Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 

Opublikowano (edytowane)

My zasialismy w zeszłym roku po owsie ale było bardzo sucho i slabo urosla, bardzo slabo. Skosilismy na zimę żeby takiej nie zostawać na zimowanie i przed zimą już ładnie odbiła. Na zimę daliśmy gnojowice, teraz na wiosnę dostała jeszcze saletrosan. Piękna jest, będziemy kosić w następnym tygodniu żeby posiać jeszcze kukurydzę. Połowę rodzice chcą zostawić, żeby zobaczyć jak kolejne pokosy. Co myślicie? Jest sens?

Już się kładzie, zdjęcie sprzed kilku dni

20240410_132509.jpg

Edytowane przez wisienka1221
Dodanei zdjęcia
Opublikowano
wisienka1221 napisał:

My zasialismy w zeszłym roku po owsie ale było bardzo sucho i slabo urosla, bardzo slabo. Skosilismy na zimę żeby takiej nie zostawać na zimowanie i przed zimą już ładnie odbiła. Na zimę daliśmy gnojowice, teraz na wiosnę dostała jeszcze saletrosan. Piękna jest, będziemy kosić w następnym tygodniu żeby posiać jeszcze kukurydzę. Połowę rodzice chcą zostawić, żeby zobaczyć jak kolejne pokosy. Co myślicie? Jest sens?

Już się kładzie, zdjęcie sprzed kilku dni

Zależy czy westerwoldzkiej masz typ całoroczny czy poplonowy (futtertrio) ? Sprawdź w katalogu hodowcy/producenta.

Opublikowano
wisienka1221 napisał:

Barenburg Milkway był siany 

12 godzin temu, reebok napisał:

Zależy czy westerwoldzkiej masz typ całoroczny czy poplonowy (futtertrio) ? Sprawdź w katalogu hodowcy/producenta.

 

która ? B&G 1 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dami2808
      Witam, posiada ktoś instrukcję do Fahr APN? Ewentualnie ktoś może mi wytłumaczyć jak założyć sznurek i jak ustawić aparaty wiążące?  Dopiero kupuję , a właściciel zmarł kilka lat temu, syn się nie zna 



    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bonex157
      Zastałem na wiosnę po zbożu mieszankę gorzowska w składzie życica, wyka, koniczyna i mam problem z gorczyca polna tzw ognicha, jak to zwalczyć?
      Czy ognicha nie zagłusza życicy?
       
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg
       
       
      pozdrawiam Balzak
    • Przez damianXXL
      Witam. Czy ktoś siał gorzowską poznaniakiem 6 (skrzynia olejowa)?
      Podpowie ktoś jakie ustawienia zastosować? 
      Wstępnie z tego co się dowiedziałem to:
      Ustawienie wysiewu- 5/6
      Zastawki- 3 pozycja
      Dzwignia den- 1 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v