darsonspire

Dotacje na nawadnianie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Oczka wodne róbta . Duda finansował będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domen_24    0
Dnia 3.06.2020 o 14:25, thefarmer napisał:

Jak tam wasze wnioski o dofinansowanie? Ja składałem na deszczownie z konsolą i moją sprawa trafiła 3 tygodnie temu do Warszawy narazie bez odzewu, ponieważ agencja ma wątpliwości czy można dofinansować zakup całej deszczowni skoro tylko komputer sterujący i konsola mają wpływ na oszczędność wody (wg. nich tylko komputer i konsola do deszczowni powinny byc dofinansowane a deszczownie powinienem kupić osobno). Powiem wam słów brak. Jak widzę ta parszywa twarz ministra w tv mowiaca o tym ile oni daja na nawadnianie tylko rolnicy nie chca z tego korzystać to mi sie otwiera nóż w kieszeni.

Cześć, i jak ostatecznie wyszło? Sfinansowali Ci zakup całej deszczowni czy tylko komputer i konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

dali odpowiedź z warszawy że jednak można kupić całą maszynę. Ale wniosek jest rozpatrywany cały czas, bo wciąż jest jakieś ,,ALE,,. bardzo ciężko wziąć pieniądze z tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z napędem w  nh tl 100. Napęd jest cały czas włączony, nie reaguje na przycisk. Oprócz tego ciągnik ma problem  hamulcami wyciekło trochę płynu z pompki, płyn został uzupełniony. Ciągnik jedzie, ale czuć jakby coś go hamowało. Być może obie awarie są powiązane ponieważ wystąpiły w podobnym okresie. Od czego zacząć poszukiwania przyczyny?
    • Przez Wojtek02055
      Witam poszukuje nowego ciągnika o mocy do 100 km. Muszę sie zmieścić w 175 tysiącach netto. Myślałem nad Deutz fahrem 5100g. Dodam jeszcze że będzie to ciągnik współpracujący z turem
       
    • Przez Wesolymaniek
      Witam Kolegów i prosze o pomoc. chce wymienic pompe w opryskiwaczu Bury Perkoz 600 l lance 12 m . w tej firmie doradzili aby zamontowac teraz pompe Udor Zeta 100 i moje pytanko co myslicie na jej temat. nie znam jej jakiej to produkcji i jaka jakosc cena ok 1600 zł podobno u nich . wogole chce go zmodernizowac bo juz ma 14 latek a pozatym chce go teraz przedewszystkim wykorzystywac przy plantacji truskawki . wiec chce tkaze wymienic filt ssawny rozdzielacz i mysle o takim z zaworem stalocisnieniowym i co myslicie o tym wszystkim???/ pozdrawim i czekam na odzew
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj