marek07

Rozsiewacz

Polecane posty

rami    18

wyglądają dobrze jak kupować to dwutalerzowy  z hydraulicznym zamknięciem   otworów wysypu  sprawdź jak rozsiewają tarcze  czy równo pokrywają  pole ja tam bym kupił ze stali nierdzewnej ale jak nie tyle kasy to weż ten zielony   tam ten lejkowy odpada  sam posiadam dwulaterzowy z firmy Brzeg  sprawuje się jak na leży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

hydraulika i tak w standardzie

dołóż trochę i kup już przynajmniej 600l zamiast leja, zawsze to niższe i bardziej rozwojowe, bo z nadstawką będzie 1000l a i 500kg mocznika bez problemu zmieścisz


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek07    7

Witam,  do tej pory miałem starego ok. 40 leniego   ,,kosa,, ale już się zużył  i wystarczyłby mi spokojnie lejek bo mam do obsiania 11 ha , tylko nie wiem który materiał 

 czy ten z tworzywa  ,,żółty,, czy pomarńczowy  byłby mocniejszy obydwa dwutarczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

Żywica- materiał kosza tak jak w kosie, tworzywo sztuczne- jak w najtańszych lejkach. Żywica chyba bardziej wytrzymała, w kosie jest tyle lat i nic się z nią nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek07    7

Też tak sądziłem ale diler który handluje tymi lejkami mówił że to nie ten sam materiał co w kosie , mówił jeszcze że nawet przy rozładunku  na placu potrafią się uszkodzić a te z tworzywa nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek07    7

Porównywałem  dziś u dilera tworzywo  przy tym rozsiewaczu langren  i  rozsiewacz jedntarczowy  tworzywo wygląda na na inne  przy langrenie jest bardziej elastyczne 

chyba kupie ten z tworzywa .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj