Kamilek1

Amirap STANDART - lepszy makuch rzepakowy

Polecane posty

Kamilek1    52

witam, stosowal ktos z was ten makuch ? niby tam jest lepsza przyswajalnosc bialka od zwyklego itp cena to ok 1500 zł netto tona, wiec sporo drozej, pytanie czy warto. ?

 

https://www.agrolok.pl/surowce-paszowe/amirap-standard-33-7-non-gmo-1000kg.htm (mozna tam pobrac etykiete i dane)

Czy sprawdzi sie to w zywieniu opasow? czy lepiej zamaist makuchu zwykla sruta rzepakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Moim zadaniem śruta jest lepsza 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tutaj masz film. 

W prawdzie o trzodzie ale ogólnie założenia są podobne 

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ziaren rzepaku, ziaren soi... aż uszy bolą

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stosowałam Amirap Efekt-1544 zł netto ( dla bydła).

Dziś przyszło oprócz j.w. również Amirap Standard- 1392 zł, (będę brała raczej to, bo z przeznaczeniem dla różnych zwierząt, nie tylko bydła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Jest tańsza i łatwo dostępna


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bartek933 napisał:

Jest tańsza i łatwo dostępna

rozumiem, ale chyba oprócz tego trzeba brać pod uwagę przyswajalność, przyrosty itd. Nie można chyba porównywać tych produktów 1:1 bo róznią się jakością? czy próbowałeś obu i nie widziałeś różnicy w stadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Porównywanie śruty rzepakowej do ładniej nazwanej śruty rzepakowej


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bartek933 napisał:

Porównywanie śruty rzepakowej do ładniej nazwanej śruty rzepakowej

nie, no mają przecież wyniki badań niezależnych, wypowiadają się profesorowie itd. Czyli jesli dobrze rozumiem nie próbowałeś tego produktu i nie podpowiesz jak się u Ciebie sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja uzywam ten amirap i jestem zadowolony, nie to co ten syf w zwyklej srucie rzepakowej, lepsza przysfajalnosc, nie da sie zasyapic z dnia na dzien 1:1 bo sraka murowana. Dodatkowo zawiera tluszcz, ilosc bialka zaleznie od parti sie zmienia raz w gore raz w dol. Ogolnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2019 o 20:23, ChiquitaB napisał:

Ja uzywam ten amirap i jestem zadowolony, nie to co ten syf w zwyklej srucie rzepakowej, lepsza przysfajalnosc, nie da sie zasyapic z dnia na dzien 1:1 bo sraka murowana. Dodatkowo zawiera tluszcz, ilosc bialka zaleznie od parti sie zmienia raz w gore raz w dol. Ogolnie na plus.

Witam czy miesza pan Amirap z śrutą zbożowa czy daje pan poprostu czysty amirap 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
Napisano (edytowany)

Ot pytanie czemu amirab standardy nie chcą jeść krowy a nawet mleko spadlo.ktos miał z tym doczynienia czy miewał podobnie

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicek    9

Pewnie coś przyoszczędzili,pierwsza dostawa miałem dobrą druga była gorsza,niewiele się różniła od zwykłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5019

Kilka razy to zamawiałem i żadnych efektów nie  widziałem. Ani na plus ani na minus. Zaś, że droższe to raczej nie warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez Wojtek1693
      Wasze opinie.....który z ciągników jest lepszy Zetorek , C-330 czy Rusek ???.Słyszałem rózne opinie ale raczej obstaje przy Zetorku
    • Przez rozer
      Witam
      Posiadam kombajn Grimme Europa Standart niestety zniszczeniu uległa taśma odsiewacza. Wymaga ona wymiany na nową lub porządnej regeneracji. Moje pytanie znacie może kogoś kto zajmuje się sprzedażą części (używane) do kombajnów Grimme gdyż koszt nowej taśmy wynosi ok 4000zł lub jakąś firmę zajmującą się regeneracją taśm do kombajnów ziemniaczanych. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez Polfarmaursus
      witam potrzebuje odpowiedzi bo zastanawiam się nad kupnem pługa agro-masz   i teraz jest dylemat czy lepszy pług obrotowy, zagonowy czy jedno belkowy  ? do Farmtrac 675DT (75KM)   
    • Przez ceston
      Witam chcialem sie zapytac ktorej firmy rozsiewacz jest lepszy w sensie mniej awaryjny i dostepne czesci. W mojej okolicy sa to dwutarczowe rozsiewacze 800 l firmy Janpol , Strumyk tytan o Agro-max. Ktory z nich wybrac?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj