Zaloguj się, aby obserwować  
abuk14

Przyczepa Samozbierająca SIP

Polecane posty

zimny90    1

Ma ale nie warto ich zakładac bo te wszystkie podajniki są z dość słabych podzespołów a jak sie zepsują to cięzko z częściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jak przyczepa będzie pracowała z C330 to nie powinno z nią być problemu, a przy sianokiszonce noże muszą być.w PRP3 jest ich 6.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

my niedawno za prp 2 zaplącilismy 5tys. my tylko nią krowom na zielono przywozimy a do kiszonki to nie wiem czy nie za mała chyba ze nieduzo masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlosrtm    0

Ja posiadam taką przyczepke PRP 1 Z 1976 i ma miejsce na 4 noże poszukuje podbieraka do niej oraz prosze o kontakt kogoś kto ma taką maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

posiadam taka przyczepe sip sempeter senator 22 ta dluzsza w drewnie 4 noze i jest do sprzedania jest na chodzie


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Mam problem. A mianowicie to chodzi o to że mam hydrauliczny podbierak w PRP1. Podnosić się chce ale opuścić nie mogę. Oleje w ciągnikach po uzupełniałem i nic

Jaka może być tego przyczyna? Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Podepnę się pod temat. Co sądzicie o tej ?? http://www.allegro.pl/item653423110_przycz...ocka_1995r.html


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

ta moim zdaniem będzie lepsza od Jugosłowianki bi ma łamany dyszel i 8 nożny. A moja PRP1 ma 6 noży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kurde jest już sprzedana. Tylko ogłoszenie zostało :)

 

 

http://www.allegro.pl/item650432247_sprzed...zbierajaca.html a co o tym modelu powiecie?? ile ma noży??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@andrzej ciężko powiedzieć o niej cokolwiek, trzeba by aż z bliska obejrzeć...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale jak niema noży to nawet nie warto mi jechać. Cena tez trochę dla mnie za duża :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

To nie możesz zadzwonić i się zapytać? , a co do ceny to nie jest aż tak duża , sprzedasz 2 opasy i będzie Cię na nią stać i na remoncik zostanie :P


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pewno zadzwonię ale może jest na AF ktoś kto ma taki model przyczepy i może coś o nim powiedzieć. Sprzedawca to będzie oczywiści zachwalał żeby tylko sprzedać za dobro cenę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Ja bym Ci jej nie polecał, chodzi o ten typ podbieracza, który sprawiał kłopoty. Przyczepa PRP 3 ma noże, bo mam taką, ale zbieraliśmy siano i zielonkę. Raz na próbę trawę w pryzmę z nożami z 3 skosu. Jakoś to szło ale nie za szybko - a czas przy pryzmie się liczy. Najlepiej jakąś zachodnią sprawną używkę.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nikt więcej nie napisze opinii na temat tej przyczepy?? cena spadła o 500zł. Może jeszcze trochę poczekam i za 3 tys albo i mniej bym kupił. Do Sierpca mam ponad godzinę jazdy ferdkiem.

 

EDIT:

 

Najnowsze info. Jutro jadę jo obejrzeć. z rozmowy tel wychodzi ze mogę jo mieć poniżej 3 tys :mellow: Znajduje się około 20 km odemnie wiec nie bedzie problemu z transportem.

 

PS Ile mogą kosztować do niej noże??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Mam pytanie odnośnie tej przyczepy samozbierającej.Otóż dziś woziliśmy nią kiszonkę, i podczas zbioru trawy zablokował się podbierak, prawdopodobnie poszły mimośrody.Jak rozebrać podbierak.

 

I drugie pytanie, gdzie można dokupić do niej części.Pogranicze woj, Wielkopolskiego i łódzkiego, Tak w okolicach Kalisza, bądź Sieradza.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kiedyś agroma łódź wszystko do tych przyczep, teraz oficjalnym przedstawicielem jest Mandam z Gliwic, więc teoretycznie każdy przedstawiciel mandama powinien takie części załatwić.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajeski12    0

Mam pytanie odnośnie tej przyczepy samozbierającej.Otóż dziś woziliśmy nią kiszonkę, i podczas zbioru trawy zablokował się podbierak, prawdopodobnie poszły mimośrody.Jak rozebrać podbierak.

 

I drugie pytanie, gdzie można dokupić do niej części.Pogranicze woj, Wielkopolskiego i łódzkiego, Tak w okolicach Kalisza, bądź Sieradza.

części sa w firmie AGROL w Kutnie od strony Łowicza. Maja tam wszystko do Jugosłowianek.

 

Jak chcesz to zagadaj do mnie na gg 9720579 ja rozbierałem go na części pierwsze jak chcesz to zagadaj to ci powiem co i jak. Nie poszły ci mimośrody tylko poszła ci krzywka. koszt krzywki to ok 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ahme999
      Czy ktoś kupował już rolki podporowe do noży przycepy samozbierającej KRONE od tego producenta? Wydają się wygladać na porzadnie zrobione a i cena to połowa oryginału.
      https://www.olx.pl/d/oferta/rolka-noza-rotora-przyczepy-samozbierajaca-krone-rx-mx-zmontowana-CID757-IDZlpNj.html
       
    • Przez Moscov
      Witam. Mam problem z przyczepą Claas CARGOS 9400, przy ciągniku fendt 936.Przyczepa jest sterowana z isobusa. Po podłączeniu kabla, coś się jakby wyświetla, ale w ustawieniach ciągnika, w opcjach isobusa, pole Pobierania programu przyczepy jest puste i stoi na 0%. Iso-messages na poziomie 185-195.Jakies pomysły gdzie w ogóle zacząć szukać? 
    • Przez Type255
      Witam,
      To mój pierwszy post i witam wszystkich.
      Czytałem nieco zanim napisałem ale mam wątpliwości i proszę tych co wiedzą coś na ten temat o poradę.
      Przyczepy potrzebuję w cenie powiedzmy do ok.5000 PLN ale widzę ze można i za 3-4 tys. kupić. Zamierzam zbierać tylko siano na powierzchni do 2ha.
      Celuję raczej w polskiej produkcji przyczepy z racji większej dostępności części z podbierakiem hydraulicznym. Nie wiem do końca jak to jest z wielkościami ale dla mnie to jak najmniejsza bo pole mam blisko i nie ma problemu zwozić siano na kilka razy. Dmuchawę mam.
      Przeglądając sieć natrafiam najczęściej na modele z Mirosławca T-010, T-050, T-072 i każda ma jeszcze dodatkowy numerek po ukośniku np. T-010/5. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza i który typ będzie dla mnie najlepszy?
    • Przez bamber14
      Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc
       
      Z góry dzieki
    • Przez ŻakowskiSławomir
      witam, ma ktoś taką przyczepę lub był oglądać tą z ogłoszenia? jak się sprawują te przyczepy? jak z dostępnością części? na co uważać przy zakupie? jaki jest koszt wymiany podłogi w takiej przyczepie? pozdrawiam  https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-samozbierajaca-CID757-IDV3Hv3.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=2
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj