Polecane posty

Michał6180    2

Witam mam problem z MF 6180 polega on na tym że kontrolki od rewersu cały czas migaja i piszczy czytałem już na forum znalazłem problem ze nie dochodzi prąd do czujnika. czujnik jest dobry sterownik zawiozlem do znajomego i powiedział że jest dobry i nadal nie wiem dlaczego nie dochodzi ten już nie mam pojęcia co może być więc pytam się was tu może być ktoś może miał taki sam problem bezpieczniki wszytko dobrze prąd dochodzi do sterownika ale na ten czujnik nie. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał6180    2
3 godziny temu, lwojtek1 napisał:

Sprawdź złącza kabli pod maską miałem podobnie w 6150

Ale proda do sterownika dochodzi ale od sterownika do czujnika nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sprite
      witam.. przy wlaczonym przednim napedzie i skreconych kolach podczas ruszania czuć jakby hamowanie ciagnika/ blokowanie napedu. Normalne to jest czy to jakas usterka? Efekt nie wystepuje przy ruszaniu z kolami ustawionymi na wprost, tylko przy skreconych.
    • Przez janek12314
      Dzieje sie coś takiego , [ że przyciskiem w kabinie ] jak nacisnę na opuszczanie nie opuszcza , dopiero jak nacisnę podnoszenie i ponownie opuszczanie to opuszcza . Ale to dzieje się rzadko .
       
      A drugi problem jest taki , że jak podnoszę podnośnik przyciskami na błotniku to uniesie bardzo wysoko , a w kabinie [ jak podnosze ] podnosi nie tak wysoko , jak przyciskami na błotniku . Jest to trochę uciążliwe wtedy , gdy pracuje z pługiem obrotowym
      jak go obracam , to kółko od pługa , które znajduje się na końcu pługa ociera mi nieraz o ziemie i jest problem z obróceniem , dlatego , że jest pług za nisko podniesiony .
       
      z góry dziekuje za okazana pomoc .
    • Przez chudy93
      tak jak w temacie mam problem z półbiegami w moim ferdku. na panelu widac jak przelacza sie kolejno a w rzeczywistosci dziala tylko polbieg C na inne nie reaguje. co może być przyczyna?
    • Przez Michał6180
      witam mam mały problem z ehr-em w mf 6180 chodzi o to że niby podnośnik normalnie pracuje ale cały mruga lampka ostrzegawcza ehr-u i nie pokazują mi diody czy podnośnik w danym momencie podnosi czy opuszcza a druga sprawa jest to czy to jest normalne jak podniosę do góry podnośnik pompa strasznie wyje czy to jest normalne czy pompa powinna się wyłączać jak ramiona się podniosą do samej góry ?
    • Przez Michał6180
      witam mam takie pytanie. dzisiaj wysiadając z traktora (mf6180) usłyszałem dziwny stukot z tyłu ciągnika ponownie wsiadłem do ciągnika zwiększyłem mu obroty dosłownie na chwile i stukanie ustąpiło. czy to jest normalne co mozę być przyczyną tego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj