Polecane posty

Witam, chciałbym zakupić zetora 10540, mam upatrzone jedno ogłoszenie w cenie 58000 zł ciagnik z 1996 roku 14000 mth przepracowane.Chciałbym zapytać posiadaczy czy warto wgl brać pod uwagę ten model czy lepiej kupić Renault bo cena i komfort pracy podobne, tylko nie wiem jak z ewentualnymi naprawami i wgl całą eksploatacja. przeglądałem całe forum zwiazane z tematem tego ciągnika ale nie znalazłem nigdzie porównania z innymi ciagnikami, bo w tym momencie za takie pieniądze można kupić nawet Renault Celitis, ale aż strach myślec jak z cenami za serwis i części. Ciągnik będzie pracował jako główny w 30 ha gospodarstwie, i będzie ciągnikiem do wszystkiego od opryskiwacza po orke. Liczę na waszą pomoc i za wyrażone zdanie z góry dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

14000mth dla zetora to chyba dość dużo. Kto wie czy jeszcze cofany nie był. Także możesz trafić na dobrą skarbonkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

tez mialem kiedys taki problem kupilem zetora 10540 i nie narzekam chodzi tez na ok 30-35ha na srednich ziemiach chodzi w agregacie uprawowo-siewnym 3m plugu 3obrocie i talerzowce 3m ciagnik w miare wygodny jak za te pieniadze cich da sie rozmawiac przez telefon lub sluchac radia dobra widocznosc bo przeszklona kabina. mam skrzynie 3 z podwojnym wzmacniaczem jest dosc krotki wiec na dolkach skacze i ciezko pali w zime ja zalozylem grzalke w bloku i rozrusznik szybko obrotowy i daje rade co do czesci pompa podnosnika od 500-700zl sprzeglo kompletne z kolem zamachowym ok 2tys cylinderki do hamulca kupowalem 2tyg temu orginal 200zl za 2 szt drzwi boczne szklane 170zl takie sa ceny czesci do zachodnich napewno wychodzi drozej


tylko ten przebieg trocje duzo

  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Moim zdaniem w takim zetorku jeśli masz trochę pojęcia to dużo zrobisz zeczy sam i nie wydasz na to nie wiadomo ile no chyba że maszyna już bardzo styrana to wiadomo studnia bez dna ale twój wybór. Zachodnie Renault wiadomo komfort porównywalny lub ciut większy lecz trafić dobry egzemplarz to naprawdę ciężko a części są droższe niż do zetora i jak wiadomo wszystkiego od ręki nie dostaniesz w pobliskim sklepie. Sam właśnie myślę nad kupnem 8145 (stary ale jary) i zastanawiałem się nad  Renault podobnej mocy lecz po opinii kilku dobrych fachowców szukam zetora 

Edytowano przez rolkam72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzmiel    0

Witam, mam pytanie odnośnie zetora 10540 czy to dobry wybór do tura czy nie będzie sprzęgło często się psuć przy turze?

Edytowano przez Trzmiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj