra nie wiem jak mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Na przełomie roku były podwyżki

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

No były i mówił że jeszcze mają być w związku z wirusem. Albo wciska kit żeby zamawiać albo znowu 10tys drożej

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jaki diler? 

Jedyna racjonalna wymówka to Brexit.

T6 i T7/Puma są produkowane w Anglii. Nie wiadomo jak będzie z cłem na angielskie produkty. Ale to najprędzej od 2021 roku. Do końca tego roku jest po staremu.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja byłem u 3dilerow z grupy CNH, ani słowa o podwyżce

W ubiegłym tygodniu


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Holand T5.95 DC 99KM- skrzynia 24/24, rewers elektrohydrauliczny, klimatyzacja, EHR, rocznik 2020- 228 tys zł brutto, cena wstępna do negocjacji, ktos dostał podobna ofertę ? Dla mnie facet na głowę upadł dając taka cenę powiem szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja za T5.85 dostałem wycenę 175netto. Też 24/24 ehr, wzmocniona oś,zawory między osiowe jak dobrze pamiętam, obciążniki tył i węższe opony. Ogólnie jedź do case, taniej Ci wyjdzie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bartek933 napisał:

Ja za T5.85 dostałem wycenę 175netto. Też 24/24 ehr, wzmocniona oś,zawory między osiowe jak dobrze pamiętam, obciążniki tył i węższe opony. Ogólnie jedź do case, taniej Ci wyjdzie

Cena po negocjacjach czy wstępna oferta do negocjacji ? 
 

dzis dostałem ofertę na zetora proxima 100HSX 96 KM ( mokre sprzęgło , EHR, rozdzielacz 3 sekcyjny, siedzenie pneumatyczne klimatyzacja ) 188300 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Do zapłaty, DF ma super ofertę ciągniki za ok 161-163tys z ehr itp. bez pneumatyki dostępne od ręki. Pewnie najlepszy wybór


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Wiem. Ale 5090, a np. 5110 wyliczyli nam tylko dwa tysiące więcej więc zamówiliśmy 5110g gs. 

Edytowano przez masio513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj