Polecane posty

livebird    54

Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?

Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartekRogacki
      Witam. Planujemy wiosną zasiać jęczmień jary z wsiewką kminku, tutaj moje pytanie. Ile kminku wsiać, termin wysiewu, środki ochrony roślin, na co trzeba uważać?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez adamek1942
      Witajcie ;] czy jest możliwość  aby wałek sprzęgłowy  się cofnął w stronę skrzyni  przy wymianie sprzęgła ???  po wymianie sprzęgła wyje skrzynia a nie wyła ani grama, przy składaniu słychach było jak ten wałek wskoczył lekko ale może to lekko było za mocno ??
      Dekielek za pompa nie był odkręcany, ale wiem ze są tam nakrętki 2  właśnie od regulacji tego wałka, jest możliwość aby się one odkręciły i ten wałek się przesunął,  czy raczej  łożyska z wałkiem poszły razem - jeżeli tak  to jak tymi nakrętkami skręcę to ten wałek się cofnie z powrotem  chodź by trochę ???  
      Podpowiedzcie coś ;]    Pozdrawiam
    • Przez Kary_90
      Witam, 
      Drodzy forumowicze. Szukam pewnego źródła z którego będę mógł zakupić materiał siewny z certyfikatem do gospodarstwa ekologicznego. Najlepiej w województwie mazowieckim. Chodzi mi głównie o owies, jęczmień oraz seradele. Czy możecie wspomóc jakimiś namiarami?
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj