Polecane posty

pitraszek1    1

witam mam pytanie czy ktoś z was ma kamerę podglądową w ciągniku, bo chce sobie założyć mam ekran 9 cali hd, i  jaką kamerę mam podpiąć chce aby był bardzo ładny obraz bo potrzebuje do podglądu przy orce lub przy agregacie czy się nie zapycha, jeżeli ktoś z was ma taką kamerę to niech poda mi jej model oraz cenę z chęcią zobaczył bym też zdjęcie z waszego ekranu jak to wygląda dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kup kamerke na aledrogo  samochodową żeby była full hd i  spytaj czy można do tego ekranu podpiąć. Co już nawet głowy obracać sie nie chce byle przed siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaką byś nie kupił a ma rodzielczość full hd bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitraszek1    1

tu nie chodzi o odwrócenie głowy tylko żeby mieć podgląd gdy sieje to muszę jechać  prosto a dzieki kamerze będę widział czy się zapycha czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez Famer21
      Witam. Czy ktoś posiada jakiś mały realny minitoring w kombajnie bądź traktorze? Mam na myśli kamere z podlądem. Podczas wysypyania zboża kamera na dachu ciągnika lub przyczepie i i mamy podgląd z wysypania zboża, na kombajnie w jednym lub kilku miejscach i podgląd tego w kabinie na rozdraniacz słomy czy czasem (łodygi rzepaku) nie zatykał/zatkał się itp itd. Bawił się już ktoś czymś takim? Prosta obsługa jakaś, coś jak w samochodzie jak rejestrator trasy tylko z dłuższym kablem czy jeśli bezprzedowo to jak? Jaki to koszt, czy się przydaje w pracy w polu?
    • Przez wskpiotrus125
      witam chcę załorzyć klimatyzacje do ciagnika case mam w nim nagrzewnice czy mógł bym podłaczyć klimatyzacje do tej nagrzewnicy czy musiłbym oprócz (sprężarki ,parowkina, skraplacza) kupić rownież wentylator czy uda się to podlącyć pod tą nagrzewnice ?
    • Przez RollsRolnik
      Witam,
      Mam zamiar zakupić kamerkę GoPro. Tylko teraz pojawia się pytanie, a mianowicie jaki model wybrać? Bardzo proszę o pomoc w wyborze.
      Co sądzicie o tańszych podróbkach GoPro? Lepiej oszczędzić i kupić coś mniej znanego, czy dołożyć i zainwestować w oryginał?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj