DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

witejus    8522
7 godzin temu, Kallina86 napisał:

 

poziom umysłu poniżej mułu i wodorostów

9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Ja pier**le ... Nawet nie wiem jak to skomentować

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/obornik-w-wielkim-miescie_33868.html

w Krakowie jest więcej takich kwiatków ,choćby taki

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/kara-za-to-ze-zaplaciles-za-duzo-jest-szansa-ze-absurd-zniknie_33876.html

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Organizmy nie dotlenione moga glosic takie farmazony.czy bedzie podwyzka na bydlo? Prognozuje ze tak.trzeba dac troche nadzieji zeby nasawili bydla aby znowu przyjebaczyc😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57
9 godzin temu, szaman1 napisał:

Mnie już nic nie zdziwi, jak na wiosce ludziom z gospodarstw ( już przeje....nych, a takich coraz więcej) ) gnój przeszkadza, drogą nie daj boże coś spadnie to masz 30 min bo psy przyjadą. Samoloto-gnojary  trzeba będzie kupić i w nocy rzucać. Ale karma wróci, jak będą zdychać od tej chemii  

Przeczytajcie komentarze pod tym artykułem https://finanse.wp.pl/toksyny-w-kaszy-gryczanej-selgros-wycofal-produkt-ze-sprzedazy-6469378048620161a.   Wtedy zobaczysz kogo mieszczuchy obwiniaj za chemie w żarcie. Oni naprawdę nie znają się produkcji żywności a wypisują takie herezje :" wszyscy rolnicy dosuszaja zboze randapem" ręce opadają. A niech jeden z drugim kupi se 10 arow za miastem i niech sie  zdrowo wyzywi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
32 minuty temu, kondzio0 napisał:

bydło w dół...

Nie wolno zakopywac tylko trzeba na utylizacje oddać 😆 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I jest pomysl na oplacalnosc rolnictwa.dzielisz takim pod wypas po 1 ar i przyjezdzaja swoimi eko rowerami na wypas roznego typu ekochabazi kasujesz pincet za kwatere tylko spory koszt wygrodzen bo jak byka da rade w 1 drut tak na prawdziwe bydlo 2 razy pastuch i kolczasty do tego zeby z nastepnej kwatery nie podzeraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byki mm , 7.25 brutto

Waga ogólna ,handlarz z kieleckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja pierdziele 6 stron przeczytałem od ostatniego logowania 2 ceny a to ja zasmiecam niby forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
8 minut temu, kanalia36 napisał:

Ja pierdziele 6 stron przeczytałem od ostatniego logowania 2 ceny a to ja zasmiecam niby forum.

Jak chcesz ceny to se do ubojni zadzwoń 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
10 godzin temu, Kallina86 napisał:

 

Jaok w formie :).

44 minuty temu, Ursus932 napisał:

Byki mm , 7.25 brutto

Waga ogólna ,handlarz z kieleckiego

HFy po ile płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

Jak chcesz ceny to se do ubojni zadzwoń 😀

heheh, jaja roku ))))) 1 stycznia pisaliście-   nie piscie tu nic po za cenami, zarzuty ze zasmiecam forum a teraz mówisz dzwoń do ubojni)))). Spoko ceny dowiadujemy się w ubojni a tu będziemy rozmawiać cały rok 1000 stron( bo tyle w tym roku pierdyknie) jak bardzo bydło się nie opłaca)))))))

dzięki rolnik za zaproszenie do dyskusji))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irek725    29
Ursus932 napisał:

Łata

Do mnie Krowinski jeździ i tak myślę żeby jego wy..erdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 minut temu, kanalia36 napisał:

heheh, jaja roku ))))) 1 stycznia pisaliście-   nie piscie tu nic po za cenami, zarzuty ze zasmiecam forum a teraz mówisz dzwoń do ubojni)))). Spoko ceny dowiadujemy się w ubojni a tu będziemy rozmawiać cały rok 1000 stron( bo tyle w tym roku pierdyknie) jak bardzo bydło się nie opłaca)))))))

dzięki rolnik za zaproszenie do dyskusji))))))

Ja tak nigdy nie pisałem ... Jak chce ceny to dzwonię do ubojni a nawet nie muszę bo w TPR co tydzień jest świeży cennik 

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tak swoją drogą tak pierdzielić  jak wam nie wstyd !!!! sołtys opowiada ze go komar dziabnoł. 

Cała polska musi wiedzieć ze jeden krwiopijca wysał krew z innego krwiopijcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, dsbh napisał:

Jaok w formie :).

HFy po ile płaci ?

Nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A i informacja dla tych którzy mi napisali ze pierdziele i bredze ze u mnie bydła nie można chować  na pastwisku bo uśpią i zapierdziela z łaki.

Proszę jakie jest złodziejstwo u mnie w okolicy ( bliżej sumka666)  włamanie po dokumenty do biura i zajebanie ciągnika z placu. chowaj teraz bydło na łące????

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/zlodzieje-kradna-ciagniki-ich-lupem-padl-new-holland-i-fendt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
14 minut temu, kanalia36 napisał:

A i informacja dla tych którzy mi napisali ze pierdziele i bredze ze u mnie bydła nie można chować  na pastwisku bo uśpią i zapierdziela z łaki.

Proszę jakie jest złodziejstwo u mnie w okolicy ( bliżej sumka666)  włamanie po dokumenty do biura i zajebanie ciągnika z placu. chowaj teraz bydło na łące????

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/zlodzieje-kradna-ciagniki-ich-lupem-padl-new-holland-i-fendt/

Jak beda chcieli to i Ciebie z domu ukradną. Popatrz jak ładnie cena tuczników szybuje... do dołu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Jak beda chcieli to i Ciebie z domu ukradną. Popatrz jak ładnie cena tuczników szybuje... do dołu.

Kolego  A kto by chciał , nawet sołtys co ma twardą ręke do takich egzemplarzy😎 ,nie chciał nawet do zbierania kamieni

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, Irek725 napisał:

Do mnie Krowinski jeździ i tak myślę żeby jego wy..erdolic

Rafał ? Co z nim nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj