News
lhanusz

Belarus 800A 90r. Jaka instalacja? 12 czy 24v?

Polecane posty

lhanusz    0

Witam zakupiłem belarus wersja niby eksportowa czy jakoś tak 800A z 90r. Teraz nie wiem jaka tam jest instalacja bo nie było w nim akumulatorów a przychodzą tam dwa...Jedni mówią że dwa po 6v6dvrudzy ze dwa 12v....pomożecie? Niby rozruch może mieć na 24v a instalacje na 12v...?

jonek98    1689

chyba jak w ciężkiej serii Ursusa, powinien być orzelacznik na rozruch 12-24, zapewne jest 12 zresztą sprawdź jakie są żarówki, o ile są jakieś

kubica11    21

Na rozruszniku powinno być nabite czy 12 lub 24v a jak eksportowka to bardzo możliwe że dwie 12 idą równoległe

Wiadomość z agroFakt.pl

atarol    8

Jesli jest "zwora "(przełacznik ) przy zbiorniku oleju hydraulicznego to 24v rozruch 12 v reszta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheJanekTV
      Witam. Na naszym gospodarstwie z roku na rok wzrasta areał ziemniaków więc powoli myślimy o kombajnie do nich. Co powiecie na temat Bolka bądź Anny? Jakie macie opinie na ten temat? Zależy mi na czystym wykopaniu ziemniaka bez obić oraz ziemi. Jak z eksploatacją? Dodam że u nas są tereny płaskie, ziemia 2-4 klasa. Co myślicie??
    • Przez MECHANIZATOR
      Witam cześć

wiem że sezon siewu ozimin dobiega powoli do końca - a ja ma dla was zwiazane z tym kilka pytań - większość z was do siewu zbóż przygotowuje materiał siewny z własnych zbiorów - nie każdy jednak dysponuje odpowiednim sprzętem aby ziarno dobrze doczyscić i przy okazji zaprawić - co byście powiedzieli na usługowe czyszczenie i zaprawianie ziarna siewnego u was an gospodarstwie ? wyobraźcie sobie taką sytuację że macie do wyczyszczenia i zaprawienia 5 ton ziarna - dzwonicie po firme, ktiora zjawia się u was na podwórku z odpowiednimi urządzeniami i wykonuje usługę i te 5 ton macie gotowe do siewu i zaprawione powiedzmy po trzech-czterech godzinach - ponizej kilka pytań pomocniczych

- ile corocznie wysiewasz nasion zbóż (jare+ozime) ??
      - ile jesteś skłonny zapłacić za wyczyszczenie ziarna do standardu odpowiadajacego parametrom siewnym (zł/100kg)??
      - ile jesteś skłonny zapłacić za zaprawienie wyczyszczonego wcześniej ziarna - koszt bez zaprawy (zł/100kg)??
      - jakiej wydajności spodziewał byś się po takim usługodawcy ??
      - jaka usługa w tym segmencie interesowała by ciebie najbardziej - czyszczenie, zaprawianie, czyszczenei + zaprawianie ??

myślę że temat ciekawy - czekam na wasze opinie i pytania

Pozdrawiam
    • Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez rex15
      Witam, potrzebuje kupić betoniarke do zaprawiania zboża oraz do celu do jakiego służy betoniarka. Rozmiarowo to celuje w takie jakie są te stare, ciężkie, nie wiem jak sie nazywają, ale widzialem na zywo taką 320L i wygląda rozmiarowo podobnie do tych starych. Znalazłem chyba nawet taką samą na necie, jak widzialem gdzies na zywo
      https://allegro.pl/oferta/betoniarka-320-litrow-agro-wikt-bwa-200-230v-3m-6480084624
      Polecacie jakies firmy co je produkują lub jakies firmy odradzacie? nie mam rozeznania w tym
    • Przez tom1
      Chciałbym ostrzec forumowiczów przed kupnem nowych opon od oszusta, jeździ białym busem po powiecie złotoryjskim(a może i po całym kraju na niemieckich pewnie lewych blachach) i sprzedaje nowe opony rolnicze michelin z przeciętym fabrycznie opasaniem. Przecięcie to jest sprytnie naprawione czarnym klejem i dla zmylenia pobrudzone błotem. Poszkodowani zwracają się na Złotoryjską Komende ale myśle, że jak nie podamy im go na tacy to nic z tego nie będzie. Proceder trwa kilka lat i nie wiedzieć czemu ciągle jeszcze Policja nie może go złapać. Może dzięki forum uda się coś więcej ustalić w sprawie sprytnego oszusta, gdzie mieszka itp. Jakby do kogoś przyjechał to od razu dzwońcie na 997.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj