danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie da się na raz, wódkę można rozlać, a trochę szkoda.   :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    442

Normalny facet by jej nie odpowiedział po prostu tego "uja" i ogólnie wybrnął z rozmowy bez eskalacji konfliktu . Wiadomo że mogło go korcić żeby jej pocisnąć ale to jest taka cieniutka granica między byciem facetem a tylko posiadaczem penisa ;) Wypił, przelizał, wyzwał od k**ew. Program może zaliczyć do udanych :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj już się tak nie ekscytujcie chłopaki 🤭 ta kłotnia była wyreżyserowana i to bardzo słabo, bo Marlenka swoich kwestii zapominała chwilami 🤷‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

kto tam wie czy wyreżyserowana, może mieli sie kłócic ale pojechali za mocno w k**wy i h*je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Paulina1985 napisał:

Oj już się tak nie ekscytujcie chłopaki 🤭 ta kłotnia była wyreżyserowana i to bardzo słabo, bo Marlenka swoich kwestii zapominała chwilami 🤷‍♀️ 

Wątpię, za jakie pieniądze chciałabyś by ktoś publicznie nazwał Cię na k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

  I za darmo tak podobnie niektórych nazywasz . Ja za kasę chętnie Cię zbluzgam . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
4 minuty temu, Paulina1985 napisał:

Oj już się tak nie ekscytujcie chłopaki 🤭 ta kłotnia była wyreżyserowana i to bardzo słabo, bo Marlenka swoich kwestii zapominała chwilami 🤷‍♀️ 

Tylko po kłótni późnij można się godzić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym nie wystąpiła w takim programie po pierwsze. 

Myslę, ze produkcja sypnęła groszem za to, że trochę oboje podkoloryzują, podkrecą "emocje" i tyle...albo ich na siebie zaszczuli..wiadomo większy show, wieksza ogladalnosc...wiekszosc widzow dla nich ten program ogladala, a raczej zeby zobaczyć jak się żrą...dali im to co chcieli... Gdyby sie spotkali i podali sobie ręce to ani widzowie ani produkcja nie byłaby zadowolona 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15397
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

  I za darmo tak podobnie niektórych nazywasz . Ja za kasę chętnie Cię zbluzgam . :D

Coś tak ostatnio łasy na kasę się zrobił🤔

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obejrzałem urywki . Pomyślcie . Czy  w ramach poprawności .... społecznej?  wyemitowano by coś takiego ? To nie było na żywo ! Sami napisaliście że ilość komentarzy wzrosła lawinowo . Poszli na oglądalność . Tak jak mówiłem . Pierwsza i druga seria dała się oglądać . Później poszli w Gig Brader . Po ch*j na to patrzeć ??

4 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Coś tak ostatnio łasy na kasę się zrobił🤔

Na darmową służbę zdrowia zaczyna mi brakować . Będziesz miał moje lata , to i Ty zchytrzejesz . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2147
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Tylko jak powiedziała że jest ch*jem to pożna przetłumaczyć po "ładnemu" że jest dupkiem .... a jak on powiedział że jest k**wą bo jak to można przetłumaczyć ? to tak samo jak by ona go od pedałów wyzwała

Czysto hipotetycznie, zakładając że Seweryn zastosował symetryzm do słowa ch*j i nazwał Marlenkę c*pą to jak można przetłumaczyć to po "ładnemu"?  ;) 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15397
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

Obejrzałem urywki . Pomyślcie . Czy  w ramach poprawności .... społecznej?  wyemitowano by coś takiego ? To nie było na żywo ! Sami napisaliście że ilość komentarzy wzrosła lawinowo . Poszli na oglądalność . Tak jak mówiłem . Pierwsza i druga seria dała się oglądać . Później poszli w Gig Brader . Po ch*j na to patrzeć ??

Na darmową służbę zdrowia zaczyna mi brakować . Będziesz miał moje lata , to i Ty zchytrzejesz . ;)

A dużo mi jeszcze brakuje?

Zacząć odkładać z każdych wydatków parę % już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2147
33 minuty temu, jacu napisał:

kobieta rozkochana jest zdolna rozpętać trzecia wojne światowa

Za dużo naczytałeś się oczami mężczyzny czy jak tam to się na facebooku nazywa :) 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

nawet majtki przez chwile było widać Marlence jak szła w czerwonej rozciętej sukience, miała dziewczyna pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Czysto hipotetycznie nazwanie kogoś ch*jem nie jest tak poniżające jak c*pą bo te pierwszy wyrażenie możan powiedzieć że jest używane na co dzień i co chwile się to słyszy

2 minuty temu, misio3p napisał:

Czysto hipotetycznie, zakładając że Seweryn zastosował symetryzm do słowa ch*j i nazwał Marlenkę c*pą to jak można przetłumaczyć to po "ładnemu"?  ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, tumiwisizm napisał:

No coś Ty Paulina, to było naprawdę

taaaaaaa 😅    jeszcze azot z gnojowicy nie zezarł mi szarych komorek do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdrowotnie mam nadzieję że bardzo duuuuuuuużo . W latach tylko trzy . ;)

1 minutę temu, Rolnik1973 napisał:

A dużo mi jeszcze brakuje?

Zacząć odkładać z każdych wydatków parę % już?

 

2 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

Czysto hipotetycznie nazwanie kogoś ch*jem nie jest tak poniżające jak c*pą bo te pierwszy wyrażenie możan powiedzieć że jest używane na co dzień i co chwile się to słyszy

Chyba u Ciebie tak na co dzień . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Zdrowotnie mam nadzieję że bardzo duuuuuuuużo . W latach tylko trzy . ;)

 

Chyba u Ciebie tak na co dzień . :D

W ogólnym obiegu słychać to co chwile ;)  chyba nie zaprzeczysz że te pierwszy słyszysz częściej niż to drugie ?

2 minuty temu, jacu napisał:

ale atrakcja 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj