Wesolymaniek

Pompa ZETA 100

Polecane posty

Witam Kolegów i prosze o pomoc. chce wymienic pompe w opryskiwaczu Bury Perkoz 600 l lance 12 m . w tej firmie doradzili aby zamontowac teraz pompe Udor Zeta 100 i moje pytanko co myslicie na jej temat. nie znam jej jakiej to produkcji i jaka jakosc cena ok 1600 zł podobno u nich . wogole chce go zmodernizowac bo juz ma 14 latek a pozatym chce go teraz przedewszystkim wykorzystywac przy plantacji truskawki . wiec chce tkaze wymienic filt ssawny rozdzielacz i mysle o takim z zaworem stalocisnieniowym i co myslicie o tym wszystkim???/ pozdrawim i czekam na odzew

Wiadomość z agroFakt.pl

przemek1416    0

Kolego jesli jestes zainteresowany pompą Udor oraz innym częściami do opryskiwacza to zapraszam do kontaktu. Mamy cały asortyment ARAGA oraz Udora oraz służymy doradztwem :)

Macin2    0
Napisano (edytowany)

Przemek 1416 a czy mógłbyś doradzić jak zamontować rozwadniacz boczny w opryskiwaczu?czy wystarczy kupić najtańszy rozwadniacz i ezektor taki jak w pilmecie np 1615 aby zasysal  ciecz. Jak to podłączyć ?

Edytowano przez Macin2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolkam72
      Witam wszytkich. Właśnie jestem przed zakupem nowej pompy do opryskiwacza biardzki 400l i tu pytanie.
      Jakiej firmy najlepsza byłaby nowa pompa.Słyszałem rózne opinie  Biardzkich nowych pompach i teraz właśnie takie pytanie jaka firma żeby to trochę pochodziło a nie oddawać na gwarancje po 20 ha oprysku ( słyszałem o takich przypadkach) .Może ktoś właśnie ma podobne doswiadczenia chętnie skorzystam z rad innych .
      Ma to być pompa od 100 do 120l/min wydajności 
    • Przez bartunio95
      Witam mam problem z chydraulikom w ursusie 4514 jak podnosze coś o wadze powyżej powiedzmy 100 kg na podnośniku to żeżoli coś na zimnym oleju niema tego normalnie siewnik podniose i cisza olej sie troszke zagrzeje i po 15 minutach żężoli wtrakcie podnoszenie żeżolenie ustajie jak jak kipruje przyczepe to samo
    • Przez Zibo123123
      Witam. Czy posiada ktoś książkę obsługi Laser 100?
    • Przez darsonspire
      100 tys na nawadnianie wie moze juz ktos cos na temat tego dofinansowania takich inwestycji. To bedzie zwrot inwestycji w takiej wysokosci czy taka pula do wykorzystania? 
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.