ADZiook

Stałe ciśnienie w opryskiwaczu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ADZiook    0

Witam, posiadam opryskiwacz biardzki ale od pewnego czasu nie można zmienić w nim ciśnienia. Gdy reguluje ciśnienie przy rozdzielaczu zegar pokazuje cały czas to samo ciśnienie, w opryskiwaczu był wymieniony cały rozdzielacz oraz membrana ale nic to nie dało. Nie mam pojęcia co jest przyczyną braku możliwości zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sterowanie mechaniczne cz elektroniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma innej możliwości jak zawór, coś w nim strzeliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez grzes151
      Mam zamiar zakupić opryskiwacz BBG z skrętna osią ,może ktoś z forumowiczów posiada takie rozwiązanie w swoim opryskiwaczu i mógł by się wypowiedzieć
    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez sebarr
      Szukam operatora jona 6910, 8120, 7730 orka, siew, talerzowanie, koszenie łąk itp
      Szukam osoby młodej, wykształcenie obojętne. Warunek najważniejszy- DBANIE O SPRZĘT.
      Bardzo chętnie osoba do przyuczenia która nie jest nauczona złych nawyków z PGR-u. Stawka na tę chwilę to 19zł/godzina, jak będzie ktoś kumaty i nie będzie mu obojętny efekt wykonanej przez niego pracy to będzie premia.
      CHĘTNIE OSOBA KTÓRA PROWADZI swoje lub z rodzicami gospodarstwo i nie może iść na stałe do roboty, ale ma na tyle wolnego czasu i chciała by przyjechać na tydzień czy dwa a potem by wróciła na kilka dni "na swoje" i wróciła znowu na jakiś czas. Praca rejon Żary, Żagań, Szprotawa.
      Może też być osoba na stałe ale wtedy z okolicy Szprotawy, Żagania
      Zapewniam nocleg. Pracy jest dużo, jak ktoś chce to pracuje  8h, jak mu wygodnie i potrzebuje zarobić to pracuje dłużej.
      Sprzęty są "dziwne" i dość duże więc jakieś obycie ze sprzętem jest wymagane. Nie dam opryskiwacza 32m w ręce kogoś kto w życiu nie pryskał, albo rozsiewacza co potrafi sypać na 50m osobie która nie wie jak patrzeć na GPSa. Nie wymagam doświadczenia ale pokory i chęci nauki jak najbardziej. 
      Praca od czasu kiedy da się wjechać w pole, połowa marca może.
      tel 603 073 119
       
    • Przez pafeu
      Opryskiwacz biardzki 1500l
      Wszystko działało w porządku, lecz gdy pojechałem pryskać włączyłem opryskiwacz i manometr lekko się podnosi na wysokich obrotach.  Filtry były sprawdzane i są czyste. Olej w pompie też jest. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj