Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Famer21

Kamera kabinie podczas żniw i nie tylko?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Witam. Czy ktoś posiada jakiś mały realny minitoring w kombajnie bądź traktorze? Mam na myśli kamere z podlądem. Podczas wysypyania zboża kamera na dachu ciągnika lub przyczepie i i mamy podgląd z wysypania zboża, na kombajnie w jednym lub kilku miejscach i podgląd tego w kabinie na rozdraniacz słomy czy czasem (łodygi rzepaku) nie zatykał/zatkał się itp itd. Bawił się już ktoś czymś takim? Prosta obsługa jakaś, coś jak w samochodzie jak rejestrator trasy tylko z dłuższym kablem czy jeśli bezprzedowo to jak? Jaki to koszt, czy się przydaje w pracy w polu?

Junkers    42

A planujesz czy tylko snujesz zamontoeac??

Wg. mnie kamera to tylko w zbiornik czy zboze leci do srodka, na silnik i na tyl kombajnu. Reszta mija sie z celem.

Po co na wysyp zboza? To z kabiny nie widac??

Edytowano przez Junkers

locke    291

Może chce nagrywać filmy na jutube.A nie doglądać maszynę czy wszystko poprawnie działa.

Famer21    6

Już co nieco wiem. @ Junkers podałem przykład od tak z tym z zypem zboża.. Głównie chodzi mi o tył bizonu przy rozdrabniaczu słomy w rzepaku, i jedną w środku jeśli by szło żeby widzieć czy łodygi się nie zatykają..

@locke - to było kilka lat wstecz.. :) Teraz już to nie kręci za dużo tego na yt, więc po co to. Tylko udogodnienie do pracy nic pozatym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować