NiMamHa

Mezalians na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

No to by pasowało . Bez siodełka i dwa pedały . :P

1 minutę temu, ogarek napisał:

Jajka mi poświecili jak chrzcili i nie pytali o zdanie i myślę że jestem lepszym katolikiem od ciebie i na pewno bardziej świadomym .

Świadomym czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OJ ''katoliku'' ładnie to tak nabijać się z inności ?...gdzie tego uczyli na religii ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra . Basta na dziś . Wesołych Świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Świadomy tego ze pewnych spraw się nie porusza i nie wykorzystuje  do głupkowatej połajanki ...ale widać nie dorosłeś do tego  O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No najwidoczniej. Strasznie lubię "niedorastać".  A tak na marginesie . Zauważyłeś , ze jak by nie moje szczekanie , to nie miał byś tu do kogo pyska otworzyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zauważyłem bo nie jesteś  w  ''tym'' gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No napisał bym że szkoda , ale po co mam kłamać ? :P

1 minutę temu, ogarek napisał:

Nie zauważyłem bo nie jesteś  w  ''tym'' gronie :D

 

2 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

w ślepy zaułek

Hyba ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

   Mam ci powtórzyć co inni ci już napisali ?  O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dawaj , bo już zapomniałem .

Tak po za tym , to ty w to nie wierz . To tylko plotki ... :ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lubisz być kopany w deeeee ...taki los kundelka ....haha 

Szkoda mi ciebie dzieciaku bo krzywdę tylko sobie robisz , leć błędów szukać może jakie morze odkryjesz nowe :D

''se '' zadziobiesz  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko tyle ? Już mogę beczeć ? A i jeszcze dodam  że uwielbiam kundelki , bo łączą w sobie zalety wielu ras . Te rasowe często mają przypadłości które zafundowali im ludzie "poprawiając" naturę .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W moim wieku wszystko już wypada :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popadł  ''se ''w potrzask ...:D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

jak to kombajnem za kilkadziesiąt tysi sypać zboze w big bagi i rozwozić gołębiarzom

Sypie w bigbagi bo jak ogłoszę big bagi to nie dzwonią take cebule jak ty co chcą 4 worki bo więcej w passata nie wejdzie - tzn wejdzie ale dykta przykrywająca dziury w podłodze nie wytrzyma, nie mam nerwów słuchać targowania się trzy razy - przez telefon, po przyjeździe przed workowaniem i przy wypłacaniu pieniędzy . Jeszcze Ci taki w workach na wymianę wołka i myszy przywiezie....A jak zapełnię ciężarówkę a zostanie 20 arów zboża zadzwonię to przez szyberdach ci wsypię tylko podłogę zrób 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, ogarek napisał:

Jajka mi poświecili jak chrzcili i nie pytali o zdanie i myślę że jestem lepszym katolikiem od ciebie i na pewno bardziej świadomym .

Nie pytali bo mówić jeszcze nie umiałeś więc myślą idiotów z siebie robić nie będą ochrzcili w nadziei że coś z tego wyrośnie dziś pewnię są gorzko rozczarowani 🤔🤔

8 godzin temu, pawel885 napisał:

Sypie w bigbagi bo jak ogłoszę big bagi to nie dzwonią take cebule jak ty co chcą 4 worki bo więcej w passata nie wejdzie - tzn wejdzie ale dykta przykrywająca dziury w podłodze nie wytrzyma, nie mam nerwów słuchać targowania się trzy razy - przez telefon, po przyjeździe przed workowaniem i przy wypłacaniu pieniędzy . Jeszcze Ci taki w workach na wymianę wołka i myszy przywiezie....A jak zapełnię ciężarówkę a zostanie 20 arów zboża zadzwonię to przez szyberdach ci wsypię tylko podłogę zrób 

To sporo gołębi tam trzymają że w big bagach kupuję pewnie na wymianę dajesz i na rosół w rozliczeniu bierzesz stąd te ceny takie wysokie u Ciebie jajka też wziąłeś naWielkanoc od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Stasiu nie liczy się rodzaj hodowli tylko skala, wolę gołębiarza co bierze 3 tony 2x w tygodniu niż trzodziarza takiego jak ty co weźmie 200kg raz na miesiąc bo prosiaczki odsadził i trzeba lepszego papu . Rozprzedałeś świnki przed świętami po szwagrach i chwalisz się ceną z kosmosu ale ja jej nie podważam bo i w moich stronach zawsze było złotówkę drożej jak ubojnia płaci 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

No to przyznawać się która szmata jest pod którym nowym nickiem ? I jeszcze mnie interesuje pani lekkich obyczajów co rzekomo ją tak skrzywdziłem. Wyłazić z nory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

I jeszcze mnie interesuje pani lekkich obyczajów co rzekomo ją tak skrzywdziłem

no nie da się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj