Polecane posty

dominikl95    33
witam potrzebuje zdjęcia, tabeli z prędkościami i obrotami ciągnika ktora jest przyklejona na przedniej szybie. proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

dominikl95    33
Mateusz699 napisał:

Chętnie pomogę gdyż mam taką tabelę przy swoim jutro podeślę fotkę😉

kolego proszę wyślij mi tą fotke

dominikl95    33

ogólnie to tego zbytnio nie rozumiem ,to jest napewno tabliczka od MF 699?Bo on ma 12 biegów do przodu i 4 do tylu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deymonnn
      Kupiłem MF 255 i mam problem z podnośnikiem. Mianowicie cały czas jest maksymalnie podniesiony ( regulacja dźwignią od regulacji siłowej nic nie zmienia tzn nie ma żadnej reakcji) natomiast przy użyciu dźwigni od regulacji pozycyjnej są następujące objawy. przy ustawieniu na zakres regulacji ciśnieniowej przy minimalnym wydatku (dźwignia max do przodu) i obciążeniu ramion podnośnik opada natomiast po zwiększeniu wydatku lub przesunięciu w zakres regulacji pozycyjnej podnośnik idzie w górę i słychać jak pompa pracuje. Jeżeli ktoś miał taki problem proszę o pomoc bo nie chcę się za dużo narozbierać. Poprzedni właściciel jak pomajstrował przy tej dźwigni pod siedzeniem ( zmiana hydrauliki z podnośnika na zewnętrzną) i dźwignią od hydrauliki zewnętrznej uruchomił podnośnik że niby działał normalnie. Inna uszkodzona rzecz to WOM (jest ukręcony wałek włanczający przekaźnik i WOM chodzi cały czas w położeniu biegów zależnych) być może to ma jakiś związek. Od wtorku zabieram się za naprawę więc proszę o jakieś wskazówki
    • Przez Facundoo
      Witam, przeglądając forum zauważyłem brak tego typu tematów a wydaje mi się, że byłoby to pomocne. Teraz konkrety. Myślę, że wielu użytkowników tego forum było w podobnej sytuacji jak ja teraz, czy stało przed "widmem" zakupu ciągnika z zachodu. O tyle wybór jaki model itd. mam już za sobą, o tyle problem gdzie go znaleźć w porządnym stanie nadal występuję. Przeglądając różne ogłoszenia na olx, otomoto, allegro itd. zauważyłem, że są "regiony" na mapie Polski słynące z handlarzy i gdzie dominują ciągniki danej marki, np: Lubelszczyzna - duży % stanowią ciągniki marki Massey, Renault, Zetor a mniej jest np Ursusów lub Case'ów. Pomyślałem sobie, że duża oszczędnością czasu i pieniędzy byłoby stworzenie na tym forum, takiego działu w którym pomagalibyśmy sobie na wzajem. Już tłumaczę o co chodzi. Przykładowo: Ktoś z województwa świętokrzyskiego szuka np: Masseya 3065, przegląda ogłoszenia i okazuję się, że jest taki traktor, w podobno fajnym stanie, za dobre pieniądze itd tylko, że 400 km dalej. Wiadomo, wyjazd taki kosztuje czas i pieniądze. Może zdarzyć się tak, że ktoś z użytkowników forum był i oglądał ten traktor dzień lub dwa dni temu i mógłby zaoszczędzić temu drugiemu czasu na wyjazd zwłaszcza jeśli sprzęt nie jest wart ceny albo nie do końca wszystko z nim ok, lub dany "handlarz" ma w okolicy nie zbyt pochlebną opinię, bądź też doradzić zainteresowanemu, że ktoś w okolicy sprzedaje ciągnik którego szuka albo, że tam i tam jest Massey 3065 w fajnym stanie za dobre pieniądze.
      Wydaje mi się, że taki temat przydałby się na tym forum i przede wszystkim usprawnił "poszukiwania" a jednocześnie w jakimś stopniu wyeliminował nieuczciwych sprzedawców. Co wy na to ?  
    • Przez Wojtek026
      Gdzie w ciągnikach licencyjnych mf z ursusa znajdują się numer vin, oraz czy jest również na silniku, co w przypadku gdy blok silnika został wymieniony na nowy czy na bloku silnika są wybite jakieś numery czy z nowym blokiem może być problem przy przeglądzie? gdzie jeszcze mf ma wybite numery poza tabliczką znamionową
    • Przez rolnik_profil
      Witam. 
      Jaki olej można lać do wspomagania ? Wlewa się po prawej stronie ciągnika 
      Znajomy zalecił turdus czy to był dobry wybór ? Po kilku latach już nie idzie skręcać (można kręcić a koła stoją w miejscu) czy przyczyną może być turdus ?
      rozumiem, że do wymiany będzie orbitrol- pompa wspomagania? Czy jak to się nazywa.(od strony kierownicy) Ktoś wie jakie to ma oznaczenie? Czy to się regeneruje i od czego można zamontować jako zamiennik? Może coś od Ursusa ?
    • Przez Krzys375
      Witam
      Potrzebuje pomocy przy naprawie.
      Przed naprawą podnośnik działał co wymieniałe i dlaczego:
      Korpus regulacji i dwa wałki od regulacji obudwu rączek od podnośnika.
      Zdjąłem cały dekiel od skrzyni pod siedzeniem aby wymienic korpus regulacji.
      Po założeniu części i złożeniu wszystkiego do kupy po odpaleniu ciagnika podnośnik startuje od razu do góry mimo ustawienia do opuszczania. Obydwiema dzwigniami krecilem juz we wszystkie mozliwe strony. Ruszajac kazda z oddziela cos tam zawsze sie eusza przesuwa 
      Odkręciłem dekiel boczny od skrzyni po prawej stronie i widzę że dzwigienka trafiła we widełki widać na zdjeciu przy regulacji jedną z dzwigieniek wciska się ten chyba to zawor w dół ten co są te widełki. Regulując dzwignią pierwszą od siedzenia po opuszczeniu w dół słuchać tak jak by pompa przestawała pompować olej po podniesieniu słychać że pompuje.
      jeszcze kwestia długiego płaskownika jak on powinien prawidłowo byc???
      Aktualnie ciegna sa uniesione
      Prosze zerknąć na zdjecia
      Moze chcial by ktos pomoc przez telefon wytlumaczyc? Nr podam na priv

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj